Tommee Tippee podložka pod kolena a lokty k vaně
419 Kč

Měkká odložka pod kolena a lokty k vaně od značky Tommee Tippee zajistí úlevu pro lokty a kolena během klečení u vany. Na bezpečnost se můžete spolehnout díky protiskluzovým přísavkám. Po koupeli stačí podložku srolovat a uklidit tam, kde nebude překážet.

Summer Infant Pěnová podložka na koupání
219 Kč

Tato speciálně vyvinutá Summer Infant pěnová podložka kopíruje křivky miminka a zaručuje tak maximální komfort při koupání. Tvarovaná podložka podporuje správné držení hlavičky, krku a zad.

Clippasafe Protiskluzová podložka do vany
289 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Protiskluzová podložka do vany. Při vlézání do či vylézání z vany nebo sprchy vždy dítěti poskytněte oporu. Vyrobeno z přírodní gumy.

Summer Infant Fold&Store koupací podložka
359 Kč

Tato koupací podložka Fold&Store je ideálním pomocníkem na cesty, jelikož ji můžete použít v umyvadle, dětské vaně nebo ve vaně pro dospělé. Podložka je velice skladná, jednoduše ji složite a kdykoli opět použijete.

BabyOno Protiskluzová podložka do vany 70x35 cm
229 Kč

Protiskluzová podložka do vany BabyOno 70×35 cm zabraňuje dítěti uklouznutí ve vaně. Hodí se do většiny typů van a sprchových koutů. Na spodní části má přísavky, díky kterým se přisaje na vanu a po použití je lehce srolovatelná a skladovatelná. Na výběr z několika barevných variant.

BabyDan Protiskluzová podložka do vany Large, bílá
239 Kč 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Baby Dan Protiskluzová podložka do vany Large v rozměru 35×55 cm je vhodná do vaničky, vany, sprchového koutu, kde zabraňuje uklouznutí dítěte.

Doomoo Comfy bath podložka do vany
688 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Comfy Bath je rostoucí podložka do vany. Nejprve poslouží jako měkká podložka, kdy na ni miminko položíme. Pro již sedící děti, polštář pomůže najít a udržet rovnováhu. S přizpůsobitelnou podložkou do vany se doba koupele stává zábavou a skutečným potěšením jak pro dítě, tak pro rodiče.

Kela Sprchová podložka KRETA PVC béžová 55x55cm
519 Kč

Sprchová podložka KRETA s protiskluzovým povrchem zajistí větší bezpečnost ve vaší koupelně. Je vyrobena z měkké PVC pěny a snadno ji připevníte díky přísavkám.
Sprchová podložka KRETA PVC béžová 55×55cm KELA KL-22364

Everyday Baby Protiskluzové ťapky senzor 4ks
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Protiskluzové ťapky „WaterHero“ pomáhají, aby koupání vašich dětí bylo bezpečné. Není voda ve vaně příliš horká? Pro kontrolu teploty vody jsou ťapky vaším nejlepším přítelem. „WaterHero“ ťapky změní svou barvu, pokud je voda příliš horká. Pokud je voda příliš horká (okolo 37°C), změní se barva ťapek z barevné na bílou – fungují tak jako snadná kontrola teploty vody pro rodiče.

Little Tobi Bloomingbath™ Kvetoucí koupel
1 367 Kč

Už se nemusíte bát z první koupele svého drobečka! Bloomingbath – kvetoucí koupel vám bude největším pomocníkem. Pružná vložka do koupele pro kojence a miminka, která dokonale pasuje do jakékoli nádoby. Díky této vložce můžete k dětské koupeli využít umyvadlo, vaničku nebo kuchyňský dřez. Snadno se čistí a suší.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Protiskluzové podložky do vany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Protiskluzové podložky do vany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Protiskluzové podložky do vany akce.