10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 7660000

Allegria kurz létání v letecké škole lowcost

Allegria kurz létání v letecké škole lowcost

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Představujeme zážitkový poukaz Kurz létání v letecké škole lowcost, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých. Celý popis
2 890 Kč
Zboží od: Allegria
2 890 Kč
S novou kartou za

23.5.2024 - 24.5.2024 na vaší adrese

Popis

Představujeme zážitkový poukaz Kurz létání v letecké škole lowcost, který nadchne každého! Tento zážitkový poukaz je skvělým dárkem pro Vašeho blízkého, partnera či někoho z Vašich známých.

Tento zážitek poskytuje Firma na zážitky, s.r.o.

Lokalita: Praha – Letňany

Průběh: Jak to celé probíhá? Jako každý let, tak i ten náš začne předletovou přípravou. Sejdeme se půl hodiny před Vámi naplánovaným odletem na letišti a po úvodní teorii o létání, předpisech a zodpovězení všech Vašich otázek společně projdeme trasu letu, počasí, údaje o cestujících, vyvážení a technický stav letadla, odletové a příletové informace. Po dokončení přípravy se odebereme přes letištní terminál do letadla, kde jako kopilot, tedy druhý pilot, budete mít za úkol pomáhat kapitánovi s předletovou kontrolou letounu. Po zavření dveří letadla si ve zkratce vysvětlíme, jak ovládat letadlo a po obdržení povolení z kontrolní věže nastartujeme motor. Bude následovat pojíždění ke vzletové dráze, poslední kontrola a odlet do Vaší destinace. Krátce po vzletu převezmete řízení a vyzkoušíte si řídit letadlo po naplánované trati, která povede po okolí Prahy, vše pod dozorem zkušeného kapitána. Přistání povede kapitán, vy budete pečlivě sledovat veškeré přístroje na palubní desce a hlásit změny výšky a rychlosti. Po hladkém dosednutí bude následovat dojezd na stojánku a vypnutí motoru. Tímto náš zážitek ještě nekončí, bude následovat závěrečný rozbor letu a předán certifikát o úspěšném absolvování letu. Certifikát zároveň platí jako sleva 10 % na další letecký zážitek u provozovatele.

Balíček obsahuje: 60 minutový letecký zážitek ve cvičném letounu Cessna C150 a nebo Tecnam P2008JC: složen je z 30 minut předletové přípravy a teorie, které se může zúčastnit i doprovod. 15 minut letu pro držitele poukazu, 15 minut rozbor letu.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku.

Sezóna: Celoročně dle počasí.

Délka trvání zážitku: 60 minut.

Počet osob: 1 osoba.

Doprovod: Je možný, 2 osoby se mohou účastnit i teorie. Do letadla smí jen držitel poukazu.

Počasí: Má vliv. Létáme jen když je dohlednost minimálně 5 km a oblačnost minimálně 800m nad zemí.

Zdravotní stav: Příznivý zdravotní stav, max. váha 110 Kg. Pokud máte zdravotní komplikace, je lepší zdravotní stav individuálně konzultovat.

Oblečení: Záleží na vás.

Poznámka: Minimální věk účastníka 12 let. V neveřejné části letiště je možné si zakoupit občerstvení. Parkovat můžete zdarma na letišti.

Platnost poukazu do: 31.03.2024

Součástí zásilky je zážitkový poukaz a průvodní dopis, sloužící k čerpání zážitku.