BROTHER Boxerské rukavice

BROTHER Boxerské rukavice

Hodnocení: 4,5
349 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské rukavice jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

BROTHER Boxerské pytlovky
399 Kč 349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Jsou vhodné na trénování pouze s boxovacím pytlem. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské pytlovky jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

Sulov Box rukavice pytlovky kožené
549 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pytlovky na box disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Několikanásobné prošití rukavic prodlužuje životnost rukavic. Mají absorpční pěnu pro ochranu rukou. Sulov Box rukavice pytlovky kožené se zapínají páskem na suchý zip.

Sulov Box rukavice kožené
999 Kč 899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box a kickbox disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Výztuž v horní části dlaně poskyje prstům lepší oporu. Mají pěnovou výplň pro pohlcování nárazů. Sulov Box rukavice kožené se zapínají páskem na suchý zip.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice ARB-407 6 oz
579 Kč

Boxerské rukavice DBX Bushido ARB-407 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, navíc jsou podšité speciální odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO MMA rukavice e1v2 vel. M
929 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Díky svému skvělému provedení jsou ideální jak pro tréninky bojových umění, tak při každodenním tréninku na boxovacím pytli.

DBX BUSHIDO MMA rukavice e1v3 vel. M
559 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 vyrobeny z kvalitní syntetické kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na boxovacím pytli. Rukavice

DBX BUSHIDO pytlové rukavice ARB-727
769 Kč

Pytlové rukavice DBX BUSHIDO ARB-727 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Výplní rukavic je tvrzená pěna, která skvěle tlumí údery a zaručuje uživateli každodenní bezproblémové využítí.

DBX BUSHIDO MMA rukavice ARM-2014a vel. M
579 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2014a vyrobeny z kvalitní syntetické kůže. Díky svému skvělému provedení jsou ideální jak pro tréninky bojových umění, tak při každodenním tréninku

DBX BUSHIDO MMA rukavice e1v1 vel. M
720 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na boxovacím pytli nebo reflexní hrušce.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice ARB-407a 10oz
649 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-407a jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, navíc jsou podšité speciální odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-2 10 oz
1 199 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Rukavice jsou navíc velice pohodlné a odolné proti poškození nebo prasknutí materiálu.

DBX BUSHIDO fitness rukavice DBX-WG-161 vel. M
430 Kč

Termoaktivní rukavice DBX BUSHIDO DBX-WG-161 s úchopovými zónami v dlaních GRIP-X. Rukavice je doplněná elastickým zpevňovacím pásem, který svým dvojitým obtočením okolo zápěstí a dvojitým suchým zipem zajišťuje perfektní stabilitu ruky

DBX BUSHIDO fitness rukavice DBX-WG-162 vel. M
430 Kč

Termoaktivní rukavice DBX BUSHIDO DBX-WG-162 s úchopovými zónami v dlaních GRIP-X. Rukavice je doplněná elastickým zpevňovacím pásem, který svým dvojitým obtočením okolo zápěstí a dvojitým suchým zipem zajišťuje perfektní stabilitu ruky

DBX BUSHIDO pytlové rukavice DBX-B-131b vel. M
589 Kč

Pytlové rukavice DBX BUSHIDO DBX-B-131b jsou vyrobeny z kvalitní zesílené syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice ARB-431 10 oz
1 100 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX Bushido Muay Thai ARB-431 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. U tohoto modelu byla použita technologie AdvanceTech

DBX BUSHIDO boxerské rukavice ARB-437 10oz
729 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO ARB-437 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, navíc jsou podšité speciální odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice B-2v6 10 oz
649 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v6 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-1 10oz.
1 329 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-1 jsou vyvedeny v retro stylu klasických, kožených rukavic. Zvolený materiál je 100% hovězí kůže, která není barvená a může mít různé odstíny.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-2v1 10 oz
1 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v1 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-2v2 10 oz
1 039 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-3 10 oz
799 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBX Pro 10 oz
1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu. Výplní rukavic

DBX BUSHIDO MMA rukavice ARM-2009 vel. M
720 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink Krav Maga a stejně tak pro trénink na boxovacím pytli.

DBX BUSHIDO MMA rukavice BUDO-E1 vel. M
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rukavice DBX Bushido BUDO-E-1 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, která zaručuje pohodní a jsou vhodné pro MMA, trénink Krav Maga a stejně tak pro trénink na boxovacím pytli. Rukavice díky exponovanému technickému řešení vnitřní strany poskytují

DBX BUSHIDO MMA rukavice DBD-MMA-2 vel. M
919 Kč

MMA rukavice DBD-MMA-2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na boxovacím pytli nebo reflexní hrušce. Elegantní design

DBX BUSHIDO MMA rukavice e1v4 vel. M
739 Kč

MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA, trénink Krav Maga a stejně tak pro trénink na boxovacím pytli.

DBX BUSHIDO pytlové rukavice RP4
559 Kč

Pytlové rukavice DBX BUSHIDO RP4 jsou vyrobeny z kvalitní zesílené syntetické kůže. Byly navrženy trenéry z letitými zkušenostmi tak, aby měly optimální vlastnosti při tréninku na boxovacím pytli

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Rukavice pro bojové sporty.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Rukavice pro bojové sporty výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Rukavice pro bojové sporty akce.