10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Prostředky do myčky Somat

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
  • Značka
    Somat
    ×
Somat Excellence tablety do myčky 48 ks Somat Excellence tablety do myčky 48 ks
Somat Excellence tablety do myčky 48 ks

Tablety do myčky Somat Excellence 4v1 pro perfektní čistotu a lesk nádobí. Dokonalé výsledky i při nízkých teplotách eco programů a při krátkých mycích cyklech. Důkladně čistí připáleniny a současně pečují o myčku. Biologicky odbouratelná fólie rozpustná ve vodě.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Classic tablety do myčky 100 ks Somat Excellence tablety do myčky 48 ks
Somat Classic tablety do myčky 100 ks

Tablety do myčky Classic působí okamžitě, hned se rozpouští a nezanechávají zbytky. Výsledkem je zářivé a čisté nádobí po každém mycím cyklu bez nutnosti předmáčení. Účinné i při krátkých programech a nízkých teplotách.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Somat All-in-1 Extra 76 ks Somat Excellence tablety do myčky 48 ks
Somat All-in-1 Extra 76 ks

All in 1 Extra tablety do myčky značky Somat myjí dokonale dočista a zanechávají nádobí zářivé i při mycích cyklech s nízkou teplotou. Kromě funkce soli a leštidla tablety Somat All in One Extra pomáhají chránit sklo před korozí.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Gold tablety do myčky 70 ks Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks
Somat Gold tablety do myčky 70 ks

Tablety do myčky Somat Gold s technolgií hloubkového čištění odstraní odolné nečistoty včetně připálenin. Plní funkci čisticího prostředku, soli i oplachovadla v jednom. Nádobí není třeba předmáčet ani po umytí leštit. Vodou rozpustitelná fólie po sobě nezanechává zbytky a to ani při krátkých a eco programech za nízkých teplot.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks
Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks

Nádobí bude dokonale umyté a krásně lesklé díky mycím tabletám Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks, které jsou účinné i při krátkých a ECO programech. Balení obsahuje 100 tablet.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Excellence kapsle do myčky nádobí 75 ks Somat All in 1 Extra tablety do myčky nádobí Lemon 100 ks
Somat Excellence kapsle do myčky nádobí 75 ks

Ochrání nádobí před korozí a dokonale ho umyjí – účinné mycí kapsle Somat Excellence kapsle do myčky nádobí 75 ks jsou kombinací 4 sil, kdy nádobí čistí do hloubky, dodají mu dokonalý lesk, ochrání ho a navíc pečují i o myčku. V balení je 75 kapslí s práškovým mycím prostředkem a 3 gelovými komorami.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Gold tablety do myčky nádobí 90 ks Somat All-in-1 tablety do myčky Lemon & Lime 90 ks
Somat Gold tablety do myčky nádobí 90 ks

Nádobí bude dokonale umyté a krásně lesklé díky mycím tabletám Somat Gold tablety do myčky nádobí 90 ks, které jsou účinné i při krátkých a ECO programech. Balení obsahuje 90 tablet.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat All in 1 tablety do myčky nádobí 140 ks Somat All-in-1 tablety do myčky Lemon & Lime 90 ks
Somat All in 1 tablety do myčky nádobí 140 ks

Nádobí bude dokonale umyté a krásně lesklé díky mycím tabletám Somat All in 1 tablety do myčky nádobí 140 ks, které jsou účinné i při krátkých a ECO programech. Balení obsahuje 140 tablet.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat All-in-1 tablety do myčky Lemon & Lime 90 ks Somat All-in-1 tablety do myčky Lemon & Lime 90 ks
Somat All-in-1 tablety do myčky Lemon & Lime 90 ks

Tablety do myčky Somat All-in-1 působí okamžitě, hned se rozpouští a nezanechávají zbytky. Výsledkem je zářivé a čisté nádobí po každém mycím cyklu. Odstraní i odolné zaschlé skvrny nebo skrvny od kávy či čaje. Účinné i při krátkých programech a nízkých teplotách.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat čistič myčky 5ks Somat Excellence Duo gel do myčky pro hygienickou čistotu 70 dávek, 1260 ml
Somat čistič myčky 5ks

Čistič myčky působí proti vodnímu kameni v ostřikovacích ramenech, filtru, vodním čerpadle a v trubkách. Funguje v průběhu klasického mytí nádobí hluboko uvnitř myčky proti mastnotě. Somat čistič myčky 5ks je ideální pro pravidelnou údržbu 1× za měsíc.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Excellence Duo gel do myčky pro hygienickou čistotu 70 dávek, 1260 ml Somat Excellence Duo gel do myčky pro hygienickou čistotu 70 dávek, 1260 ml
Somat Excellence Duo gel do myčky pro hygienickou čistotu 70 dávek, 1260 ml

Multifunkční tekutý prostředek do myčky nádobí Somat Excellence Duo kombinuje dvě navzájem se doplňující složení, která působí proti odolným skvrnám a nečistotám. Rychle se rozpouští i při ekologických cyklech s nízkými teplotami, nezanechává žádné zbytky a poskytuje zářivý lesk.

můžete mít DNES

Od MALL
Somat Intenzivní čistič myčky 2× 250 ml Somat Excellence Duo gel do myčky pro hygienickou čistotu 70 dávek, 1260 ml
Somat Intenzivní čistič myčky 2× 250 ml

Důkladně vyčistí myčku na nádobí a zbaví ji usazeného vodního kamene i nepříjemného zápachu – prostředek pro čištění myčky Somat Intenzivní čistič myčky 2× 250 ml zajišťuje hloubkové odstranení usazenin vodního kamene a mastnot v myčce, na mycích ramenech i ve filtru. Při pravidelném používání prodlouží životnost vaší myčky.

můžete mít DNES

Od MALL