Victorinox Brousek duo
299 Kč

270 Kč

Tento brousek o velikosti plnícího pera obsahuje brusný kámen a přetahovací kameny, kterými jednoduše docílíte správný úhel ostří. Vhodný je především k broušení kapesních nožů.


LEATHERMAN Adaptér na bity
890 Kč

779 Kč

Kdo řekl, že nemůžeš mít svou sadu vyměnitelných bitů, ikdyž na to není Váš Leatherman připraven z výroby. Leatherman adaptér na bity Vám to umožní! Stačí jednoduše nasadit adaptér na šroubovák.


LEATHERMAN Adaptér na bity Black
1 090 Kč

1 029 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kdo řekl, že nemůžeš mít svou sadu vyměnitelných bitů, ikdyž na to není Váš Leatherman připraven z výroby. Leatherman adaptér na bity Black Vám to umožní! Stačí jednoduše nasadit adaptér na šroubovák.


LEATHERMAN BitKit
990 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leatherman Bit Kit je vhodným doplňkem pro nástroje s adaptérem na bity. Balení obsahuje celkem 21 oboustranných bitů.


LEATHERMAN Karabina
290 Kč

259 Kč

Prosím, zavěste si… cokoliv je libo na Leatherman Karabina. Zavěsit můžete prakticky cokoli, klíče, láhev s vodou, nebo třeba multitool Leatherman. Zavěsit ji pak můžete kamkoliv, například na opasek či batoh.


LEATHERMAN Klip na opasek a kroužek na karabinu
190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Originální příslušenství pro váš multitool Leatherman. Připevněte pohodlně svůj multitool ke karabině nebo klipem k opasku. Kompatibilní s modely Charge, Surge a Wave.


LEATHERMAN Kožené pouzdro Wave
490 Kč

439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pořádné nářadí si žádá kvalitní pouzdro. Originální Leatherman kožené pouzdro Wave je kompatibilní s modely Wave a Wave Black a skrývá i jeden slot na příslušenství. Možnost pouzdro připnout na opasek.


LEATHERMAN Kožené Standard 4"
490 Kč

Leatherman Standard 4" je černé kožené pouzdro na opasek a se zapínáním na druk. Toto stylové čtyřpalcové pouzdro má na přední straně vlisované logo a značku Leatherman.


LEATHERMAN Kožené Standard 4.5"
490 Kč

Leatherman Standard 4,5" je černé univerzální kožené pouzdro na opasek a se zapínáním na druk. Toto stylové pouzdro má na přední straně vlisované logo a značku Leatherman.


LEATHERMAN Nástavec na bity
875 Kč

Prodloužený dosah o 3,25" – díky originálnímu nástavci Leatherman rozšíříte dosah bitů, a tak se dostanete i do míst s obtížným přístupem.


LEATHERMAN Nástavec na bity Black
875 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Prodloužený dosah o 3,25" – díky originálnímu nástavci Leatherman rozšíříte dosah bitů, a tak se dostanete i do míst s obtížným přístupem.


LEATHERMAN Nylon Molle L Black
590 Kč

559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Leatherman Nylon MOLLE L je černé nylonové pouzdro zavěsitelné na opasek a MOLLE vazbu. Toto odolné pouzdro je uzavíratelné na suchý zip a uvnitř najdete i otvory na příslušenství.


LEATHERMAN Nylon Molle XL Black
590 Kč

559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Leatherman Nylon MOLLE XL je černé nylonové pouzdro zavěsitelné na opasek a MOLLE vazbu. Toto odolné pouzdro je uzavíratelné na suchý zip a uvnitř najdete i otvory na příslušenství.


LEATHERMAN Nylon Molle XL Brown
590 Kč
565 Kč

Leatherman Nylon MOLLE XL je khaki nylonové pouzdro zavěsitelné na opasek a MOLLE vazbu. Toto odolné pouzdro je uzavíratelné na suchý zip a uvnitř najdete i otvory na příslušenství.


Opinel Chic Black
689 Kč

Opinel Chic Black je praktické pouzdro na nůž Opinel N°8 nebo N°10. Pouzdro je vyrobeno z kůže, zapínání je na patent. V zadní části je praktické poutko k připnutí na opasek.


Opinel Scabbard
345 Kč

289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Opinel Scabbard je praktické pouzdro na nůž vhodné pro nože s délkou ostří v rozmezí 6 a 8 cm.


LEATHERMAN Nylon Sheath Black Large
590 Kč

559 Kč

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman Super Tool, Surge a Signal. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Large je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.


LEATHERMAN Nylon Sheath Black Large with 4 Pockets
590 Kč

559 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman Super Tool, Surge a Signal se 4 dalšími kapsami učenými pro Bit Kit, Bit Extender a malou svítilnu nebo třeba stylové pero. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Large with 4 Pockets je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.


LEATHERMAN Nylon Sheath Black Medium
590 Kč

559 Kč

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman Charge, Crunch, Rebar, Rev, Sidekick, Skeletool, WAWE a Wingman. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Medium je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.


LEATHERMAN Nylon Sheath Black Small
590 Kč

559 Kč

Nylonové pouzdro na multifunkční nože Leatherman řady Juice a Leap. Pouzdro Leatherman Nylon Sheath Black Small je vyrobeno z balistického nylonu, díky kterým bude mít váš nástroj prvotřídní ochranu po dlouhá léta. Zavírání je jištěno kvalitním nýtkovým uzávěrem.


LEATHERMAN Kožené Standard 4 - rozbaleno
490 Kč

456 Kč

Rozbaleno

Leatherman Standard 4 je černé kožené pouzdro na opasek a se zapínáním na druk. Toto stylové čtyřpalcové pouzdro má na přední straně vlisované logo a značku Leatherman.