Počet nalezených produktů: 24

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Tescoma Strojek pro přípravu těstovin DELÍCIA
999 Kč
+ doprava zdarma

Vynikající pro snadnou přípravu čerstvých domácích těstovin typu tagliolini, fettuccine, lasagne a polévkových nudlí. Se strojkem pro přípravu těstovin DELÍCIA máte exkluzivní oběd či večeři hotovy během chvilky.


Tescoma Forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 21ks
199 Kč
+ doprava zdarma

Užijte si originální chuť slunné Itálie v kteroukoli roční dobu! Díky novým vychytaným formám na raviolini DELÍCIA pohodlně připravíte 21 fantastických kousků najednou


Imperia stojan na sušení

Imperia stojan na sušení

Hodnocení: 4,5
683 Kč

569 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Kam s právě vyrobenými čerstvými těstovinami? Nejvhodnější místo na sušení je stojánek. Tento dřevěný stojánek značky IMPERIA vás zaujme tím, jak je velice praktický!


Kela Vykrajovač na těstoviny RONDO, nerez
215 Kč

189 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vykrajovátko na těstoviny ze série Rondo od značky Kela. Vykrajovač o průměru 6,5 cm vám pomůže snadněji připravit domácí těstoviny na kterých si pochutná celá rodina.


Imperia nástavec na Lasagnette 12mm
681 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Nástavec na Lasagnette 12mm značky IMPERIA je vhodný pro strojek na těstoviky IMPERIA. Kdo by odolal tomu, udělat si doma pravé italské lasagne? Nyní můžete ve vaší kuchyni kouzlit!


Tescoma Forma na kulaté raviolini DELÍCIA, 21 ks-35%
199 Kč

129 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Díky novým vychytaným formám na raviolini DELÍCIA pohodlně připravíte 21 fantastických kousků najednou. Čerstvé ravioli plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí.


Tescoma Forma na čtvercové ravioli DELÍCIA, 10ks
199 Kč
+ doprava zdarma

Čerstvé ravioli plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí. Díky novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlně připravíte 10 fantastických kousků najednou, vždy perfektně pravidelných a vždy pevně spojených.


Imperia nástavec na špagety 2mm
681 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Nástavec na špagety 2mm značky IMPERIA je vhodný pro strojek na těstoviky IMPERIA. Špagety jsou jedny z nejoblíbenějších těstovin, dopřejte si je doma vyrobené.


Imperia TITANIA strojek na těstoviny
1 387 Kč
+ doprava zdarma

Italský strojek na těstoviny Titania značky Imperia. Už žádné přilepené a potrhané těsto, strojek na těstoviny skvěle nahradí váleček a ulehčí vám práci. Mechanický strojek, u kterého si jen vyberete tloušťku těsta a vše je připraveno.


Imperia strojek na těstoviny
1 723 Kč

1 589 Kč
+ doprava zdarma

Strojek na těstoviny značky IMERIA je jednoduchý a mechanický. Vyroben je z chromu a nerezu a velice vám usnadní vaší práci. Možnost tloušťky těsta je nastavitelná. Není nad vlastnoručně připravené těstoviny!


Imperia Pastaia Italiana strojek na těstoviny s doplňky
4 307 Kč

3 589 Kč
+ doprava zdarma

Krásné dárkové balení strojku na těstoviny IMPERIA s několika základními nástavci. Ke strojku lze dokupovat ještě další nástavce. Vyrobte si chutné domácí těstoviny!


Imperia nástavec na d´Angelo 0,8mm
681 Kč

589 Kč
+ doprava zdarma

Nástavec na d´Angelo 0,8mm značky IMPERIA je vhodný pro strojek na těstoviky IMPERIA. Dopřejte si doma vyrobené těstoviny, ve kterých je pouze to, co sami chcete.


Tescoma Forma na kulaté ravioli DELÍCIA, 10 ks
199 Kč
+ doprava zdarma

Díky novým vychytaným formám na ravioli DELÍCIA pohodlně připravíte 10 fantastických kousků najednou, vždy perfektně pravidelných a vždy pevně spojených. Čerstvé ravioli plněné sýrovou, masovou, zeleninovou nebo houbovou směsí.


Banquet Strojek na těstoviny Culinaria
689 Kč
+ doprava zdarma

Strojek na těstoviny Banquet Culinaria na přípravu těstovin je vyroben z nerezu s plastovými držadly. Strojek rozválí těsto o maximální šířce 14 cm. Podpořte domácí produkt a ochutnejte vlastní těstoviny.


Imperia nástavec na gnocchi 3 druhy
1 328 Kč

1 199 Kč
+ doprava zdarma

Skvělé domácí gnocchi si můžete vyrobit nyní a přímo doma. Díky tomuto nástavci můžete vytvořit až 3 různé druhy. Nástavec je vhodný pro strojek na těstoviny IMPERIA.


Imperia La Fabbrica della Pasta strojek na těstoviny s doplňky
6 083 Kč

5 069 Kč
+ doprava zdarma

Luxusní sada z dílny italského výrobce IMPERIA pro náročné. Mechanický strojek na těstoviny z chromu a nerezu usnadní vaši práci. Strojek se využívá místo válečku, stačí si jen vybrat tloušťku těsta!


Kitchen Artist Strojek na těstoviny MEN41
1 099 Kč

908 Kč
+ doprava zdarma

Ruční mlýnek na výrobu pravých italských těstovin ocení každý milovník této kuchyně. Je dodáván s nástavci pro výrobu fettuccine, spaghetti, lasgne, ale i plněných raviol.


Laica Pasta machine strojek na domácí těstoviny
990 Kč
+ doprava zdarma

Nerezový strojek na těstoviny který vám pomůže připravit luxusní lasagne, fetticone či tagliatelle. Pusťte se do domácí výroby těstovin jaký pravý Ital.


Laica Stojan na sušení těstovin
790 Kč
+ doprava zdarma

Když už se pustíte do výroby domácích těstovin tak pořádně. Určitě budete potřebovat tento praktický dřevěný stojan který má 16 ramen na které můžete vystavit vaše vyrobené těstoviny a nechat je hezky oschnout.


Kela KL-19087 Struhadlo na halušky
827 Kč

689 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Nerezové struhadlo na halušky značky KELA s nástavcem na těsto. Struhadlo díky zarážce perfektně drží na hrnci. Struhadlo je z nerezu 18/8. Připravte si doma oblíbenou pochoutku mnoha lidí!


Blaumann Strojek na těstoviny
795 Kč
775 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Strojek na těstoviny z oceli od značky Blaumann, který vám nabízí šířku těsta až 15 cm. Domácí těstoviny nejsou jen pro vybíravé ale každého kdo má rád domácí produkt.


de Buyer Strojek na těstoviny
3 190 Kč
+ doprava zdarma

Momentálně nedostupné

Ruční strojek na těstoviny pro přípravu nudlí nebo tagliatelle, Připravené těsto položíme na část skládající se ze 2 hladkých válců a několikrát jej necháme projít pomocí kliky. Obdélníkový pás těsta pak nakrájíme na požadované proužky.