Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone 7/8 Silver, SWPCVAD3007
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3007. Váš komunikátor Apple iPhone 7 / 8 přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

Samsung Flipové pouzdro Clear View pro Galaxy Note 10, stříbrná (EF-ZN970CSEGWW)
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Flipové pouzdro je vyrobené na míru telefonu Samsung Galaxy Note 10. Samsung Flipové pouzdro Clear View pro Galaxy Note 10 EF-ZN970CSEGWW váš telefon bezpečně drží a chrání před špínou, poškozením a poškrábáním. Pouzdro se dále může pochlubit průsvitnou přední stranou.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10+, stříbrná (EF-PN975TSEGWW)
599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový ochranný kryt je určený pro Samsung Galaxy Note 10+. Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10+ (EF-PN975TSEGWW) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Dedikovaný kryt se zalíbí všem, pro koho je kromě funkčnosti důležitá i elegance a design.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Silver/Crystal pro iPhone XR 2442694
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XR. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: stříbrný rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

MARVEL Zadní Kryt pro Huawei P20 Pro Captain America 005 MPCCAPAM1866
239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zadní kryt pro Huawei P20 Pro ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt Captain America 005 MPCCAPAM1866 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Motiv Kapitána Ameriky potěší každého komiksového fandu.

Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10, stříbrná (EF-PN970TSEGWW)
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Silikonový ochranný kryt je určený pro Samsung Galaxy Note 10. Samsung Silikonový zadní kryt pro Galaxy Note 10 (EF-PN970TSEGWW) je příjemný na dotek, takže kromě ochrany vašeho telefonu je i nesmírně komfortní. Dedikovaný kryt se zalíbí všem, pro koho je kromě funkčnosti důležitá i elegance a design.

CellularLine chromové pouzdro + zrcadlová fólie, stříbrná - iPhone 4
419 Kč 355 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zadní kryt ve stříbrné barvě s chromovým efektem a ochranná fólie na displej pro mobilní telefon Apple iPhone 4. Zadní kryt je vynikající ochranou pro Váš Apple iPhone na nejvíce choulostivém místě před škrábanci hned po displeji – zádech telefonu. Kryt je vyroben z pevné umělé hmoty, přesně na míru telefonu a s exkluzivní zrcadlovým efektem. Vše dotváří folie na displej v balení taktéž v zrcadlovém provedení.

Luphie CASE Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro Huawei P20 2441718
234 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro Huawei P20 ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a transparentní sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku.

Luphie CASE Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro iPhone X 2441687
234 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Magneto Hard Case Glass Silver/Crystal pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a transparentní sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku.

Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone 6 / 7 / 8 Silver, SWPCVAD3011
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3011. Váš komunikátor Apple iPhone 6/7/8 přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

Luphie CASE Aurora Condom Aluminium Frame + TPU Case Silver/Crystal pro iPhone XS Max 2442690
269 Kč 259 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Condom je zhotovený z unikátní směsi materiálů: stříbrný rámeček z hliníku a TPU chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Aurora Snaps Magnetic Aluminium Hard Case Glass Silver/White pro iPhone XS Max 2442698
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Designový ochranný zadní kryt s odlesky polární záře na váš iPhone XS Max. Luphie Aurora Magnetic Aluminium Case je zhotovený z unikátní směsi materiálů: stříbrný magnetický hliníkový rámeček chrání hrany a tvrzené sklo zadní stranu telefonu. Sklo je vysoce odolné, snadno se čistí a nezůstávají na něm otisky prstů.

Luphie CASE Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Silver/White pro iPhone X 2441672
344 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Magnetické pouzdro Luphie Aurora Magnet Hard Case Glass Silver/White pro iPhone X ochrání váš telefon před poškrábáním a znečištěním při pádu. Hrany přístroje se jen tak neobouchají díky rámečku z hliníku a sklo o tvrdosti 9H chrání jeho zadní desku s působivým barevným efektem.

MARVEL Zadní Kryt pro Huawei P Smart Captain America 005 MPCCAPAM1899
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zadní kryt pro Huawei P Smart ochrání váš telefon před škrábanci a znečištěním. Marvel Zadní Kryt Captain America 005 MPCCAPAM1899 je vyroben z TPU a silikonu a díky přesným výřezům sedí na míru vašemu telefonu. Motiv Kapitána Ameriky potěší každého komiksového fandu.

Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone 6 / 6S Plus Silver, SWPCVAD3017
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3017. Váš komunikátor Apple iPhone 6 / 6S Plus přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone XR Silver, SWPCVAD3003
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3003. Váš komunikátor Apple iPhone XR přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone XS Max Silver, SWPCVAD3001
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3001. Váš komunikátor Apple iPhone XS Max přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt pro iPhone XS Silver, SWPCVAD3002
249 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dejte najevo svou oddanost k Temné straně zadním krytem Star Wars Darth Vader Luxury Chrome 010 Kryt Silver SWPCVAD3002. Váš komunikátor Apple iPhone XS přežije jakékoliv dobrodružství v daleké předaleké galaxii. Přesné výřezy pro konektory zachovají všechny funkce telefonu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pro iPhone XR, stříbrný, ARAPIPH61-MD0S
255 Kč 245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní ochranný kryt Shining Series pro iPhone XR ve stříbrné barvě od výrobce Baseus ochrání zadní část vašeho telefonu. Je vyroben z odolného a kvalitního termoplastického polyuretanu, který je také velmi lehký. Kryt má otvory na tlačítka a porty přesně dle vašeho modelu, navíc se speciálním provedením okolo fotoaparátu.

BASEUS Shining Series ochranný kryt pro iPhone XS Max, stříbrný, ARAPIPH65-MD0S
255 Kč 245 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elegantní ochranný kryt Shining Series pro iPhone XS Max ve stříbrné barvě od výrobce Baseus ochrání zadní část vašeho telefonu. Je vyroben z odolného a kvalitního termoplastického polyuretanu, který je také velmi lehký. Kryt má otvory na tlačítka a porty přesně dle vašeho modelu, navíc se speciálním provedením okolo fotoaparátu.

Spigen Neo Hybrid, satin silver - iPhone SE/5s/5 041CS20185
849 Kč 799 Kč

Ochranný zadní kryt pro chytré telefony Apple. Tenké pouzdro je velice pevné a ochrání telefon před pády a škrábanci. Tvrdý PC rám je silný velmi odolný, obsahuje všechny výřezy pro tlačítka a konektory. Zadní strana je vyrobena z měkkého TPU se vzorem, který se perfektně drží v ruce.

Samsung LED View Cover pro S8 (G950) Silver EF-NG950PSEGWW
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní ochranný kryt od světoznámého výrobce přenosné elektroniky Samsung. Výrobek poskytuje patřičné ochranné vlastnosti a díky sofistikovanému provedení nijak neztěžuje přístupovládacím prvkům. Díky LED technologii lze na přední straně krytu zobrazit některé ze základních funkcí (hodiny, ..).