10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Rotopedy a cyklistické trenažéry

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
ACRAsport Eliptical BE53E ACRAsport Eliptical BE53E
ACRAsport Eliptical BE53E

Kvalitní programovatelný BROTHER Eliptical BE53E nabízí komfortní nastavení zátěže pomocí elektromotoru. Trenažér je vybaven sofistikovaným computerem s pokročilými funkcemi jako je například hlídání tepové frekvence či body fat programem. Celý systém je pro maximální pohodlí napájen adaptérem ze sítě.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ACRAsport Rotoped BC1204 ACRAsport Eliptical BE53E
ACRAsport Rotoped BC1204

Moderní magnetický rotoped. Brother-NA Rotoped BC1204 je vybaven magnetickou brzdou s 8 stupni zátěže. Vyniká tichým chodem a užitečným počítačem, který měří ujetou vzdálenst, čas, spálené kalorie a rychlost.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
ACRAsport Eliptical BE42 ACRAsport Eliptical BE53E
ACRAsport Eliptical BE42

Moderní crossový trenažér. BROTHER Eliptical BE42 nabízí 8 stupňů nastavení zátěže díky magnetické brzdě. Trenažér má středovou osu na 3 speciálních kuličkových ložiskách a je vybaven computerem s užitečnými funkcemi. Převod je zajištěn plochým řemenem, který zaručuje tichý chod vhodný do domácnosti.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
ACRAsport Magnetický rotoped BC220 Hs Hop-Sport Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený
ACRAsport Magnetický rotoped BC220

Magnetický rotoped pomáhá procvičovat dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní, lýtkové a hýžďové svaly. Nabízí 8 úrovní odporu pro přizpůsobení tréninku. Sedlo je možné vertikálně nastavit dle uživatele. BROTHER Magnetický rotoped BC220 je opatřen setrvačníkem o hmotnosti 4,5 kg.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hs Hop-Sport Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený Hs Hop-Sport Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený
Hs Hop-Sport Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený

Cyklotrenažér HS-045IC Bravo Vám červený umožňí snížit hladinu tělesného tuku, zvýšit odolnost vůči stresu, spálit nadbytečné kalorie, zeštíhlit postavu a pomůže v boji proti celulitidě. Systém řetězového pohonu v kombinaci s mechanickým brzdným systémem, který je za…

můžete mít 6.3.

Antar AT51110 Rotoped rehabilitační Hs Hop-Sport Cyklotrenažér Indoor Cycling HS-045IC Bravo červený
Antar AT51110 Rotoped rehabilitační

Rehabilitační rotoped AT51110 při pravidelném používání stimuluje krevní oběh a pomáhá posilovat ochablé svalstvo. Šlapadlo může být použité na desce stolu jako trenažér rukou nebo na podlaze k procvičení nohou.

můžete mít 8.3. - 12.3.

Hs Hop-Sport Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim+podložka Hs Hop-Sport Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim+podložka
Hs Hop-Sport Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim+podložka

Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim s ochrannou podložkou, iConsole+trénink a aplikace Kinomap, Body Fat, HRC, Recovery. Trénujte s Hop-Sport!

můžete mít 6.3.

HMS magnetický rotoped M8750, stříbrná Hs Hop-Sport Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim+podložka
HMS magnetický rotoped M8750, stříbrná

Magnetický rotoped M8750 od značky HMS je ideálním nástrojem pro domácí kardio trénink. Jízdou na rotopedu dochází ke zlepšování fyzické kondice, k posílení srdce a ke spalování velkého množství kalorií. Navíc je jeho zátěž nastavitelná v 8 stupních.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
DUVLAN Cyklotrenažér Yuma Hs Hop-Sport Elektromagnetický rotoped HS-250H Drim+podložka
DUVLAN Cyklotrenažér Yuma

Cyklotrenažér DUVLAN Yuma je ideální pro kardio trénink a je určen speciálně pro potřeby těch, kteří chtějí cvičit v pohodlí svého domova.

můžete mít 5.3. - 6.3.

Hs Hop-Sport Magnetický rotoped HS-015H Vox tyrkysový Hs Hop-Sport Skládací rotoped Xbike HS-3010X Grix šedý
Hs Hop-Sport Magnetický rotoped HS-015H Vox tyrkysový

Magnetický rotoped HS-015H Vox tyrkysový značky Hop-Sport je zařízení určené pro domácí rekreační trénink. Pomůže vám to zlepšit váš celkový stav, posílit svaly a spálit nadbytečné kalorie. Zkontrolujte!

můžete mít 6.3.

ONE Fitness mechanický rotoped RW3011 černo-oranžový Hs Hop-Sport Skládací rotoped Xbike HS-3010X Grix šedý
ONE Fitness mechanický rotoped RW3011 černo-oranžový

ONE Fitness RW3011 je rotoped s plynule regulovatelnou, mechanickou zátěží. Přehledný počítač zobrazuje rychlost, čas, vzdálenost a spálené kalorie. Sedlo je výškově nastavitelné. Hmotnost 9,4 kg, nosnost 100 kg.

můžete mít 5.3.

Hs Hop-Sport Skládací rotoped Xbike HS-3010X Grix šedý Hs Hop-Sport Skládací rotoped Xbike HS-3010X Grix šedý
Hs Hop-Sport Skládací rotoped Xbike HS-3010X Grix šedý

Skládací rotoped Xbike Grix šedý, magnetický s nastavením odporu, měřením pulsu, vzdálenosti a času. ideální zařízení i do menších prostor.

můžete mít 6.3.