Guess GUHCP6TR4GRG 4G TPU pouzdro Rose Gold pro iPhone 6/6S
599 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Elegantní značkové pouzdro Guess Rose Gold pro váš iPhone 6 nebo 6S. Polyuretanové desingové pouzdro, které velmi dobře ochrání váš telefon a nezakryje žádný důležitý konektor nebo fotoaparát. Skvělý desingový doplněk vašeho smartphone, který vám nesmí chybět.


Guess GUHCPSETR4GSI 4G TPU pouzdro Silver pro iPhone 5/5S/SE
349 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Elegantní značkové pouzdro Guess Silver pro váš iPhone 5, iPhone 5S a iPhone SE. Polyuretanové desingové pouzdro, které velmi dobře ochrání váš telefon a nezakryje žádný důležitý konektor nebo fotoaparát. Skvělý desingový doplněk vašeho smartphone, který vám nesmí chybět.


Guess Bundle Leather Book Case Iridescent Rose Gold + Tempered Glass pro iPhone XR GUBPBKTI61IRG
695 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní sada flipového pouzdra a ochranného tvrzeného skla na váš iPhone XR od značky Guess. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže v barvě růžového zlata a zadní stranu má průhlednou. Je vybaveno 2 praktickými kapsičkami na kartu či hotovost. Ochranné sklo má tvrdost 9H a tloušťku pouhých 0,33 m.


Guess Bundle Leather Book Case Iridescent Black + Tempered Glass pro iPhone XR GUBPBKTI61IBK
695 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní sada flipového pouzdra a ochranného tvrzeného skla na váš iPhone XR od značky Guess. Pouzdro je vyrobeno ze syntetické kůže v černé barvě a zadní stranu má průhlednou. Je vybaveno 2 praktickými kapsičkami na kartu či hotovost. Ochranné sklo má tvrdost 9H a tloušťku pouhých 0,33 m.