Tetra Test 6in1
258 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Testovací proužky ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů akvarijní vody.

Tetra Magnet plovoucí M

Tetra Magnet plovoucí M

Hodnocení: 5
389 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetický čistič akvarijních skel. Velikost: 6 × 3,1 cm.

Tetra WaterTest Set
899 Kč 727 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Test k rychlému a jednoduchému zjištění hladiny celkové tvrdosti, uhlíkové tvrdosti, kyselosti, nitritu a oxidu uhličitého v akvarijní vodě.

Prodac Fondovivo 8kg

Prodac Fondovivo 8kg

Hodnocení: 5
479 Kč

Fondo Vivo je speciálně upravená živná půda určená pro sladkovodní akvária.

Sera Aktivní uhlí Super Carbon 1kg
659 Kč 417 Kč

Super Carbon – absorbuje jedovaté látky a barviva z akvarijní vody rychle a spolehlivě. Pro filtraci sladké a slané vody.

Sera Léčivý prostředek proti kožním parazitům do akvária Costapur 50ml
199 Kč 120 Kč

Dobře zavedený léčivý prostředek proti Ichthyophthirius (bílé tečky) a ostatním jednobuněčným kožním parazitům jako Ichthyobodo necator, Chilodonella, Trichodina, Brooklynella a Cryptocaryon irritans (poslední zmíněné v mořském akváriu) a stejně tak i proti infekcím způsobených plísněmi (mykózy).

Sera Vzduchový odkalovač Gravel Cleaner
349 Kč 213 Kč

Ze dna pečlivě odstraní kal a nečistoty bez výměny vody. Sera odkalovač se jednoduše připojí na membránové čerpadlo, např. Sera Air Plus

Bakker Magnetics Stěrka magnetická plovoucí
289 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetická stěrka je ideálním nástrojem pro čištění i oblého akvarijního skla. Bakker Magnetics Stěrka magnetická plovoucí nepoškrábe sklo.

Hagen Odkalovač Easy Clean mini
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odsavač kalu účinně odstraňuje nečistoty ze dna akvária. Je možné ho vložit do sladké i slané vody. Hagen Odkalovač Easy Clean mini využije každý chovatel rybiček.

Hagen Odkalovač Easy Clean
379 Kč 295 Kč

Novinka

Odsavač kalu účinně odstraňuje nečistoty ze dna akvária. Je možné ho vložit do sladké i slané vody. Hagen Odkalovač Easy Clean využije každý chovatel rybiček.

Tetra Pond Sticks 4 l
309 Kč

Kompletní krmivo ve formě tyčinek pro všechny jezírkové rybky. Tetra Pond Sticks obsahuje vyváženou směs vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj a silnou imunitu rybek. Ve vodě rychle měkne, a díky tomu je snadnější na trávení.

Tetra Pond Colour Sticks 4 l
299 Kč 293 Kč

Kompletní krmivo ve formě tyčinek pro zvýraznění zabarvení jezírkových rybek. Tetra Pond Colour Sticks je vysoce hodnotné krmivo s kvalitními biologicky aktivními rozjasňovači, které posilují přírodní zabarvení ryb. Rozdíl je viditelný již po několika týdnech používání.

Tetra Pond Test 6in1, 25 ks
279 Kč 269 Kč

Testovací proužky značky Tetra slouží ke snadnému určení 6 nejdůležitějších parametrů jezerní vody. Balení obsahuje 25 ks.

Tetra Active Substrate 3 l
179 Kč 139 Kč

Přírodní substrát z jílových minerálů má o 50 % vyšší propustnost vody než štěrk, což umožňuje optimální cirkulaci vody. Poskytuje rostlinám vhodné půdní klima pro jejich silný a zdravý růst. Tetra Active Substrate 3 l nekalí vodu a neplave.

Tetra Pond Algofin 1 l
649 Kč 531 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek na čištění vody v jezírkách či zahradních rybníčcích. Rostoucí řasy mohou narušit biologickou rovnováhu v zahradních nádržích a zakalit vodu, produkt Tetra Pond Algofin cíleně působí na jejich organismus a zamezuje rozmnožování. Objem balení vystačí na 20 000 litrů vody.

Hagen Stěrka magnetická Marina
129 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Škrabka na čistění akvarijního skla je vhodná pro všechny majitele rybiček. Účinně očistí sklo od řas. Hagen Škrabka akvar. Marina se žiletkou najde využití i při sázení nových rostlin.

Tetra CO2 Plus 250 ml
149 Kč 121 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přípravek dodává vodě uhlík, který napomáhá rostlinám ve zdravém růstu. Intenzivní růst rostlin je skvělou prevencí proti řasám. Biologické uvolňování oxidu uhličitého nastává po týdnu od aplikace. Tetra CO2 Plus 250 ml se velmi snadno používá.

Hagen Teploměr digitální Marina volný 19-30 °C
49 Kč

Samolepící digitální teploměr disponuje tekutými krystaly, které zvýrazní číslici podle teploty vody. Pokud je teplota na rozmezí stupňů, podsvítí se i sousední číslice. Hagen Teploměr digitální Marina volný 19–30 °C ocení každý chovatel rybiček.

Hagen Síťka akvarijní 20×15×40 cm černá
86 Kč

Novinka

Síťka z jemného nylonu je připevněna na kovové držadlo, které usnadňuje manipulaci. Hagen Síťka akvarijní 20×15×40 cm černá je ideálním příslušenstvím pro odchyt rybiček.

Tetra Plant Complete Substrate 2,5 kg
249 Kč 217 Kč

Kompletní přírodní substrát je vhodný do všech akvárií a překvápí vás dlouhodobým hnojícím efektem. Redukuje znečištění vody, snižuje porost řas a postará se o zdravý růst rostlin. Tetra Plant Complete Substrate 2,5 kg neobsahuje přidané nitráty a fosfáty.

Tetra Pond Sticks, 1 l
89 Kč

Kompletní krmivo ve formě tyčinek pro všechny jezírkové rybky. Tetra Pond Sticks obsahuje vyváženou směs vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj a silnou imunitu rybek. Ve vodě rychle měkne, a díky tomu je snadnější na trávení.

Tetra Pond Algorem 1 l
689 Kč 607 Kč

Pond Algorem značky Tetra je rychlým a ekologicky bezpečným prostředkem na hubení plovoucích řas. Po jeho použití jsou plovoucí řasy seskupeny a mohou být jednoduše mechanicky odstraněny. Balení vystačí na 20 000 l vody.

Tetra Pond Variety Sticks 4 l
369 Kč 359 Kč

Kompletní krmivo pro jezírkové a bazénové ryby v podobě tyčinek. Tetra Pond Variety Sticks poskytuje všechny nezbytné živiny a patentovanou Activ formuli pro zdravý vývoj a silnou imunitu rybek. Ochranné a znovuzavíratelné balení zabraňuje zkažení krmiva.

Tetra Pond CrystalWater 250 ml
219 Kč 214 Kč

Přípravek na čištění vody v jezírkách či zahradních rybníčcích. Tetra Pond CrystalWater efektivně odstraňuje všechny příčiny zeleně zakalené vody v zahradních nádržích. Objem produktu vystačí na 5000 litrů vody.

Tetra Tetra Pond Algorem 250ml
219 Kč

Novinka

Tetra Pond Algorem je rychlým a ekologicky bezpečným prostředkem na hubení plovoucích řas. Po jeho použití jsou plovoucí řasy seskupeny a mohou být jednoduše mechanicky odstraněny. Balení vystačí na 5000 l vody.

Tetra Pond Algofin 250 ml
200 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pond Algofin vytváří takové biologické podmínky, za kterých je zamezeno rozmnožování řas. Přípravek udržuje čistou vodu v zahradních nádržích. Balení o objemu 250 ml vystačí na 5000 l vody.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: