Fiskars Spirálová metla 1014438
155 Kč
+ doprava zdarma

Tuhá metla pod značkou Fiskar k efektivnímu šlehání, vhodná především pro šlehání krémů a omáček. Rukojeť s protizluzovým povrchem Softouch.


Fiskars Stěrka na těsto 1023615
179 Kč

153 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stěrka na těsto Functional Form značky Fiskars. Pracovní část je vyrobena ze silikonu. Díky tomu vydrží teploty do 180°C. Tvar umožňuje snadno dosáhnout do různých míst.


Fiskars Metlička se silikonovými hroty 1023613
209 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Metlička se silikonovými hroty Functional Form značky Fiskars. Silikonem potažená metla se jednoduše používá a čistí, nepoškrábe povrch nádobí. Perfektní pro snadné šlehání.


Orion Metla šlehací nerez 26 cm KIT
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Metla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její rozměry jsou: 26 cm délka a 5 cm průměr.


Orion Metla šlehací nerez/silikon
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Metla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli a silikonu. Její rozměry jsou: 25 cm délka a 7 cm průměr.


Orion Metla šlehací nerez 21 cm KITCH
69 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Metla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její rozměry jsou: 21 cm délka a 4 cm průměr.


Orion Metla šlehací nerez 30cm KIT
89 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Metla je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její rozměry jsou: 30 cm délka a 6 cm průměr.


Orion Metla šlehací nerez + kuličky 20 cm
79 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Spodní část obsahuje dvě kuličky, které výrazně zvyšují efekt šlehání. Rozměry metly jsou: 20 cm délka a 5 cm průměr. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.


Orion Metla šlehací nerez + kuličky 26,5 cm
89 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Spodní část obsahuje dvě kuličky, které výrazně zvyšují efekt šlehání. Rozměry metly jsou: 26,5 cm délka a 6 cm průměr. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.


Orion Metla šlehací nerez + kuličky 28 cm
99 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Šlehací metla značky Orion je určena pro rychlé a snadné ruční šlehání. Spodní část obsahuje dvě kuličky, které výrazně zvyšují efekt šlehání. Rozměry metly jsou: 28 cm délka a 7 cm průměr. Vyrobeno z kvalitní nerezové oceli.


Kela KL-17908 sada metlí, 3ks
347 Kč

289 Kč
+ doprava zdarma

3 nerezové metly značky KELA o velikostech 20cm, 25cm a 30cm zajisté využije každá správná kuchařka. Hodí se na šlehání vajíček, míchání řídkých těst a omáček. Metly mají nekonečné možnosti využití!


Fiskars Metla 1014437

Fiskars Metla 1014437

Hodnocení: 5
142 Kč
+ doprava zdarma

Tuhá metla k efektivnímu šlehání navrhnutá speciálně pro značku Fiskars Tobiasem Wandrupem. Metla je vhodná pro nádobí s nepřilnavým povrchem.


Fiskars Metlička Essential 1023808
209 Kč
+ doprava zdarma

Metlička Essential od prémiové značky Fiskars. Praktická metlička je díky svému zpracování vhodná i pro nepřilnavé povrchy. Má tuhé metličky k efektivnímu šlehání.