Bennon Taktická bezpečnostní holeňová obuv Commodore S3 s membránou
2 135 Kč
+ doprava zdarma

Celoroční poloholeňová taktická obuv bez kovových součástí, opatřená voděodolnou membránou REGI-TEX®. Obuv je vybavená dvoukomponentní nástřikovou podešví PU/pryž. Obuv je určená pro celoroční použití v náročných venkovních provozech.

Demar Pánské zateplené holínky Demar GRAND LUX 1506 zelené Velikost: 41
415 Kč

Popis produktu Rybářské zateplené holínky Demar GRAND LUX jsou ideálním řešením do jarního a podzimního deštivého počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného PVC podšitého příjemnou textilií, díky tomu jsou velice pohodlné a lehké. Zateplení je provedenéo vyjímatelnou syntetickou vložkou…

Bennon Taktická holeňová obuv Commodore Light O1
1 507 Kč

Taktická, lehká zásahová obuv bez kovových součástí. Svršek obuvi je vyroben z lícové usně v kombinaci s polstrovaným nylonem. Dvoukomponentní podešev zajišťuje účinné tlumení rázů při došlapu.

Demar Pánské holínky Demar GRAND BLACK 0152 černá Velikost: 41
225 Kč

Popis produktu Pánské pracovní holínky Demar GRAND BLACK jsou ideálním řešením do letního deštivého počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného PVC podšitého příjemnou textilií, díky čemu jsou velice pohodlné a lehké.

Boots Nízké holínky Troncheto
239 Kč

Nízké holínky z PVC a nitrilu odolné proti působení rostlinných a živočišných tuků s podešví s hlubokým dezénem. Výška: 28?cm. Hluboký dezén podešve zajišťuje komfortní práci iv náročných podmínkách.

Boots Antistatické vysoké holínky BC Food O4 FO SRC
398 Kč

Antistatické vysoké holínky z PVC a nitrilu odolné působení rostlinných i živočišných tuků s podrážkou s hlubokým dezénem. Flexibilní až do teploty –20°C. Norma: EN ISO 20347:2012

Adamant Zimní vysoká pracovní obuv Classic O2
732 Kč 658 Kč

Akce

Pracovní poloholeňová obuv vhodná do venkovního chladného prostředí. Obuv má svršek odolný proti vodě, antistatické vlastnosti a je odolná proti uklouznutí, palivovým olejům a chladu.

Cerva Zateplené holínky Coldmax
435 Kč

Novinka

Zateplené vysoké holínky Coldmax vhodné do chladných dnů. Využijete do mokra a chladu, na vodohospodářské práce, rybářství a rybolov, zahradnické práce i na volný čas. Výška kozaček 36 cm.

Demar Pánské holínky Demar GRAND 0150 zelená Velikost: 41
285 Kč

Popis produktu Pánské rybářské holínky Demar GRAND jsou ideálním řešením do letního deštivého počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného PVC podšitého příjemnou textilií, díky čemu jsou velice pohodlné a lehké. Holínky mají hrubší vzorek podrážky, který přispívá k bezpečnosti chůze.

Bennon Bezpečnostní obuv s tužinkou Durator XTR S3 NM High
1 583 Kč

Celokožená bezpečnostní obuv s ochranou kotníku po obou stranách, bez kovových součástí, opatřená voděodolnou membránou REGI-TEX®. Obuv je vybavená dvoukomponentní nástřikovou podešví PU/pryž s TPU protiokopovou špicí.

Demar Pánské holínky Demar GRANDER BLACK 0162 černá Velikost: 41
260 Kč

Popis produktu Pánské vysoké pracovní holínky Demar GRANDER BLACK jsou ideálním řešením do letního deštivého počasí. Holínky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného PVC podšitého příjemnou textilií, díky čemu jsou velice pohodlné a lehké.

Boots Vysoké zateplené holínky Polar
487 Kč

Vysoké zateplené pracovní PVC holínky/gumáky jsou pracovní boty s vyjímatelnou, ale ne odnímatelnou tepelnou vložkou. Obuv je bez bezpečnostních prvků s hlubokým a řídkým dezénem na podešvi. Stahování šňůrkou.

Bennon Bezpečnostní vysoká obuv Commodore S3
1 832 Kč

Celokožená obuv vybavená hydrofobním svrškem a dvoukomponentní podešví PU/pryž. Doplněna o kevlarovou planžetu a kompozitní tužinku. Jedná se o obuv vhodnou na jaro, léto, podzim.

Panda Safety Zimní bezpečnostní obuv Panda Tigrotto S3
1 264 Kč

Bezpečnostní zateplená voděodolná vysoká obuv s ocelovou tužinkou i stélkou odolnou propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě, svrškem z prodyšné kůže.

Bennon Protiskluzové návleky na obuv Crampon Yetti
229 Kč

Nesmeky pro pracovníky, sportovce, turisty, děti i seniory. Jsou vyrobeny z kvalitního pryžového materiálu, drží pevně na obuvi, jsou odolné proti mrazu a jiným povětrnostním podmínkám. Důmyslná konstrukce kovových hrotů. Snadná údržba.

Panda Safety Zimní pracovní poloholeňová obuv Tigrotto O2 CI SRC
1 213 Kč

Pracovní zateplená voděodolná vysoká obuv bez tužinky, s antistatickou a protiskluzovou PU/PU podrážkou rezistentní kyselinám a olejům, absorpcí energie v patě, svrškem z prodyšné kůže a reflexními komponenty pro zvýšení viditelnosti.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Pracovní vysoká obuv.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Pracovní vysoká obuv výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Pracovní vysoká obuv akce.