Fiskars Ostřič nožů Roll-Sharp Essential 1023811
329 Kč 259 Kč

Ostřič nožů Roll-Sharp Essential pro jednoduché a rychlé naostření nožů. Tento ostřič je vhodný pro leváky i praváky. Je vybaven keramickými ostřícími kotoučky, které spolehlivě naostří váš nůž.

SCANPAN Brousek na nože 3 stupňový vodní
829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

AKCE:Přivítejte rok 2020 s dodatečnou slevou 20 % po zadání kódu 5VITAME2020 (platí od 20.01.2020 do 02.02.2020. nebo do vyprodání zásob)!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Brousek na nože od značky SCANPAN nabízí tři stupně broušení na vlhko, aby se s nimi pracovalo snáze a bezpečně. Pravidelné broušení udržuje kvalitní hladké ostří, které vydrží mnoho let.

SCANPAN Brousek na nože 3 stupňový
1 299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

AKCE:Přivítejte rok 2020 s dodatečnou slevou 20 % po zadání kódu 5VITAME2020 (platí od 20.01.2020 do 02.02.2020. nebo do vyprodání zásob)!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Brousek na nože od značky SCANPAN nabízí tři stupně broušení, aby se s nimi pracovalo snáze a bezpečně. Pravidelné broušení udržuje kvalitní hladké ostří, které vydrží mnoho let.

Fiskars Edge Roll-sharp ostřič
339 Kč

Ostřič na nože pro leváky i praváky s keramickými ostřícími kotoučky, který se snadno používá a na stole neklouže. Je také vhodný pro ostření tlustých čepelí jako mají velké kuchyňské nože a sekáčky.

Tescoma Brousek na nože PRECIOSO
329 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brousek na nože PRECIOSO značky Tescoma je určen pro snadné broušení kuchyňských nožů s hladkým ostřím ve dvou krocích. Karbidový brousek nože nabrousí nahrubo a keramický brousek je dokonale naostří. Keramický brousek je vhodný i pro broušení nožů s pilkovým ostřím.

AnySharp brousek

AnySharp brousek

Hodnocení: 5
549 Kč

Brousek na nože s vysoce odolnou konstrukcí a silnou přísavkou. Brousek AnySharp nemusíte přidržovat rukama. Elegantní design.

Adler Brousek na nože

Adler Brousek na nože

Hodnocení: 4
299 Kč 279 Kč

Ruční brousek na nože pro broušení ocelových i keramických nožů. Uzpůsobeno pro držení levou i pravou rukou. Protiskluzové podložky na spodní straně brousku.

Banquet Brousek na nože ALIVIO 3v1
259 Kč 249 Kč

Brousek na nože se 3 fázemi. BANQUET ALIVIO se hodí pro broušení klasických ocelových kuchyňských nožů. Prvním brouskem čepel nože opravíte, druhým zaostříte a vrátíte do původního tvaru, třetím čepel naleštíte. Bezpečnost zajišťuje protiskluzová základna.

Fiskars Ostřič nožů FUZION Roll-Sharp
529 Kč 344 Kč

Ostřič nožů Fuzion Roll-Sharp je vhodný pro leváky i praváky. Keramické ostřicí kotoučky se snadno používají a nekloužou vám po stole. Pravidelné ostření ostřičem bude udržovat vaše nože stále ostré

Tescoma Brousek SONIC

Tescoma Brousek SONIC

Hodnocení: 4,5
229 Kč

Brousek SONIC TESCOMA je vynikající pro snadné broušení kuchyňských nožů SONIC a ostatních nožů s hladkým ostřím. Brusné kotouče z nerezavějící oceli s vysoce účinným diamantovým povrchem.

Fackelmann Ostřič na nože 3-fázový
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ostřič na nože od značky Fackelmann umožňuje 3 fázové ostření pro profesionální pocit z nožů. Ddržadlo je vyrobeno z ABS plastu v černé barvě a funkční část je z nerezové oceli. Tento ostřič odstraní a vyhladí všechny nerovnosti.

Tefal Fresh kitchen brousek
399 Kč

Univerzální brousek 3v1 pro ostření čepelí nožů je vyroben ve stylu řady Fresh Kitchen, značky Tefal. Protiskluzová podložka a ergonomická rukojeť usnadňují ostření.

ILSA Brousek na nože z oceli s diamantem a keramiky
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brousek na nože s mechanismem z oceli s diamantem a keramiky od značky Ilsa. Udržujte své kuchyňské nože ostré pro maximální účinnost.

Yoko Design Brousek na nože
279 Kč 239 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obnovte své nože do původní slávy pomocí snadno použitelného keramického brousku. Kolečka brousku naostří váš nůž s minimálním vynaloženým úsilím. Stačí pár pohybú a váš nůž bude mít ostří jako nové.

Fiskars Functional Form Ostřič Roll-Sharp
269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Bezpečný a snadno použitelný pomocník k broušení nožů. Ostřič Fiskars je vhodný pro praváky i leváky. Protiskluzová základna zvyšuje bezpečnost a komfort při ostření.

KDS Univerzální ostřič nožů
309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální ostřič s kvalitními ostřícími plátky ze spékaného karbidu. Na ostření nožů s hladkou čepelí i nůžek všech druhů.

AnySharp Pro brousek

AnySharp Pro brousek

Hodnocení: 5
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brousek na nože s vysoce odolnou kovovou konstrukcí a silnou přísavkou. Brousek AnySharp nemusíte přidržovat rukama. Elegantní šedý design.

Zwilling Brousek černý
669 Kč

Zwilling brousek pro snadné obnovení ostrosti vašich nožů. Broušení je bezpečné a rychlé. Vy se už nebudete zlobit s tupostí vašich nožů a nebudete muset nikam nosit nože nabrousit.

Eldom ON10 borusek na nože
239 Kč 199 Kč

Jednoduchý mechanický kompaktní brousek Eldom Promis na ocelové i keramické nože. Tento brousek s velmi jednoduchou obsluhou má velkou přísavku pro dokonalé upevnění.

Wüsthof Ostřič nožů dvojitý
499 Kč 489 Kč

Tento dvoustupňový brousek na nože z odolného plastu nevyžaduje nic než několik jednoduchých tahů k udržení nožů ostrých. Bezpečné a snadné použití. Lze použít na vroubkované i zoubkované ostří.

de Buyer TRIUM Brousek 3-stupňový
1 589 Kč

Brousek byl vyvinut pro perfektní ostření všech typů nožů. Jednoduchým posouváním dolů a dozadu mezi pevnými ocelovými válečky, na nichž je diamantový prášek, opakováním docílíme perfektního naostření nože.

CS Solingen Brousek na nože TROMSO
329 Kč

Dvoustupňový brousek na nože s konstrukcí z tvrdého plastu s keramickými brusnými kotoučky. CS-Solingen Brousek na nože TROMSO je vybaven velkou rukojetí a protiskluzovou úpravou, které dohromady zajišťují bezpečnou maniuplaci.

Zassenhaus Brousek na nože

Zassenhaus Brousek na nože

Hodnocení: 4,5
519 Kč 499 Kč

Brousek na nože značky ZASSENHAUS se dvěma stupni broušení v černé barvě je vyrobeno z ABS plastu a držátko je pogumované pro bezpečný úchop.