10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Plenky Bella Happy provází vaše děťátko od prvních okamžiků a zajistí mu pohodlí a pocit sucha v noci i při aktivních dnech plných her. Díky systému Happy Safe Way si můžete být jistí, že materiály jsou maximálně jemné a bezpečné i pro předčasně narozené děti.

Zobrazit více

Jednorázové plenky Bella Happy

Jednorázové dětské plenky Bella Happy jsou určeny na den i noc. Plenky jsou prodyšné s extra savým absorpčním jádrem. Jsou doplněny pružným zádovým páskem. Elastické gumičky a manžety zabraňují protečení.

→ Suché zipy lze používat i opakovaně, plenka má označení pro symetrické zapnutí.

Jednorázové plenky Bella Happy New Born

Plenky Bella Happy pro novorozená miminka mají speciální výřez okolo pupíku zajišťující šetrnou péči.

TIP!

Při přebalování miminka se vám budou hodit také přebalovací podložky a vlhčené ubrousky.

Plenky pro Bella Happy NANO a MICRO pro předčasně narozené děti

Bella Happy má připraveny plenky také pro ty nejcitlivější děti, které se narodily předčasně. Pro ty, které mají méně než 700 g jsou tu Bella Happy NANO, pro novorozence s hmotností od 600 do 1 200 g pak plenky Bella Happy MICRO.

→ Oba druhy jsou dermatologicky testované a maximálně bezpečné pro citlivou pokožku.

Plenkové kalhotky Bella Happy

Plenkové kalhotky Bella Happy jsou určeny větším dětem. Pomáhají s nácvikem na nočník. Snadno se svléknou a zase obléknou. Mají flexibilní pásek, jsou pružné a extrémně měkké. Děti nejsou nijak omezeny v pohybu.

→ Plenkové kalhotky jsou prodyšné, nejsou parfémované, neobsahují chlor ani latex.

Velikosti plen Bella Happy

Velikost Přibližná hmotnost dítěte
0 do 2 kg
1 2 až 5 kg
2 3 až 6 kg
3 5 až 9 kg
4 8 až 18 kg
5 12 až 25 kg
6 nad 16 kg

Složení Bella Happy plen

Hlavní složkou netkaných textilií u plenek Bella Happy je polypropylene, který je uznán jako bezpečná složka i v dalších výrobcích jako jsou hračky, potravinářské obaly či ve farmaceutickém průmyslu. Díky polypropylenu, který je hydrofilní a hydrofobní, se dítě cítí v suchu a tekutina je odváděna od pokožky.

→ Mezi další složky plenek Bella Happy patří polyester, celulóza, superabsorbent, elastomerní příze, pojiva a indikátor vlhkosti, díky kterému poznáte, že je načase plenku vyměnit.

Zvýhodněná balení plen Bella Happy

  • Plenky ve velikosti 2 – Mini Box o 156 ks.
  • Plenky ve velikosti 3 – Midi Box o 144 ks.
  • Plenky ve velikosti 4 – Maxi Box o 132 ks.
  • Plenky ve velikosti 4+ – Maxi plus Box o 124 ks.
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks
Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks

Plenky Bella Happy jsou určeny pro novorozence od 3–6 kg a jsou vybaveny vnitřní vrstvou Premium Dry, která zabraňuje podráždění pokožky. Speciálně navržené gumičky v pase a barevné manžetky umístěné na vnější straně plenky, zajišťují její dokonalé přizpůsobení tvaru dětského těla v každé situaci

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Panda New born - á 54 ks x 6 (324ks) Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks
Panda New born - á 54 ks x 6 (324ks)

Dětské plenky značky Panda jsou určené pro děti od 2 do 5 kg. Plenky mají anatomický tvar a jsou prodyšné, takže k dětské pokožce proudí dostatek vzduchu, aby nedošlo k podráždění. Velké výhodné balení obsahuje celkem 324 ks plenek.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Panda Mini - á 50 ks x 6 (300ks) Bella Happy 2 Mini Box (3-6 kg) 156 ks
Panda Mini - á 50 ks x 6 (300ks)

Dětské plenky značky Panda jsou určené pro děti od 3 do 6 kg. Plenky mají anatomický tvar a jsou prodyšné, takže k dětské pokožce proudí dostatek vzduchu, aby nedošlo k podráždění. Velké výhodné balení obsahuje celkem 300 ks plenek.

můžete mít 11.12.

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bella Happy Porodnický balíček vel. M/L Bella Happy 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 ks
Bella Happy Porodnický balíček vel. M/L

Porodnický balíček značky Bella Baby ocení každá nastávající maminka. Praktický balíček obsahuje vše, co by maminka v porodnici a po příchodu domů mohla potřebovat. Obsah balíčku je zabalen v praktické textilní tašce.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Bella Happy Midi 5-9 kg 72 ks Bella Happy 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 ks
Bella Happy Midi 5-9 kg 72 ks

Plenky jsou určené pro děti od 5–9 kg. Prodyšné absorpční jádro je vybavenou vrstvou, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Plenka je navržena tak, aby neomezovala každodenní aktivity kojence.

můžete mít DNES

Od MALL
Bella Happy 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 ks Bella Happy 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 ks
Bella Happy 4+ Maxi Plus (9-20 kg) 62 ks

Prodyšné plenky jsou vhodné pro děti od 9–20 kg. Absorpční jádro je vybavenou vrstvou, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Výborně sedí dětem, kterým jsou plenky Maxi už těsné.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Bella Happy Porodnický balíček vel. XL Bella Happy Porodnický balíček vel. XL
Bella Happy Porodnický balíček vel. XL

Porodnický balíček značky Bella Baby ocení každá nastávající maminka. Praktický balíček obsahuje vše, co by maminka v porodnici a po příchodu domů mohla potřebovat. Obsah balíčku je zabalen v praktické textilní tašce. Uvnitř balíčku naleznete i DÁREK v podobě milníkových kartiček. 

můžete mít 11.12.

Od MALL
Bella Happy 4 Maxi (8-18 kg) 66 ks Bella Happy Porodnický balíček vel. XL
Bella Happy 4 Maxi (8-18 kg) 66 ks

Plenky s veselými obrázky jsou určené pro děti od 8–18 kg. Prodyšné absorpční jádro je vybavenou vrstvou, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence. Pružný zádový pásek zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit.

můžete mít DNES

Od MALL
Bella Happy Baby New Born 42 ks Bella Happy Porodnický balíček vel. XL
Bella Happy Baby New Born 42 ks

Plenky New born jsou určeny pro novorozence od 2–5 kg, mají speciální výřez na pupeční pahýl chránící před podrážděním tohoto citlivého místa a urychlující hojení. Speciálním systémem Early Care zajišťuje měkkost, vysokou savost a ochranu před podrážděním citlivé pokožky vašeho miminka. Indikátor vlhkosti pak pomáhá zajistit, aby pokožka děťátka byla vždy v suchu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Panda Midi - á 48 ks x 4 (192 ks) Panda Midi - á 48 ks x 4 (192 ks)
Panda Midi - á 48 ks x 4 (192 ks)

Plenky Panda Midi jsou určené pro děti od 5–9 kg. Plenky mají anatomický tvar a jsou vysoce prodyšné. Boční elastické volánky zabraňují protečení.

můžete mít 11.12.

Od MALL
Bella Happy 2 Mini (3-6 kg) 78 ks Panda Midi - á 48 ks x 4 (192 ks)
Bella Happy 2 Mini (3-6 kg) 78 ks

Plenky Bella Happy jsou určeny pro novorozence od 3–6 kg a jsou vybaveny vnitřní vrstvou Premium Dry, která zabraňuje podráždění pokožky. Elastické manžety umístěné po obou stranách plenky, udržují „obsah" na správném místě.

můžete mít DNES

Od MALL
Panda Maxi - 42 ks Panda Midi - á 48 ks x 4 (192 ks)
Panda Maxi - 42 ks

Dětské plenky značky Panda jsou určené pro děti od 8 do 18 kg. Plenky mají anatomický tvar a jsou prodyšné, takže k dětské pokožce proudí dostatek vzduchu, aby nedošlo k podráždění.

můžete mít DNES

Od MALL

Plenky Bella Happy

Plenky Bella Happy jsou maximálně bezpečné a dermatologicky testované, proto se hodí i pro předčasně narozené děti. Všechny druhy mají extra savé jádro a systém, který tekutinu odvádí od citlivé pokožky miminka.

Happy pleny 0

Pleny Bella Happy jsou ve velikosti 0 určeny pro malé novorozence. Before New Born řada je určena pro drobnější miminka narozená dříve či dvojčátka. Pořídit může také plenky NANO a MICRO pro extrémně malá miminka již od 600 g.

Happy pleny 1

Plenky Bella Happy 1 jsou určeny pro všechna novorozená miminka od 2 do 5 kg.

Happy pleny 2

Pleny Bella Happy ve velikosti 2 jsou určeny pro děti od 3 do 6 kg. K dostání jsou i ve zvýhodněném balení jako start box. Společně s plenkami jsou v balení i vlhčené ubrousky a přebalovací podložky.

Happy pleny 3

Bella Happy 3 jsou ideální pro děti od 5 do 9 kg. Splňují nároky na pohodlí a savost u miminek, která se aktivně přetáčí a plazí se.

Happy pleny 4

Happy 4 provází dítko již při prvních krůčcích (8 – 18 kg). Jsou pohodlné, perfektně sedí a dítě nijak neomezují v pohybu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Plenky Bella Happy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Plenky Bella Happy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Plenky Bella Happy akce.