4Cars Potah na volant z kůže modré obšití
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální kožený potah pro volanty o průměru 37 – 39 cm. Vysoko kvalitní materiál a zpracování. Černá barva s modrým obšitím.

4Cars Potah na volant z kůže oranžové obšití
349 Kč 308 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Univerzální kožený potah pro volanty o průměru 37 – 39 cm. Vysoko kvalitní materiál a zpracování. Šedá barva s oranžovým obšitím.

MAMMOOTH Kožený potah na volant 37 - 39 cm
272 Kč

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost M se hodí volant o průměru 37 až 39 cm.

KEGEL Kožený potah na volant Classic, průměr 36 - 38cm
240 Kč

Univerzální potah na volant je vyroben z přírodní kůže s velmi vysokou kvalitou. Zabraňuje klouzání rukou a chrání jej před mechanickým poškozením (např. odřením). Vhodný na volanty o průměru 36–38 cm.

MAMMOOTH Kožený potah na volant 44 - 46 cm, VAN / BUS
391 Kč

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost VAN/BUS se hodí volant o průměru 44 až 46 cm.

MAMMOOTH Kožený potah na volant 42 - 44cm
227 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost XL se hodí volant o průměru 42 až 44 cm.

Compass Potah sedadla TRIKO SOFT red
119 Kč

Autotriko na přední sedadlo automobilu, univerzální systém upevnění, lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel, barva červaná.

MAMMOOTH Kožený potah na volant 39 - 41 cm
287 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost L se hodí volant o průměru 39 až 41 cm.

MAMMOOTH Kožený potah na volant 35 - 37 cm
227 Kč

Potah na volant je vyroben z vysoce kvalitní kůže. Je odolný proti namáhání, má vysokou pevnost v tahu, odolnost proti protržení a oděru. Velikost S se hodí volant o průměru 35 až 37 cm.

Compass Potah volantu 37-39cm béžový RALLY
175 Kč

Potah určený k nasazení na volant o průměru 37 – 39cm, exkluzivní provedení s lesklými béžovými doplňky, perfektní držení v každých podmínkách.

Compass Potah volantu 37-39cm modrý RALLY
175 Kč

Potah určený k nasazení na volant o průměru 37–39cm, exkluzivní provedení s lesklými modrými doplňky, perfektní držení v každých podmínkách.

Compass Potah volantu 37-39cm šedý RALLY
175 Kč

Potah určený k nasazení na volant o průměru 37–39cm, exkluzivní provedení s lesklými šedými doplňky, perfektní držení v každých podmínkách.

Compass Potah sedadla TRIKO SOFT black
119 Kč

Autotriko na přední sedadlo automobilu, univerzální systém upevnění, lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel, barva černá.

Compass Potah sedadla TRIKO SOFT green
119 Kč

Autotriko na přední sedadlo automobilu, univerzální systém upevnění, lze připevnit na většinu běžně používaných automobilových sedadel, barva zelená.

MAMMOOTH Potah na volant, 100% PVC, 36,5 - 38 cm, černý
139 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Potah na volant řady Movy je vyroben z PVC. Protiskluzový perforovaný materiál zajišťuje cirkulaci vzduchu, což zabraňuje pocení rukou. Hodí se na volant o vnějším průměru 36,5 až 38 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Potah na volant auta.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Potah na volant auta výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Potah na volant auta akce.