CellularLine zadní kryt Fine, Apple iPhone 5/5S/SE, čirý
369 Kč

343 Kč
+ doprava zdarma

Extratenký zadní kryt CellularLine Fine vyrobený z odolné gumy přesně na míru daného telefonu. Ochrání Váš chytrý telefon proti pádům, poškrábání a jinému mechanickému poškození.


CellularLine Sportovní neoprénové pouzdro ARMBAND RUNNING, limetková
529 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sportovní pouzdro CellularLine ARMBAND RUNNING pro pro smartphony do velikosti 5,2". Tento náramek vyrobený z odolného nepromokavého neoprénu je ideální pro venkovní i vnitřní sportovní aktivity.


CellularLine Pouzdro typu kniha Book Clutch pro Huawei P30 Lite, černé, BOOKCLUP30LK
499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stylové flipové pouzdro. Cellularline Pouzdro typu kniha Book Clutch pro Huawei P30 Lite, černé, BOOKCLUP30LK dobře chrání telefon před drobným mechanickým poškození a částečně tlumí náraz při pádu. Pouzdro je vybaveno magnetickým flipem a praktickou kapsou na kreditní karty.


CellularLine Ultra ochranné pouzdro Tetra Force Shock-Twist pro Samsung Galaxy S10 TETRACGALS10LT, černé
499 Kč

378 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu Samsung Galaxy S10 dva stupně ochrany. CellularLine Tetra Force Shock-Twist TETRACGALS10LT je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže váš telefon vydrží pád až ze 3 metrů. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát.


CellularLine chromové pouzdro + zrcadlová fólie, stříbrná - iPhone 4
419 Kč

355 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zadní kryt ve stříbrné barvě s chromovým efektem a ochranná fólie na displej pro mobilní telefon Apple iPhone 4. Zadní kryt je vynikající ochranou pro Váš Apple iPhone na nejvíce choulostivém místě před škrábanci hned po displeji – zádech telefonu. Kryt je vyroben z pevné umělé hmoty, přesně na míru telefonu a s exkluzivní zrcadlovým efektem. Vše dotváří folie na displej v balení taktéž v zrcadlovém provedení.


CellularLine ochranné pouzdro TETRA FORCE CASE PRO pro Apple iPhone 7 Plus, černé
799 Kč

446 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra ochranné pouzdro Cellularline Tetra Force Case Pro pro pro Apple iPhone 7 Plus, nabízí 3 stupně ochrany pro váš smartphone. Nová technologie dokáže při pádu až z výšky 4 m rozložit sílu nárazu a zcela ji pohltit. Nejvyšší možný stupeň ochrany.


CellularLine Ultra ochranné pouzdro Tetra Force Shock-Twist pro Samsung Galaxy S10+ TETRACGALS10PLT, černé
499 Kč

378 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu Samsung Galaxy S10+ dva stupně ochrany. CellularLine Tetra Force Shock-Twist TETRACGALS10PLT je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže váš telefon vydrží pád až ze 3 metrů. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát.


CellularLine Ultra ochranné pouzdro Tetra Force Shock-Twist pro Samsung Galaxy S10e TETRACGALS10LT, černé
499 Kč

378 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Extra odolný ochranný kryt nabízí vašemu Samsung Galaxy S10e dva stupně ochrany. CellularLine Tetra Force Shock-Twist TETRACGALS10LT je vybavené speciální technologií pohlcující nárazy, takže váš telefon vydrží pád až ze 3 metrů. Navíc je vyroben modelu na míru včetně výřezů na konektory a fotoaparát.