BROTHER Boxerské pytlovky
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Jsou vhodné na trénování pouze s boxovacím pytlem. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské pytlovky jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.


BROTHER Boxerské rukavice
349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské rukavice jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.


Adidas Boxerské rukavice Adidas WAKO - červené
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice Adidas WAKO v červené barvě. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kvalitní koženky PU3G, švy jsou zpevněny pro větší trvanlivost. Rukavice WAKO mají výplň vyrobenou podle technologie I-Protech®- jednolitou lisovanou vložku z pěny.


Adidas Boxerské rukavice Adidas WAKO - modré
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice Adidas WAKO v modré barvě. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kvalitní koženky PU3G, švy jsou zpevněny pro větší trvanlivost. Rukavice WAKO mají výplň vyrobenou podle technologie I-Protech®- jednolitou lisovanou vložku z pěny.


Adidas Boxerské rukavice Adidas WAKO modré - kůže
1 890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice Adidas WAKO v modré barvě. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kvalitní kůže. Rukavice WAKO mají výplň vyrobenou podle technologie I-Protech®- jednolitou lisovanou vložku z pěny. Speciální zpevněná manžeta s šířkou 9,5 cm se zvýšenou tuhostí s technologií Softpunch ®.


Benlee Boxerské rukavice BENLEE BARBELLO
2 990 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice BENLEE BARBELLO v hnědém provedení s černým logem BENLEE. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kůže. Měkká podšívka a větrací otvory zajišťují vysoký komfort při nošení.Ručně tvarovaná, vysoce absorbovaná pěna spolehlivě chrání klouby. boxerské rukavice BARBELLO jsou na suchý zip.


Benlee Boxerské rukavice BENLEE CARLOS
890 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice BENLEE CARLOS v černo červeném provedení s bílým logem BENLEE. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z umělé kůže. Boxerské rukavice CARLOS jsou na suchý zip.


Benlee Boxerské rukavice BENLEE TOUGH
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice BENLEE TOUGH v černo bílé barvě. Boxerské rukavice TOUGH jsou vhodným vybavením pro kick a thajské tréninky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže a jsou na suchý zip, díky němuž je zápěstí stabilní.


Benlee Dětské Boxerské rukavice BENLEE CARLOS
790 Kč

Dětské Boxerské rukavice BENLEE CARLOS v černo červeném provedení s bílým logem BENLEE. Dětské Boxerské rukavice jsou vyrobeny z umělé kůže. Boxerské rukavice CARLOS jsou na suchý zip.


Benlee Lapovací rukavice BENLEE LAMPUNG - zelené
1 290 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice „LAMPUNG“ od značky BENLEE jsou určeny pro maximální ochranu rukou a zápěstí při tréninku. Skvělé allround rukavice, ideální pro použití na sparring. S přídavným polstrováním na zadní straně ruky pro větší podporu zápěstí.


Benlee MMA RUKAVICE BENLEE COMBAT
1 050 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

MMA RUKAVICE BENLEE COMBAT v barevné kombinaci. MMA rukavice BENLEE COMBAT jsou vyrobeny z kůže, skvěle padnou na ruku a umožňují maximální volný pohyb při úchopech. 


Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ 8oz - Dragon
590 Kč

Dětské boxerské rukavice BLITZ v barvách waleské vlajky. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z měkké syntetické kůže. 8 uncová váha je určená pro děti ve věku cce 8–14 let. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.


Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - neonově růžové
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v neonově růžové barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.


DBX BUSHIDO Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-407
604 Kč
579 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-407 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, navíc jsou podšité speciální odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.


DBX BUSHIDO Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v6
664 Kč
649 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v6 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.


DBX BUSHIDO MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009
785 Kč

720 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink Krav Maga a stejně tak pro trénink na boxovacím pytli.


DBX BUSHIDO MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4
809 Kč

739 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink Krav Maga a stejně tak pro trénink na boxovacím pytli.


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV1 DARK CLOUD
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice DARK CLOUD v černé barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kůže s třívrstvým pěnovým systémem. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou na suchý zip. Ergonomicky navržená konstrukce. Fairtex boxerské…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV1 FALCON GOLD
2 890 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Zlato představuje sílu, sílu a dokonalost. Fairtex Boxerské rukavice FALCON GOLD v zlaté barvě s vlastním logem Fairtex. Boxerské Rukavice mají také prominentní dva speciální atributy starého boha ‚Horus‘ : pár sokolových křidélek a výrazné ‚Eyes of Horus‘. Horus převzal podobu sokolu, jehož…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV1 THAI PRIDE
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice THAI PRIDE v bílo modro červené barvě v Thajské vlajky s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou na suchý zip. Ergonomicky navržená konstrukce. Fairtex boxerské rukavice…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV14 - černé
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice v černé barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou polstrované a na suchý zip. Fairtex boxerské rukavice jsou vyrobeny v Thajsku.


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV14 - červené
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice v červené barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou polstrované a na suchý zip. Fairtex boxerské rukavice jsou vyrobeny v Thajsku.


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV14R červené
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice v červené barvě s logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou polstrované a na suchý zip. Fairtex boxerské rukavice jsou vyrobeny v Thajsku.


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice BGV14Y žluté
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice ve žlutočerné barvě s logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou polstrované a na suchý zip. Fairtex boxerské rukavice jsou vyrobeny v Thajsku.


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice Kanagawa BGV14BLU - modré
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice Kanagawa v modré barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou extra polstrováné na dlani pro maximální pohodlí a bezpečnost. Kompaktní, lehká a konzistentní…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice "Nation Prints" BGV1 - červené
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice „Nation Prints“ v červené barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kůže prémiové kvality s třívrstvým pěnovým systémem Fairtex pro vynikající ochranu. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou na suchý zip. Fairtex boxerské…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice "Nation Prints" BGV1 - žluté
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice „Nation Prints“ v žluté barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kůže prémiové kvality s třívrstvým pěnovým systémem Fairtex pro vynikající ochranu. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou na suchý zip. Fairtex boxerské…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice "Nation Prints" BGV1 - růžové
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice „Nation Prints“ v růžové barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kůže prémiové kvality s třívrstvým pěnovým systémem Fairtex pro vynikající ochranu. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou na suchý zip. Fairtex boxerské…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice Painter BGV16 - zelené
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice BGV16 v zelené barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnou na ruku a jsou extra polstrované na dlani pro maximální pohodlí a bezpečnost. Kompaktní, lehká a konzistentní…


Fairtex Fairtex Boxerské rukavice STREET ART BGV14W - bílé
2 690 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex Boxerské rukavice STREET ART v bílé barvě s vlastním logem Fairtex. Fairtex Boxerské rukavice jsou vyrobeny z velmi kvalitní umělé kůže. Boxerské rukavice Fairtex skvěle padnu na ruku a jsou polstrované a na suchý zip. Fairtex boxerské rukavice jsou vyrobeny v Thajsku.


Fairtex Fairtex MMA rukavice FGV13 - bíločerné
1 490 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fairtex MMA rukavice v bíločerné barvě jsou vyrobeny z kvalitní kůže, mají oporu palce a jsou tvarované tak, že skvěle sedí na ruce. Kvalita a tradice to je Fairtex.


Fairtex Fairtex MMA rukavice FGV13 - černobílé
1 490 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fairtex MMA rukavice v černobílé barvě jsou vyrobeny z kvalitní kůže, mají oporu palce a jsou tvarované tak, že skvěle sedí na ruce. Kvalita a tradice to je Fairtex.


Hayabusa Boxerské rukavice HAYABUSA T3 Kanpeki
3 990 Kč
+ doprava zdarma

Kanpeki T3 Kanpeki je dokonalým ztělesněním tradičního a nadčasového stylu spolu s nejnovějšími technologiemi, které jsou používané v bojovém sportu!


Hayabusa Hayabusa Boxerské rukavice S4 - bílé
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte to nejlepší při Vašem tréninku pak Hayabusa S4 je právě pro Vás. Boxerské rukavice S4 jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Bandáže v ceně!


Hayabusa Hayabusa Boxerské rukavice S4 - fialové
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte to nejlepší při Vašem tréninku pak Hayabusa S4 je právě pro Vás. Boxerské rukavice S4 jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Bandáže v ceně!


Hayabusa Hayabusa Boxerské rukavice S4 - růžové
1 590 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pokud hledáte to nejlepší při Vašem tréninku pak Hayabusa S4 je právě pro Vás. Boxerské rukavice S4 jsou vyrobeny z kvalitního materiálu. Bandáže v ceně!