Široká nabídka produktů z kategorie podtácky na vás čeká u nás na MALL.cz. Srovnali jsme pro vás zboží od nejlevnějšího a od nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky, a tak bude vybírání jednodušší.

Zobrazit více
  • Nečekejte zbytečně – zboží doručíme ještě dnes přímo na vaši adresu.
  • Výdejní místa máme na každém rohu.
  • Rozměrnější produkty vám pomůžeme vynést až do bytu.
  • Máte dotazy ke zboží z kategorie podtácky nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovující zboží můžete vrátit do 14 dní bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay – nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.

Kromě zboží Podtácky prodáváme u nás na MALL.cz další 1 milion produktů, mezi nimi také květináče, umělé květiny, ubrusy, kuchyňské linky nebo elektronika.

Orion Podtácek 6 ks

Orion Podtácek 6 ks

45 Kč

Praktická sada, která uchrání váš nábytek. Obsahuje šest hnědých podtácků čtvercového tvaru. Jsou vyrobené z korku, který má výborné tepelně izolační vlastnosti.

Partner: 4DAVE
Orion Podtácek NEJLEPŠÍ MAMINKA

Orion Podtácek NEJLEPŠÍ MAMINKA

59 Kč

Chcete-li potěšit maminku krásným dárkem k narozeninám nebo svátku, pořiďte jí tento dřevěný podtácek ve tvaru srdíčka. Radost na tváři jí vykouzlí zejména vypalovaný nápis Nejlepší MAMINKA pod sluncem.

Partner: 4DAVE
Orion Podtácek MANGO

Orion Podtácek MANGO

39 Kč

Stylový dřevěný podtácek nepravidelného tvaru bude nejen na stole dobře vypadat, ale položíte-li na něj hrnek s horkou kávou nebo čajem, ochrání jej před poškozením a mokrými skvrnami.

Partner: 4DAVE
Orion Podtácek 6 ks

Orion Podtácek 6 ks

69 Kč

Malé podtácky z PVC, které jsou částečně transparentní, osvěží stolování s dětmi, zahradní párty nebo piknik svými barvami a motivem ovoce. Zabrání poničení nábytku kolečky od mokrých nebo orosených sklenic, ztlumí náraz poháru nebo hrnku, navíc je povrch lehce neklouzavý.

Partner: 4DAVE
Orion Podtácek NEJLEPŠÍ UČITELKA

Orion Podtácek NEJLEPŠÍ UČITELKA

59 Kč

Chcete-li poděkovat učitelce za její práci, dejte jí jako dárek tento dřevěný podtácek. Pozornost zaujme nejen svým originálním tvarem jablka, ale i vypalovaným nápisem Nejlepší UČITELKA pod sluncem.

Partner: 4DAVE