Pronto Staub Xpress prachovka + náhrady
279 Kč

229 Kč

Pronto prachovka představuje pohodlný a účinný způsob odstraňování prachu z nábytku a obtížně dostupných míst. Speciální balení obsahuje prachovku a několik náhradních hlavici.


Pronto DUO proti prachu spray 250ml + ubrousky 25ks
199 Kč

179 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pronto sprej classic každodenní ochrana dřeva zvyšující jeho přirozený lesk. Odstraňuje otisky prstů, šmouhy, prach a až 90 % alergenů v prachu plus ubrousky pro rychlý a snadný úklid.


Sucitesa Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny
157 Kč

Ometač prachu a pavučin s teleskopickou tyčí 40/80 cm – vyroben z pravé ovčí vlny (jehněte). Ometač z ovčí vlny zadržuje prach velmi efektivně. Ometač – oprašovač z ovčí vlny lze čistit v mýdlové vodě a opakovaně používat. Vhodné jak do kanceláří tak domácnosti.


BRILANZ Prachovka 34 cm s teleskopickou tyčí
52 Kč

Prachovka s telekopickou tyčí – tato prachovka snadno a rychle odstraní prach na nábytku, svítidlech, žaluziích nebo parapetech. Prachovka má teleskopickou tyč a je skvělým pomocníkem do každé domácnosti.


AllServices Prachovka flanelová 32 x 42 cm žlutá
12 Kč

Prachovka flanelová 32×42 cm žlutá – klasická flanelová prachovka je vyrobena z bavlny a proto velmi dobře zachytává nečistoty a je pratelná. Vhodná pro profi úklid i domácí použití k utírání různých druhů nečistot.


AllServices Stěrka na žaluzie s mikrovláknem
48 Kč

Stěrka na čištění horizontálních žaluzií – návlek z mikrovlákna lze vyprat. Perfektně odstraní prach a nečistoty. Použití je možné na sucho i na mokro. Po použití vyperte do 40°C nebělit a nedávat aviváž. Cena je uvedena za 1 ks, karton obsahuje běžně 12 ks.


Lewi Ometač prachu a pavučin přírodní Lewi
265 Kč

Ometač prachu a pavučin přírodní Lewi Konické uchycení pro nasazení na teleskopické tyče. Kvalitní hustý přírodní vlas. Výhodou je, že je šetrný k ometanému povrchu. Oblasti využití – především zdi, rohy, světla,..


Unger Ometač z ovčí vlny na teleskopickou tyč
290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

UNGER Ometač z ovčí vlny na teleskopickou tyč – kvalitní ometač prachu z pravé ovčí vlny, ohebný, možno tvarovat. Velmi jemný přírodní materiál, který nepoškrábe žádný povrch. Jednoduchá údržba vlažnou vodu a mýdlem. Možnost nasezení na teleskopickou tyč nebo pro ruční ometání.


AllServices Ometač prachu a pavučin lomený
128 Kč

Ometač oprašovač prachu a pavučin lomený – k teleskopické tyči profi, Unger, Lewi. Vhodný na ometání prachu a pavučin v nedostupných místech. Násada konická bez aretace. Profi použití. Fotka se může v detailech lišit dle skladové dostupnosti.


Lewi Ometač prachu a pavučin přírodní - lomený Lewi
265 Kč

Ometač prachu a pavučin přírodní – lomený Konické uchycení pro nasazení na teleskopické tyče. Kvalitní hustý přírodní vlas. Výhodou je, že je šetrný k ometanému povrchu. Ometač prachu a pavučin je užší, čili se vleze do těžko přístupných ploch.


Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE
273 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití. Cena je uvedena za 1 kus.


Sucitesa Ometač prachu a pavučin - AKCE 5 + 1 ZDARMA
1 326 Kč

Ometač prachu a pavučin – výborný ometač pavučin a prachu, který je jako stvořený pro teleskopické tyče profi. Vhodný na ometání prachu a pavučin ve špatně dostupných místech. Násada konická. Určeno jak pro domácí tak profesionální použití.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: