Piatnik Brooklyn Bridge
249 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem pohled na jednu z věží s vlajkou na Brooklynském mostě. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Květináče

Piatnik Květináče

Hodnocení: 5
249 Kč 239 Kč

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem koláže s různými květináči. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Sixth Avenue Shimmer
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem trochu netradičního pohledu na Empire State Building. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Winning Moves Přátelé Milkshake puzzle 1000 dílků
249 Kč

Akce

Díky těmto úžasným puzzlím se ocitnete přímo uprostřed ikonické scény z oblíbeného seriálu Přátelé. Složení všech 1000 dílků do jednoho obrázku je skutečná výzva pro každého fanouška!

Piatnik Van Gogh - Hvězdná noc
249 Kč 229 Kč

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem uměleckého díla od věhlasného umělce Van Gogha. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Mucha, Sny

Piatnik Mucha, Sny

Hodnocení: 5
249 Kč

Složte všech 1 000 dílků oblíbené hry puzzle a vytvořte krásný obraz českého malíře Alfonse Muchy – Sny. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Ravensburger Exit Puzzle Dračí laboratoř 759 dílků
329 Kč 269 Kč

Řada Exit Puzzle přináší netradiční spojení puzzle a únikové hry! Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy tajuplného pokoje od společnosti Ravensburger. Při spojování dílků pozorně sledujte indicie obsažené v některých částech vytvářeného obrázku.

Ravensburger Puzzle 165636 Knoflíky Výzva 1000 dílků
329 Kč 299 Kč

Novinka

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem barevných knoflíků od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků, ze kterých sestavíte obrázek plný krásně barevných knoflíků různých velikostí a textur. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Praha: Orloj 1000 dílků
329 Kč 279 Kč

Krásné puzzle s motivem pražské unikátní památky Orloje nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

Ravensburger Puzzle 165629 Marvel Výzva 1000 dílků
329 Kč 299 Kč

Novinka

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem superhrdinů Marvel od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků, ze kterých sestavíte obrázek plný Kapitána Ameriky, Iron Mana, Hulka a dalších známých superhrdinů. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Ravensburger Cinque Terre Itálie 2000 dílků
659 Kč

Krásné puzzle s motivem italského pobřeží Cinque Terre nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

Ravensburger Puzzle 150304 Exit: Jednorožec 759 dílků
329 Kč 299 Kč

Akce

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem jednorožce v tajemném lese od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají. Po složení puzzle na vás čekají úkoly k vyřešení únikové hry, dokážete rozluštit symboly a vyřešit hádanku?

Dino Planety 1000 dílků puzzle
299 Kč 289 Kč

Poskládejte si krásný barevný obrázek s motivem vesmíru a planet. Po složení a zarámování bude obrázek ideálním doplňkem do každého pokoje. Obsahuje 1000 dílků.

Dino Východ slunce 3000 puzzle
599 Kč 469 Kč

Poskládejte si krásný obrázek s motivem východ slunce. Obrázek je panoramatický. Po složení a zarámování bude obrázek ideálním doplňkem do každého pokoje. Obsahuje 3000 dílků.

Piatnik Korky
249 Kč 229 Kč

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem koláže z korků. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Piatnik Makronky

Piatnik Makronky

Hodnocení: 5
249 Kč 229 Kč

Složte všech 1 000 dílků puzzle a vytvořte krásný obraz. Obraz s motivem francouzských cukrovinek, Makrónek. Obraz může být krásná dekorace v interiéru. Toto puzzle je výzvou pro milovníky těchto skládaček.

Ravensburger Praha: Pohled na Karlův most 1000 dílků
329 Kč 269 Kč

Krásné puzzle s motivem pražského panoramatu s Karlovým mostem nejenže zkrátí dlouhou chvíli a spolehlivě zabaví, ale také rozvíjejí motoriku i další schopnosti. Jednotlivé dílky jsou kvalitně zpracovány, a tak může z těchto puzzlí nalepením na tvrdý poklad vzniknout atraktivní obraz.

Ravensburger Exit Puzzle: Hvězdárna 759 dílků
329 Kč 269 Kč

Řada Exit Puzzle přináší netradiční spojení puzzle a únikové hry! Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy hvězdárny od společnosti Ravensburger. Při spojování dílků pozorně sledujte indicie obsažené v některých částech vytvářeného obrázku.

Dino Hrad Karlštejn 500 dílků
199 Kč 169 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sestavte si krásný barevný obraz hradu Karlštejn. Po složení a zarámování bude obrázek ideálním doplňkem do každého pokoje. Obsahuje 500 dílků.

Ravensburger Exit Puzzle Upírův hrad 759 dílků
329 Kč 299 Kč

Řada Exit Puzzle přináší netradiční spojení puzzle a únikové hry! Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s rytířským motivem od společnosti Ravensburger. Při spojování dílků pozorně sledujte indicie obsažené v některých částech vytvářeného obrázku.

Dino Budapešť Neon 1000 dílků
449 Kč 399 Kč

I od puzzle můžete očekávat zářivou budoucnost. Za dne ho postavíte a v noci vám pak bude svítit. Pusťte se do spojování 1000 dílků, z nichž na konci vzejde krásný obraz noční Budapešti. Neonovým světlem se pak rozzáří kontury Řetězového mostu, budovy parlamentu a hladiny Dunaje. Užijte si světlé chvilky při kreativní zábavě.

Ravensburger Puzzle 165094 Bláznivé kočky, podzimní hostina 1000 dílků
329 Kč 299 Kč

Novinka

Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem bláznivých koček od společnosti Ravensburger. Puzzle obsahují 1000 dílků, ze kterých sestavíte zábavný obrázek plný koček na podzimní hostině. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Puzzle pro dospělé.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Puzzle pro dospělé výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Puzzle pro dospělé akce.