Samsung Galaxy A50 Gradation Cover, růžový EF-AA505CPEGWW
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální růžový ochranný zadní kryt na váš Samsung Galaxy A50 s měnivým designem barevného gradientu. Gradation Cover váš telefon účinně chrání proti nárazům, poškrábáním a nečistotám. Díky precizním výřezům neblokuje žádné ovládací prvky a téměř nezvětšuje rozměry telefonu.

Samsung Wallet Cover J5 2017, pink EF-WJ530CPEGWW
381 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Praktické originální flipové pouzdro typu peněženka poskytuje telefonu celkovou ochranu a zároveň díky praktické kapsičce v přední části nabízí prostor pro uschování menších nezbytností.

EPICO AIRPODS CASE, tmavě růžová
399 Kč 340 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ultra tenké a lehké pouzdro na AirPods, které je vyrobeno v minimalistickém designu z kvaltiního silikonu. Epico AIRPODS CASE v tmavě růžové barvě chrání před poškrábáním, otřesy a špínou. Na spodní straně krytu je výřez pro pohodlné nabíjení kabelem Lightning.

SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0033, růžový
339 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone X/XS SSBKC0033 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

Huawei Silikonový kryt pro P30 Pink 51992846
469 Kč 291 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální silikonový kryt pro mobilní telefon Huawei P30 s přesnými výřezy pro konektory chrání hrany a zadní stranu vašeho telefonu před poškrábáním a otlučením při pádu. Kryt je kompatibilní se všemi magnetickými držáky díky zabudovanému kovovému plátku.

Huawei Flipové pouzdro pro P30 Pro Pink 51992868
649 Kč 395 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální flipové pouzdro chrání váš Huawei P30 Pro proti ušpinění, poškrábání a dalšímu mechanickému poškození. Huawei Flipové pouzdro pro P30 Pro Pink 51992868 je vyrobené přímo na míru, a to včetně výřezů na konektory a fotoaparát. A nechybí ani šikovné přihrádky na platební karty.

Samsung Flipové pouzdro Clear View pro Galaxy Note 10, růžová (EF-ZN970CPEGWW)
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro Clear View pro Galaxy Note 10 EF-ZN970CPEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit průsvitnou přední stranou.

Apple Kožený kryt, Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus, MQHT2ZM/A, Pink Fuchsia
1 490 Kč 1 418 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kožený kryt s vnitřní výstelkou z mikrovlákna zajistí spolehlivou ochranu pro Váš Apple iPhone 8 Plus / 7 Plus. Měkká, speciálně činěná francouzská kůže je stylová a příjemná na dotyk. Kryt je vhodný i pro bezdrátové nabíjení.

Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10, růžová (EF-NN970PPEGWW)
1 499 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro LED View pro Galaxy Note 10 EF-NN970PPEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit LED diodami a LED displejem. Nechybí ani praktická kapsička na kartu.

Samsung Kryt EF-PI950BPEG Galaxy S4, růžový
399 Kč 292 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásný a stylový kryt EF-PI950BP pro Galaxy S 4, růžová slouží jako elegantní a praktická ochrana Vašeho Galaxy S 4

Karl Lagerfeld Gold Logo Silicone Case Pink pro iPhone XR KLHCI61SLLPG
654 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone XR KLHCI61SLLPG navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Huawei Silikonový kryt pro P30 Pro Pink 51992874
469 Kč 268 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální silikonový kryt chrání váš Huawei P30 Pro proti ušpinění a poškrábání. Huawei Silikonový kryt pro P30 Pro Pink 51992874 je vyrobený přímo na míru, a to včetně výřezů na konektory a fotoaparát. Svěží barva tohoto na omak příjemného obalu potěší každého fandu designu.

Karl Lagerfeld Fun Choupette Glasses Hard Case pro iPhone X KLHCPXCFNRCPI
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone X KLHCPXCFNRCPI navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Karl Lagerfeld Fun Choupette Glasses Hard Case pro iPhone XR KLHCI61CFNRCPI
434 Kč 429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone XR KLHCI61CFNRCPI navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Karl Lagerfeld Gold Logo Silicone Case Pink pro iPhone XS Max KLHCI65SLLPG
660 Kč 613 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone XS Max KLHCI65SLLPG navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10, růžová (EF-PN970TPEGWW)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový ochranný kryt je určený pro Samsung Galaxy Note 10. Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10 (EF-PN970TPEGWW) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Dedikovaný kryt se zalíbí všem, pro koho je kromě funkčnosti důležitá i elegance a design.

Karl Lagerfeld Gold Logo Silicone Case Fushia pro iPhone XR KLHCI61SLROG
660 Kč 566 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone XR KLHCI61SLROG navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10+, růžová (EF-PN975TPEGWW)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový ochranný kryt je určený pro Samsung Galaxy Note 10+. Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10+ (EF-PN975TPEGWW) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Dedikovaný kryt se zalíbí všem, pro koho je kromě funkčnosti důležitá i elegance a design.

Karl Lagerfeld Gold Logo Silicone Case Fushia pro iPhone X / XS KLHCPXSLROG
594 Kč 446 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kryt pro telefon iPhone X / XS KLHCPXSLROG navržený Karlem Lagerfeldem ochrání váš telefon před poškrábáním a nečistotami. Přesné výřezy pro kameru, reproduktory a konektory podle typu zařízení zajistí pohodlnou manipulaci s telefonem.

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt Rose Gold pro Samsung Galaxy S10+ 2442873
221 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžový zadní kryt, který chrání váš telefon před škrábanci a nečistotami a absorbuje otřesy. Pouzdro Nillkin Super Frosted je určeno smartphonu Samsung Galaxy S10+. Je vyrobeno z robustního plastu s texturovaným, protiskluzovým povrchem a zesílenými rohy. Kompletně chrání hrany telefonu.

Nillkin Super Frosted Zadní Kryt Rose Gold pro Samsung Galaxy S10 Lite 2442877
205 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Růžový zadní kryt, který chrání váš telefon před škrábanci a nečistotami a absorbuje otřesy. Pouzdro Nillkin Super Frosted je určeno smartphonu Samsung Galaxy S10 Lite. Je vyrobeno z robustního plastu s texturovaným, protiskluzovým povrchem a zesílenými rohy. Kompletně chrání hrany telefonu.

Samsung Jelly Cover J3 2017, pink EF-AJ330TPEGWW
459 Kč 217 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní ultratenký kryt Samsungpoloprůhledném provedení poskytuje spolehlivou ochranu a zároveň nijak nenarušuje vzhled samotného zařízení.

SO SEVEN Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0112, růžový
339 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový zadní kryt dodá vašemu iPhonu švih. So Seven Smoothie Silikonový Kryt pro iPhone XS Max SSBKC0112 je vyrobený na míru pro daný model, a to včetně přesných výřezů pro kameru, reproduktory, konektory a blesk. Kryt je příjemný na dotek a váš telefon v něm bude jako v bavlnce.

Apple iPhone 11 Pro Max silikonový kryt, Pink Sand MWYY2ZM/A
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11 Pro Max. Apple iPhone 11 Pro Max silikonový kryt (MWYY2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Růžové provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu.

Apple iPhone 11 Pro silikonový kryt, Pink Sand MWYM2ZM/A
1 090 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Originální silikonový ochranný kryt je určený pro Apple iPhone 11 Pro. Apple iPhone 11 Pro silikonový kryt (MWYM2ZM/A) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Růžové provedení potěší všechny milovníky nadčasového designu.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pro iPhone X/XS, růžová, WIAPIPH58-BV04
199 Kč 189 Kč

Novinka

Elegantní ochranný kryt BV Weaving Series pro iPhone X/XS v růžové barvě od výrobce Baseus ochrání zadní část vašeho telefonu. Je vyroben z odolného a kvalitního termoplastického polyuretanu. Navíc má miniaturní otvory, které odvedou teplo a vlhkost od vašeho telefonu. Samozřejmostí jsou výřezy na tlačítka, porty a navíc se zesílenými hranami okolo fotoaparátu.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pro iPhone XR, růžová, WIAPIPH61-BV04
199 Kč 189 Kč

Novinka

Elegantní ochranný kryt BV Weaving Series pro iPhone XR v růžové barvě od výrobce Baseus ochrání zadní část vašeho telefonu. Je vyroben z odolného a kvalitního termoplastického polyuretanu. Navíc má miniaturní otvory, které odvedou teplo a vlhkost od vašeho telefonu. Samozřejmostí jsou výřezy na tlačítka, porty a navíc se zesílenými hranami okolo fotoaparátu.

BASEUS BV Weaving Series ochranný kryt pro iPhone XS Max, růžová, WIAPIPH65-BV04
199 Kč 189 Kč

Novinka

Elegantní ochranný kryt BV Weaving Series pro iPhone XS Max v růžové barvě od výrobce Baseus ochrání zadní část vašeho telefonu. Je vyroben z odolného a kvalitního termoplastického polyuretanu. Navíc má miniaturní otvory, které odvedou teplo a vlhkost od vašeho telefonu. Samozřejmostí jsou výřezy na tlačítka, porty a navíc se zesílenými hranami okolo fotoaparátu.

EPICO AIRPODS CASE
399 Kč 340 Kč

Ultra tenké a lehké pouzdro na AirPods je vyrobeno v minimalistickém designu z kvalitního silikonu. Epico AIRPODS CASE chrání před poškrábáním, špínou a otřesy, pohodlné nabíjení zajistí otvor ve spodní části. Kryt váží jen 12 gramů a nepřidává nabíjecímu pouzdru na objemu.

Huawei Smart View Flipové pouzdro P30 Pro Pink 51992884
649 Kč 544 Kč

Originální flipové pouzdro chrání váš Huawei P30 Pro proti ušpinění a poškrábání. Huawei Smart View Flipové pouzdro P30 Pro Pink 51992884 je vyrobené přímo na míru, a to včetně výřezů na konektory a fotoaparát. Díky inteligentnímu designu můžete kontrolovat čas i notifikace bez otevření obalu.