Dyson Pouzdro pro Supersonic
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pouzdro pro ochranu vysoušeče vlasů. Dyson Pouzdro pro Supersonic je vyroben z měkké a tepelně odolné tkaniny s integrovaným magnetickým uzávěrem.

Dyson Stylingová sada Dyson
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stylingová sada pro perfektní úpravu účesu. Dyson Stylingová sada Dyson obsahuje plochý kartáč s vyváženou rukojetí a rozčesávací hřeben s širokými zuby.

Dyson Difuzér pro Supersonic
999 Kč 799 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Difuzér pro snadnější vysoušení a tvarování vlasů. Dyson Difuzér pro Supersonic rovnoměrněji rozptyluje vlasy do vln. Simuluje přirozené osychání, čímž omezuje krabatění. Delší hroty dosáhnou hlouběji do vlasů.

Dyson Stojánek pro Supersonic
2 399 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Stojánek pro praktické ukládání vysoušeče vlasů a až tří magnetických nástavců Dyson Stojánek pro Supersonic. Součástí stojánku nejsou nástavce ani vysoušeč vlasů.

Dyson Rozčesávací hřeben Dyson
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Rozčesávací hřeben pro perfektní úpravu účesu. Dyson Rozčesávací hřeben je vybavený širokými zuby, které snadno pronikají mokrými i suchými vlasy a rozčesávají je s minimálním odporem.

Dyson Hřeben se širokými zuby pro Supersonic
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Hřeben se širokými zuby pro snadnější vysoušení a tvarování vlasů. Dyson Hřeben se širokými zuby pro Supersonic s robustními zuby je speciálně navržen pro kadeřavé a vlnící se vlasy.

Dyson Nástavec na jemné vysoušení vlasů pro Supersonic
999 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Nástavec pro jemné vlasy a citlivou pokožku pro snadnější vysoušení a tvarování vlasů. Dyson Nástavec na jemné vysoušení vlasů pro Supersonic rozptyluje vzduch a vytváří chladnější proud vzduchu a přitom si zachovává efektivnost vysoušení.

Dyson Směrová tryska pro Supersonic
999 Kč 770 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Směrová tryska pro snadnější vysoušení a tvarování vlasů. Dyson Směrová tryska pro Supersonic vysouší vlasy jemným a kontrolovaným proudem vzduchu, čímž pomáhá dosáhnout hladkého a přirozeného vzhledu.

Dyson Stylingový koncentrátor pro Supersonic
999 Kč 549 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Koncentrátor pro snadnější vysoušení a tvarování vlasů. Dyson Stylingový koncentrátor pro Supersonic vytváří paprsek proudu vzduchu o vysoké rychlosti, který můžete směrovat pro dokonalou úpravu vlasů.