Ipsuum Prestige Regenerační maska na ruce - rukavice
156 Kč
+ doprava zdarma

Regenerační maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, regenerovanou, nepodrážděnou a bez skvrn. Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.


Mon Platin Regenerační krém na ruce 200 ml
198 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Regenerační krém na ruce s bohatou konzistencí pro intenzivní péči a ochranu pokožky rukou. Krém je nasycený minerály Mrtvého moře za účelem okamžité úlevy při suchosti kůže, chrání pokožku před popraskáním a vysycháním, zaceluje ranky a jizvy.


Annabis Handcann přírodní regenerační krém na ruce 75 ml
119 Kč
+ doprava zdarma

Regenerační a ochranný krém Handcann na pokožku rukou je vhodný pro suchou a popraskanou kůži na rukou. Krém Handcann díky nasyceným mastným kyselinám a dalším látkám obsaženým v použité receptuře spolehlivě pečuje i o nehtová lůžka.


AUSTRALIAN BODYCARE Body Cream 100 ml
349 Kč
+ doprava zdarma

Australian Bodycare Body Cream Vyhlazující a zjemňující krém s tea tre oilem pro velmi suchou a poškozenou pokožku. .


Balzám na popraskanou pokožku
95 Kč
+ doprava zdarma

Balzám na popraskanou pokožku má aktivní látky, které podporují hojení drobných prasklinek. Používá se především k péči o hrubou, popraskanou pokožku a k jejímu dlouhodobému změkčení a zvláčnění. Přípravek obsahuje pachový absorbér.


Chemek TopDerm - krém na problémovou pokožku rukou 100 ml
86 Kč
+ doprava zdarma

TopDerm – krém na problémovou pokožku rukou obsahuje složky, které zabraňují dehydrataci pokožky, jejímu rohovatění a vzniku prasklin. Další ošetření pokožky poskytují složky s dermoprotektivním účinkem, zejména přírodní vitamín E z pšeničných klíčků, avokádový olej, allantoin a další.


Ipsuum Prestige Peelingová maska na ruce - rukavice
169 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Peelingová maska na ruce formou napuštěných rukavic umožňuje provést profesionální ošetření doma. Díky aktivním složkám zanechává pokožku rukou hladkou, s jednotným zabarvením, připravenou na další ošetření. Pokožka rukou je viditelně svěží a sametová.


Medový krém na ruce
91 Kč
+ doprava zdarma

Medový krém na ruce se rychle vstřebává a nezanechává pocit mastnoty. Med je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které napomáhají ve výživě pleti. Medový krém je určený k ošetření rukou, jejich regeneraci a výživě.


Messinian Spa Krém na ruce a tělo mateří kašička & smil 250 ml
269 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krém na ruce a tělo mateří kašička & smil s extra panenským olivovým olejem Kalamata má hydratační, zklidňující a zvláčňující vlastnosti, které nabízejí vynikající péči i pro citlivou pokožku.  Tento třpytivý krém zanechá pokožku lesklou a hedvábnou.


TianDe Krém na ruce s mucínem hlemýžďů 60 g
177 Kč
+ doprava zdarma

Krém na ruce s mucínem hlemýžďů se okamžitě vstřebává na vnější a vnitřní straně dlaní bez další manipulace (masáž, poplácávání, roztírání), tvoří neviditelný ochranný film. Nezanechává žádné stopy na tašce, oblečení, dokladech. Krém má nevtíravé rostlinné aroma, je vhodný pro ženy i muže.


TianDe Krém na ruce s výtažky Aloe vera 80 ml
68 Kč
+ doprava zdarma

Krém na ruce s výtažky Aloe vera podporuje hojení mikroskopických poranění, zabraňuje tvorbě prasklin a odlupování, pečuje o nehtovou kůžičku. Výsledkem je měkká a zdravá pokožka rukou. Krém je určen pro každodenní péči.


TianDe Krém na ruce s výtažky NONI 80 g
139 Kč
+ doprava zdarma

Krém na ruce s výtažky NONI obnovuje hydrolipidní film, navrací pokožce hladkost a jemnost. Okamžitě hydratuje pokožku rukou, zabraňuje vysušování a zamezuje loupání pokožky. Při pravidelném používání se pokožka zcela přestane loupat.