Ravensburger Stojan na tužky Harry Potter 54 dílků
249 Kč

Postavte si vlastní stojan na tužky z plastových dílků puzzle. Stojan s motivem Harry Potter se hodí jako doplněk do každého pokoje. Dílky jsou vyrobeny z pevného plastu a zaručí vynikající stabilitu.

Ravensburger Puzzle 148202 Fantastická zvířata 500 dílků
239 Kč 179 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 500 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 126118 Fantastická zvířata 200 dílků
239 Kč 179 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 200 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 132546 Fantastická zvířata 300 dílků
239 Kč 179 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem fantastických zvířat od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 300 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Puzzle 151714 Harry Potter 1000 dílků
329 Kč 249 Kč

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem nejznámějších postav ze světa Harryho Pottera od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Puzzle

Oblíbené kousky puzzle už nenajdete jenom v podobě malých kousků z tvrdého kartónu. Přibylo 3D puzzle a 4D puzzle nebo pěnové puzzle.

Sekce puzzle pro děti nabízí skládačky s pohádkovými motivy a oblíbeným krtečkem. Podle věku můžete filtrovat mezi jednoduchými puzzle pro úplně nejmenší, na kterých se děti naučí rozeznávat barvy a různá zvířátka po pokročilejší puzzle pro školáky. Pokud hledáte dárek pro holčičku nebo chlapečka, můžete si vyfiltrovat i puzzle určená pro různá pohlaví.

Pěnové puzzle je určeno těm nejmenším, protože se jednotlivé kousky skládají z velkých pěnových dlaždic, po kterých pak děti mohou lézt, stavět si z nich hrady a učit se čísla a tvary.

Puzzle pro dospělé nabízí složitejší skládačky s tisíci kousky, nad kterými se v partě kamarádů určitě nějakou chvíli potrápíte. Námětem jsou často umělecká díla, architektonické památky nebo výjevy s velkými jednobarevnými plochami, ze kterých si i vytrvalí skládači trhají vlasy.

3D puzzle vám vytřou zrak - můžete totiž stavět do prostoru, a to nejčastěji známé stavby, jako je Eifellova věž v Paříži, socha Svobody v New Yorku nebo Empire State Building. Vyhrát si můžete i u skládaček 3D aut nebo skládat tzv. puzzlebally od firmy Ravensburger.

Ve 4D puzzle skládáte kompletní města v různých historických epochách. Doporučujeme pro nenásilnou edukaci :-)

_____

^ Zpátky nahoru