Apple iPhone 11 Pro Max Folio Black MX082ZM/A
3 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Originální kožené ochranné pouzdro typu flip pasuje na míru chytrému telefonu Apple iPhone 11 Pro Max. Luxusní Apple iPhone 11 Pro Max kožený kryt (MX082ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho smartphone nabízí i nesmírný komfort. Provedení v odstínu černočerné potěší všechny milovníky nadčasového designu.


Apple iPhone 11 Pro Max Folio Aubergine MX092ZM/A
3 490 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Originální kožené ochranné pouzdro typu flip pasuje na míru chytrému telefonu Apple iPhone 11 Pro Max. Luxusní Apple iPhone 11 Pro Max kožený kryt (MX092ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho smartphone nabízí i nesmírný komfort. Provedení v odstínu lilkově fialové potěší všechny milovníky nadčasového designu.


Apple iPhone 11 Pro kožený Folio, černý MX062ZM/A
3 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Originální kožené ochranné pouzdro typu flip pasuje na míru chytrému telefonu Apple iPhone 11 Pro. Luxusní Apple iPhone 11 Pro kožený Folio (MX062ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho smartphone nabízí i nesmírný komfort. Provedení v odstínu v černé potěší všechny milovníky nadčasového designu.


Apple iPhone 11 Pro kožený Folio, Aubergine MX072ZM/A
3 479 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Originální kožené ochranné pouzdro typu flip pasuje na míru chytrému telefonu Apple iPhone 11 Pro. Luxusní Apple iPhone 11 Pro kožený Folio (MX072ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho smartphone nabízí i nesmírný komfort. Provedení v odstínu v fialové potěší všechny milovníky nadčasového designu.


Apple kožené pouzdro Folio na iPhone XS, černá MRWW2ZM/A
2 799 Kč
2 749 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Otevírací pouzdro pro lepší ochranu mobilního telefonu Apple iPhone XS, z činěné kůže, výstelka z mikrovlákna, kapsy na bankovky, účtenky a několik karet.


Apple Apple AirPods bezdrátové nabíjecí pouzdro MR8U2ZM/A
2 290 Kč

2 090 Kč
+ doprava zdarma

Bezdrátové nabíjecí pouzdro, pro všechny generace AirPodů, nabíjí se na bezdrátové nabíjecí podložce nebo konektorem Lightning, design Apple, LED kontrolka, rozměry 44,3 × 21,3 × 53,5 mm, hmotnost 40 g, bílá barva.


Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PBEGWW - černé
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10e. Samsung LED View Cover EF-NG970PBEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a snadno ovládatelným LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu.


Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10, růžová (EF-NN970PPEGWW)
1 489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10 EF-NN970PPEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu.


Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10, černá (EF-NN970PBEGWW)
1 489 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10 EF-NN970PBEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu.


Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10e EF-NG970PWEGWW - bílé
1 489 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy S10e. Samsung LED View Cover EF-NG970PWEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a snadno ovládatelným LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu.


Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10 plus, bílé EF-NG975PWEGWW
1 499 Kč
1 469 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Luxusní bílý smart flip na váš Samsung Galaxy S10+. Flipové pouzdro Samsung LED View Cover je opatřeno LED diodami, díky kterým s vámi komunikuje, aniž byste ho museli otevírat. Je navíc vybaveno praktickou kapsou na kartu. Potěší vás elegantním minimalistickým designem a kvalitním materiálem.


Samsung Flipové pouzdro LED View Cover pro Galaxy S10 plus, černé EF-NG975PBEGWW
1 499 Kč
1 469 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní černý smart flip na váš Samsung Galaxy S10+. Flipové pouzdro Samsung LED View Cover je opatřeno LED diodami, díky kterým s vámi komunikuje, aniž byste ho museli otevírat. Je navíc vybaveno praktickou kapsou na kartu. Potěší vás elegantním minimalistickým designem a kvalitním materiálem.


Sony SCTH40 Style Cover touch - Flip pro Xperia XZ2 Grey (1312-4636)
1 490 Kč
1 443 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Praktický flipový kryt se stojánkem SCTH40 Sony Style Cover Stand pro Xperia XZ2, vyrobený z termoplastického polyuretanu, disponuje neomezeným přístupem k ovládacím prvkům, přesné výřezy na konektory a sluchátko zajišťuje ochranu telefonu před poškrábáním, mírní následky pádu, má nastavitelný úhel pohledu, automatické zapnutí a vypnutí při otevření nebo zavření krytu.


Samsung Ochranný kryt LED Cover pro Galaxy S10 EF-KG973CBEGWW - černý
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ochranný zadní kryt je určen pro Samsung Galaxy S10. Samsung LED Cover EF-KG973CBEGWW chrání váš telefon před špínou a poškozením, zároveň ale překvapí hravým designem tvořenými LED diodami. Tento obal váš smartphone povýší na skutečně designový kousek.


Apple iPhone 11 Pro Max Forest Green MX0C2ZM/A
1 290 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Originální kožený ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11 Pro Max. Apple iPhone 11 Pro Max kožený kryt (MX0C2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Provedení v odstínu lesní zelené potěší všechny milovníky nadčasového designu.