Petzl Noctilight
454 Kč

409 Kč

Petzl Noctilight je ochranné pouzdro pro novou řadu čelovek Petzl, které slouží zároveň jako lampa.


Petzl Poche Tikka 2
340 Kč

309 Kč

Přenosné pouzdro Poche Tikka 2 na kompaktní čelové svítilny. Chrání před nárazy a poškrábáním. Lze využít jako úschovna pro baterie, čočky či jiné malé poklady.


LEDLENSER Otočný klip pro řadu 7
190 Kč

Led Lenser Otočný klip pro řadu 7 je opatřen zajištěním proti vyklouznutí z opasku a otočným kloubem, který umožňuje otáčení svítilny o 360°.


LEDLENSER Bílý kužel pro řadu 7
190 Kč

151 Kč

Led Lenser Bílý kužel pro řadu 7 je obecně určen pro zvýšení Vaší viditelnosti. Díky svému jasu je vhodný i pro bezpečnostní složky, řízení dopravy a koordinaci letového provozu.


LEDLENSER Oranžový kužel pro TT
190 Kč

Led Lenser Oranžový kužel pro TT je vhodný pro použití policisty a bezpečnostním personálem, a lze jej použít k řízení dopravy nebo k dalším účelům.


LEDLENSER Akumulátor pro H7R.2
690 Kč

Náhradní dobíjecí akumulátor pro čelovky s Ledlenser s označením R. Akumulátor H7R2 vydrží na jedno nabití svítit při výkonu 300 lm až 60 hodin. Ideální jako rezervní zdroj energie pro čelovku při delších cestách.


LEDLENSER Akumulátor pro Seo, MH2, MH6
490 Kč

Náhradní dobíjecí akumulátor pro dobíjecí svítilny Ledlenser s označením R. Akumulátor pro Seo, MH2, MH6 vydrží na jedno nabití svítit podle zvolené intenzity až 40 hodin. Akumulátor je určen pro svítilny Ledlenser SEO 3, Ledlenser SEO 5, Ledlenser SEO 7R, Ledlenser MH2 a Ledlenser MH6.