Ravensburger Planetární soustava 522 dílků
1 249 Kč 999 Kč

Sestavte si trojrozměrný planetární systém z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Ravensburger 3D Puzzle 111589 Harry Potter Rytířský autobus 216 dílků-29%
769 Kč 539 Kč

Akce

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Záchranného autobusu z kouzelného světa Harryho Pottera. Střechu je možné odklopit a využít jako praktický box na drobnosti nebo jako stojánek na tužky. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!

Ravensburger 3D Puzzle 125340 Londýnský autobus 216 dílků-27%
769 Kč 559 Kč

Akce

Zažijte jedinečnou kombinaci skládání a stavění a vytvořte si působivý model Londýnského autobusu. Střechu je možné odklopit a využít jako praktický box na drobnosti nebo jako stojánek na tužky. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!

Ravensburger Empire State Building 3D 216 dílků
629 Kč 479 Kč

3D puzzle s motivem Empire State Building. Tato ohromující stavba je 102 patrová budova postavená v New Yorku v USA. Nyní můžete sestavit Empire i u vás v obýváku. Nebudete k tomu potřebovat ani lepidlo. Stačí spojit 216 plastových dílků.

Ravensburger Notre Dame 216 dílků
1 169 Kč 979 Kč

Sestavte si trojrozměrný model katedrály Notre Dame z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Ravensburger PuzzleBall Bezzubka 72 dílků
449 Kč 349 Kč

Postavte si svůj 3D puzzleball ve tvaru draka Bezzubky z filmu Jak vycvičit draka 3 z plastových dílků technologie EasyClick. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení stabilní.

Nanostad UK - Anfield (Liverpool)
799 Kč 679 Kč

Unikátní 3D puzzle, které nadchne nejen fotbalové fanoušky. Firma Nanostad nabízí krásně zpracované puzzle nejznámějších fotbalových svatostánku světa. Jako je tento stadion „Anfield Road„, který je domácím působištěm „Liverpool FC“.Puzzle vás nejen zabaví, ale navíc po složení může sloužit jako dekorace.

Metal Earth BIG Silver Dragon ICONX-24%
749 Kč 569 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model velkého a majestátního draka. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth SW helma Darth Vadera
599 Kč 469 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Hema Darth Vadera z kolekce Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger Kecka Galaxy 108 dílků
629 Kč 499 Kč

Vytvoř si ze 108 plastových puzzle dílků tuto klasickou tenisku v moderním designu a získej perfektní dekoraci do pokoje! Po složení na tebe čeká další bonus: můžeš ji použít na štětce, tužky, atd.

Metal Earth Tank T-34

Metal Earth Tank T-34

Hodnocení: 5
349 Kč 289 Kč

Skvělý 3D kovový model legendárního tanku z 2. světové války, Tank T-34. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger Empire State Building - noční edice
899 Kč 699 Kč

Zažij okouzlení, že můžeš nechat růst Empire State Building do výše. Opravdovou nádherou se stavba stane ve tmě, když se z vnitřku rozzáří měnivými barvami. Přesně do sebe zapadající puzzle z umělé hmoty zajišťují stabilitu.

Lamps 3D Puzzle Sfinga 500 dílků
313 Kč 299 Kč

Akce

Sestavte si jedinečné 3D puzzle s obrázkem sfingy. Díky speciálně upravenému povrchu dílků, vytváří puzzle dojem prostorového obrazu. Puzzle se skládá z 500 dílků a po sestavení má rozměr 61×46 cm. Po složení může puzzle sloužit též jako dekorace.

Metal Earth 3D puzzle Apollo CSM s lunárním modulem
659 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Apollo CSM s lunárním modulem z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Ravensburger Eiffelova věž - Noční edice 3D 216d
899 Kč 689 Kč

Ohromující Eiffelova věž z noční edice čeká jen na to až jí sestavíte. Fascinující stavbu postavíte pomocí unikátních ohebných, sklopných a hladce zapadajících dílků puzzle.

Metal Earth Sada kleští (3ks)
629 Kč 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada kleští METAL EARTH je vhodným doplňkem nejen při skládání 3D puzzle METAL EARTH. Užitečné pomocníky využijete při skládání 3D ocelových puzzle modelů METAL EARTH, při vyštipování dílků z kovových plátů a při ohýbání malých zobáčků, kterými jsou k sobě jednotlivé dílky připojeny.

Ravensburger Dětský globus (anglický) 180 dílků
769 Kč 599 Kč

Sestavte si celý svět z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků a zjistěte, kde na něm žijí různá zvířata. Sestavený globus je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Metal Earth 3D puzzle Katedrála Notre-Dame (ICONX)
579 Kč 539 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model katedrály Notre-Dame z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth Apollo Saturn V
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Apollo Saturn V. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth Tank Tiger I.
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Tank Tiger I. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger 3D Puzzle 125302 Allianz Arena (Noční edice) 216 dílků
1 499 Kč 1 159 Kč

Postavte si osvětlený model noční edice Allianz Areny s pomocí stabilních plastových dílků a nechte ho rozzářit pomocí LED světla. Ve tmě se z vnitřku rozzáří měnivými barvami. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení!

Ravensburger Puzzleball Jak vycvičit draka III 72 dílků
349 Kč 259 Kč

Postavte si svůj 3D puzzleball s motivem filmu Jak vycvičit draka 3 z plastových dílků technologie EasyClick. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení stabilní.

Metal Earth 3D puzzle Bicykl (ICONX)
529 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

3D model kola z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Lamps 3D Puzzle Koťata 3v1-32%
399 Kč 269 Kč

Akce

Vytvořte si originální dekoraci s tímto trojbalením 3D puzzlí. Obsahuje 3 skládanky s motivy roztomilých koťátek. Díky speciálně upravenému povrchu dílků vytváří tyto puzzle efekt prostorového obrazu.

Metal Earth 3D puzzle Páv (ICONX)
899 Kč 845 Kč

Model z prémiové řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení Vás okouzlí ještě dokonalejším zpracováním detailů.

Metal Earth Marvel Iron Man
649 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.

Metal Earth 3D puzzle Apollo Saturn V s rampou
449 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

3D model Apollo Saturn V s rampou z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Metal Earth 3D puzzle Eiffelova věž (ICONX)
429 Kč 399 Kč

3D model významné stavby z nerezové oceli s detailním laserovým gravírováním z řady ICONX v exkluzivním dárkovém balení. Miniaturní replika je krásným dárkem a poutavou dekorací.

Ravensburger 3D Puzzle 111626 Puzzleball LOL 72 dílků
329 Kč 299 Kč

Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárních panenek L.O.L. Surprise z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Ravensburger Kecka - graffiti 108 dílků-23%
629 Kč 479 Kč

Akce

Sestavte si originální a praktickou trojrozměrnou kecku s moderním graffiti motivem z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.

Ravensburger 3D puzzle Srdce Trolové 54 dílků
249 Kč

Akce

Postavte si 3D srdce s motivem pohádkového filmu Trolové 2 z plastových dílků technologie EasyClick. Srdce může sloužit jako krabička na šperky a různé drobnosti.

Lamps 3D Puzzle Zvířecí království 3v1
399 Kč 269 Kč

Vytvořte si originální dekoraci s tímto trojbalením 3D puzzlí. Obsahuje 3 skládanky se zvířecími motivy: podmořský svět, lvi, sloni. Díky speciálně upravenému povrchu dílků vytváří tyto puzzle efekt prostorového obrazu.

Metal Earth Hra o trůny: Erb Starků-20%
499 Kč 399 Kč

Akce

Skvělý 3D kovový model Metal Earth, Erb rodu Starků ze Severu z fascinující série Hra o trůny můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Ravensburger Eiffelova věž 3D 216 dílků-20%
629 Kč 499 Kč

Akce

Nejprodávanější motiv v kategorii 3D puzzle. Eiffelova věž je železná dominanta Paříže. Měří 324 m a stavěla se dva roky. Nyní můžete sestavit tuto pařížskou ikonu i u vás v obýváku. Nebudete k tomu potřebovat ani lepidlo. Stačí spojit 216 plastových dílků.

Lamps 3D Puzzle Pejsci pod vodou 3v1-32%
399 Kč 269 Kč

Akce

Vytvořte si originální dekoraci s tímto trojbalením 3D puzzlí. Obsahuje 3 skládanky s motivy pejsků pod vodou. Díky speciálně upravenému povrchu dílků vytváří tyto puzzle efekt prostorového obrazu.

Metal Earth SW Millennium Falcon
425 Kč 349 Kč

Skvělý 3D kovový model legendární vesmírné lodi z filmu Star Wars. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Metal Earth DC BAT-Signal Temný rytíř
425 Kč 329 Kč

Skvělý 3D kovový model Metal Earth – Bat-Signal. Legendární Bat-Signal z filmu Temný rytíř můžete mít doma. Jednotlivé části modelů jsou vyřezané laserem pro ještě větší přesnost. K sestavení nepotřebujete žádné lepidlo, a přesto vás výsledek ohromí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné 3D puzzle.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii 3D puzzle výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii 3D puzzle akce.