Počet nalezených produktů: 41

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

GRUND Česká koupelnová předložka, BONA
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu BONA: Zahrajte si šachy na měkkém. Kostky laděné tón v tónu vás vybízejí ke hře. Udělejte si radost, zelená předložka BONA vám na zemi vytvoří hrací pole, kde jen budete chtít.


GRUND Česká koupelnová předložka, CARMEN
679 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu CARMEN: Také zbožňujete operu? Talentované hrdlo dokáže vykouzlit tóny, které v ostatních rozproudí energii a zlepší náladu. Přesně totéž hravě svede i předložka Carmen.


GRUND Česká koupelnová předložka, LUCA
799 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu LUCA: Vlny ke koupeli patří tak, jako výjimečná hebkost a měkkost ke každé z našich předložek. Organické tvary se právě teš těší velké oblibě. Pro jistotu jsme jim však dali nadčasový vzhled.


GRUND Česká koupelnová předložka, MOON
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu MOON: Viděli jste někdy polární noc? Měsíc je během ní tak hypnotizující, že od něj nejde odtrhnout oči. Taková noc ovšem vydrží jen nepatrný zlomek toho, co předložka, která v ní našla inspiraci.


GRUND Luxusní bavlněná 3 cm vysoká koupelnová předložka, CALO
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Předložky GRUND z organické příze s protiskluzem a zárukou 5 let. Předložky z organické bavlny jsou příjemné, měkké a šetrné k životnímu prostředí. Hospodárný způsob pěstování ctí přirozenou biodiverzitu. CALO má navíc krásně hustý, 3 cm vysoký vlas. Užijte si luxus vysokého vlasu nejen v koupelně.


GRUND Česká koupelnová předložka, RIALTO
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu RIALTO: Kouzelný přechod laděný tón v tónu vás upoutá. Harmonicky sladěná předložka RIALTO je pro ty, kteří mají oblíbenou barvu červenou, ale zárověň kladou důraz na originální design.


GRUND Česká koupelnová předložka, SHI
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SHI: Tři písmena, tři odstíny téže barvy, které k sobě dokonale ladí. Předložka SHI je skvělý kompromis pro každého,kdo touží po jednoduchém a přitom nápaditém designu.


GRUND Česká koupelnová předložka, ORLY
1 029 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu ORLY: Kdyby tak byla opravdová zem heboučká tak jako předložka Orly, která z ní vzešla. Doporučujeme vám zabrat si tento unikátní kousek země jen pro sebe.


GRUND Česká koupelnová předložka, RIFFLE
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu RIFFLE: Mladé, svěží, útulné. Přesně takové jsou předložky z kolekce RIFFLE. Plastický vzor a příjemné zemité odstíny dodají vašemu domovu jednoduchý, moderní vzhled.


Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 2
1 599 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 2: Jak asi vypadá západ černého či rudého slunce? Abstraktně? Nepravidelně? Správnou odpověš přináší až k vašim nohám předložka Colani 2 v barvách, které nikde nezapadnou.


GRUND Česká koupelnová předložka, ARUBA
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu ARUBA: V tomto bludišti se rozhodně neztratíte, naopak Vám hravě ukáže, jak upoutá pozornost v každém interiéru. Modrá předložka Aruba jednoduše zaujme a nespustíte z ní oči.


Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 16
1 059 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 16: Máte rádi puntíky? A velké nebo malé? Oboje? To se skvěle hodí. Předložka Colani 16 nabízí hned několik puntíkových velikostí navíc na elegantním černém pozadí.


GRUND Česká koupelnová předložka, AROLO
1 079 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu AROLO: Nadčasový, moderní interiér si zaslouží důstojný doplněk. Šedá předložka Arolo s nápaditým detailem dotvoří každý interiér například v oblíbeném black and white stylu.


GRUND Česká koupelnová předložka, LAKE
1 079 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu LAKE: Uklidňuje vás pohled na hladinu hlubokého jezera? Předložka Lake vám tento obrázek dopřeje každý den. Tři nepravidelné soustředné kružnice změní vaši koupelnu ve vodní říši.


GRUND Česká koupelnová předložka, SUNSHINE
949 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu SUNSHINE: Vpusťte k sobě zářivé slunce. Každý den Vám připomene, kým doopravdy jste a na čem skutečně záleží.


Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 11
1 729 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 11: Jakoby se na bílém pozadí před našima očima právě snášela k zemi hedvábná stužka složená ze tří barev. Zastavení pohybu je Colaniho specialitou. Je v tom doslova nezastavitelný. 


GRUND Česká koupelnová předložka, DOLOMITI
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu DOLOMITI: Esenci italských Dolomit jsme vetkali do příze, abyste se při každém dotyku cítili, jako byste tam právě byli. Zvolíte si k návštěvě jaro, léto anebo snad dáte přednost podzimu?


Colani Luxusní designová česká koupelnová předložka, Colani 7B
1 869 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu Colani 7B: Jen opravdu dobrý designér dokáže do statického předmětu vnést pocit pohybu. Předložka Colani 7B do vás vlije svou pozitivní energii, kdykoli se vám jí nebude dostávat.


GRUND Česká koupelnová předložka, AGARTHI
949 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu AGARTHI: „Nerušte mi mé kruhy“ volaly předložky AGARTHI po vzoru slavného matematika. Poslechli jsme. Impozantní a přitom decentní kruhy nerušíme, ani když dojde na okraje předložky.


GRUND Česká koupelnová předložka, AMMONA
799 Kč

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu AMMONA: Nechte svou koupelnu vyjít z ulity průměrnosti. Měkoučká předložka AMMONA jí dodá pocit výjimečnosti prostě tím,že v ní zanechá věrný otisk přírody.


Karim Rashid Luxusní designová česká koupelnová předložka, KARIM 21
1 349 Kč
+ doprava zdarma

Kvalitní české předložky GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis modelu KARIM 21: Pořiďte si designový skvost – tato předložka vyhrála GERMAN DESIGN AWARD 2016. Předložky kolekce KARIM RASHID plní nejen praktickou funkci, ale jsou i skvostem do koupelny.


LineaDue Kvalitní česká koupelnová předložka, FEELING
539 Kč

Kvalitní české předložky LINEADUE by GRUND s protiskluzem a zárukou 5 let. I po 100 praních jako nové. Popis předložky FEELING: Jen nenápadný hřejivý detail a nic víc? Proč ne! Svou přítomnost Vám ale připomene při každém hebkém došlápnutí.