Olpran XT21 Černá
189 Kč

Gripy v černobílém provedení XT21 od firmy Olpran jsou ergonomicky tvarované a skvěle sednou do dlaně.

Ergon GS1 S
1 119 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Lehce se polohují a snadno tak naleznete optimální sklon. Jsou kompatibilní s karbonovými řidítky. Ergon GS1 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Olpran 6061-T6 Černé
449 Kč 399 Kč

Rohy v černém provedení 6061-T6 od firmy Olpran skvěle sednou do dlaně a pomohou Vám zejména při jízdě do kopce.

Just One Grip 3.0

Just One Grip 3.0

Hodnocení: 3
119 Kč

Just One Grip 3.0 jsou ergonomicky tvarované rohy z protismykové gumy pro pohodlné držení i při deštivém počasí.

BBB Rohy Trail Monkey BBE 01
399 Kč 339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomicky tvarované rohy BBB TrailMonkey z lehké slitiny Alu 6061 T6 poskytují díky svému ergonomickému tvarování optimální pohodlí. Rohy jsou vyrobeny z jednoho kusu v černé matné barvě.

Ergon GS3
1 679 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Lehce se polohují a snadno tak naleznete optimální sklon. Jsou kompatibilní s karbonovými řidítky. Ergon GS3 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Ergon GS2
1 399 Kč 1 359 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Lehce se polohují a snadno tak naleznete optimální sklon. Jsou kompatibilní s karbonovými řidítky. Ergon GS2 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Ergon GA2
839 Kč 639 Kč

Gripy na řidítka disponují svým tvarem a materiálem, který skvěle tlumí otřesy a pohlcuje vibrace. Pro dobrý úchop slouží měkká pryž. Použitý materiál napomáhá k snížení tlaku, který působí na ruce a páteř. Ergon GA2 je možné použít i na karbonová řidítka.

Ergon GP1
979 Kč 799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vás nebude bolet zápěstí ani mediální a ulnární nerv. Lze je upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti. Ergon GP1 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

Ergon Gripy GA3
839 Kč 755 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ergonomické MTB rohy s výměnnými koncovkami poskytují optimální rozložení váhy jezdce. Ergon GA3 gripy nabízí ergonomické křídlo a tvar, který perfektně pohlcuje nárazy a minimalizuje tlak na ruce a páteř. Díky odlehčené objímce jej lze použít i na karbonových řídítkách.

BBB BHG-71 ErgoFix 132mm černá
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Cyklistické gripy BBB ErgoFix 132 mm jsou vytvořeny z měkkého silikonu, který tlumí vibrace. Jejich povrchová úprava zaručuje přilnavost i v deštivém počasí.

Ergon GP4
1 819 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vám nebudou brrnět ruce a bolet ulnární nerv. Obsahují protiskluzovou úpravu a udržují ruce v optimální poloze. Rohy gripů jsou integrované pro plný úchop ruky. Ergon GP3 najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

BBB BBE-17 Lightstraight černé
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistické rohy BBB Lightstraight z lehké slitiny Alu 6061 T6 poskytují díky svému ergonomickému tvarování optimální pohodlí. Jsou vyrobeny z jednoho kusu v černé matné barvě.

BBB BBE-18 Lightcurved černé
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cyklistické rohy BBB Lightcurved z lehké slitiny Alu 6061 T6 dural poskytují díky svému ergonomickému tvarování optimální pohodlí. Jsou vyrobeny z jednoho kusu v černé matné barvě.

Ergon GA2 Fat
839 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem a materiálem, který skvěle tlumí otřesy a pohlcuje vibrace. Pro dobrý úchop slouží měkká pryž. Použitý materiál napomáhá k snížení tlaku, který působí na ruce a páteř. Ergon GA2 Fat je možné použít i na karbonová řidítka.

Ergon GP1-BioKork
1 199 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Gripy na řidítka disponují svým tvarem, díky kterému vás nebudou brnět ruce a bolet ulnární nerv. Jsou z antibakteriálního a hypoalegenního korku. Lze je upravit uvolněním šroubu a napolohováním rukojeti. Ergon GP1-BioKork najde využití u řidítek s průměrem 22,2 mm.

BBB BBE-14 Ergofiber
1 129 Kč
+ doprava zdarma

BBB BBE-14 Ergofiber jsou anatomicky tvarované rohy na řídítka jízdního kola umožňující pevný úchop. Rohy jsou vyrobeny z uhlíku a jsou tedy výjiměčně lehké a zároveň pevné.