LEDLENSER Reflexní čelenka SEO šedá
290 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Reflexní pásek je praktický doplněk k čelovkám LED Lenser SEO. Abyste byli vidět za každých podmínek. Třeba při běhu.

LEDLENSER Oranžový kužel pro TT
189 Kč

Led Lenser Oranžový kužel pro TT je vhodný pro použití policisty a bezpečnostním personálem, a lze jej použít k řízení dopravy nebo k dalším účelům.

LEDLENSER Otočný klip pro řadu 7
189 Kč

Led Lenser Otočný klip pro řadu 7 je opatřen zajištěním proti vyklouznutí z opasku a otočným kloubem, který umožňuje otáčení svítilny o 360°.

LEDLENSER Bílý kužel pro řadu 7
190 Kč 149 Kč

Led Lenser Bílý kužel pro řadu 7 je obecně určen pro zvýšení Vaší viditelnosti. Díky svému jasu je vhodný i pro bezpečnostní složky, řízení dopravy a koordinaci letového provozu.

LEDLENSER Akumulátor pro H7R.2
689 Kč

Náhradní dobíjecí akumulátor pro čelovky s Ledlenser s označením R. Akumulátor H7R2 vydrží na jedno nabití svítit při výkonu 300 lm až 60 hodin. Ideální jako rezervní zdroj energie pro čelovku při delších cestách.

Petzl ACCU CORE nabíjecí článek k čelovce
750 Kč 679 Kč

Dobíjecí akumulátor vysoké kapacity pro modely čelovek Petzl. Jádrem fungování je akumulátor Li-Ion. Není potřeba nabíječky, stačí kabel Micro USB. Indikace stavu nabíjení akumulátoru. Ukazatel stavu energie. Funkční rozsah i za nízkých teplot. Doba nabíjení se pohybuje ve 3 h. Petzl ACCU CORE nabíjecí článek k čelovce váží jen 23 g.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: