BROTHER Boxerské rukavice

BROTHER Boxerské rukavice

Hodnocení: 4,5
349 Kč 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské rukavice jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

BROTHER Boxerské pytlovky
399 Kč 379 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box obsahují stahovací pásek, kterým si rukavice utáhnete podle potřeby kolem zápěstí. Jsou vhodné na trénování pouze s boxovacím pytlem. Zajišťují se klasicky suchým zipem. BROTHER Boxerské pytlovky jsou vyrobeny z polyuretanové kůže.

Sulov Box rukavice pytlovky kožené
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pytlovky na box disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Několikanásobné prošití rukavic prodlužuje životnost rukavic. Mají absorpční pěnu pro ochranu rukou. Sulov Box rukavice pytlovky kožené se zapínají páskem na suchý zip.

Sulov Box rukavice kožené
1 019 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Rukavice na box a kickbox disponují ventilačními otvory pro optimální odvětrávání. Výztuž v horní části dlaně poskyje prstům lepší oporu. Mají pěnovou výplň pro pohlcování nárazů. Sulov Box rukavice kožené se zapínají páskem na suchý zip.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-2v2 10 oz
1 039 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 v2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost.

DBX BUSHIDO Boxerské rukavice ARB-407 6 oz
579 Kč

Boxerské rukavice DBX Bushido ARB-407 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, navíc jsou podšité speciální odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice ARB-431 10 oz
1 100 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX Bushido Muay Thai ARB-431 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. U tohoto modelu byla použita technologie AdvanceTech

DBX BUSHIDO boxerské rukavice B-2v6 10 oz
649 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO B-2v6 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-2 10 oz
1 199 Kč

Profesionální boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBD-B-2 jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, díky tomu zaručují velmi vysokou pevnost a pružnost. Rukavice jsou navíc velice pohodlné a odolné proti poškození nebo prasknutí materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBD-B-3 10 oz
639 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu.

DBX BUSHIDO boxerské rukavice DBX Pro 10 oz
1 049 Kč

Boxerské rukavice DBX BUSHIDO DBX jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže, která je podšitá speciální a odolnou textilií zabraňující rychlému poškození materiálu. Výplní rukavic

RDX Grappling GLOVE REX YELLOW T6 L
777 Kč 596 Kč

Ručně vyrobené rukavice s třívrstvou gelovou výplní výborně chrání klouby a zápěstí. Výborná přilnavost a prodyšnost. Mnoho špičkových bojovníkůov vybírá RDX rukavice díky své kvalitě a trvanlivosti! Velikost L.

Shell Shock ™ gelová výplň – skvěle chrání ruku Quick-EZ ™ inteligentní uzávěr pro d

RDX Grappling GLOVE REX RED T6 S
777 Kč 596 Kč

Ručně vyrobené rukavice s třívrstvou gelovou výplní výborně chrání klouby a zápěstí. Výborná přilnavost a prodyšnost. Mnoho špičkových bojovníkůov vybírá RDX rukavice díky své kvalitě a trvanlivosti! Velikost S.

Shell Shock ™ gelová výplň – skvěle chrání ruku Quick-EZ ™ inteligentní uzávěr pro d

RDX Grappling GLOVE REX BLUE T6 XL
777 Kč 596 Kč

Ručně vyrobené rukavice s třívrstvou gelovou výplní výborně chrání klouby a zápěstí. Výborná přilnavost a prodyšnost. Mnoho špičkových bojovníkůov vybírá RDX rukavice díky své kvalitě a trvanlivosti! Velikost XL.

Shell Shock ™ gelová výplň – skvěle chrání ruku Quick-EZ ™ inteligentní uzávěr pro

RDX Grappling GLOVE REX YELLOW T6 S
777 Kč 596 Kč

Ručně vyrobené rukavice s třívrstvou gelovou výplní výborně chrání klouby a zápěstí. Výborná přilnavost a prodyšnost. Mnoho špičkových bojovníkůov vybírá RDX rukavice díky své kvalitě a trvanlivosti! Velikost S.

Shell Shock ™ gelová výplň – skvěle chrání ruku Quick-EZ ™ inteligentní uzávěr pro d

RDX Grappling GLOVE NEW MODEL GGRF-12U L
672 Kč 501 Kč

Rukavice s gelovou výplní výborně chrání klouby a zápěstí. Skvělá přilnavost a prodyšnost. Mnoho špičkových bojovníků vybírá RDX rukavice díky své kvalitě a trvanlivosti! Velikost L.

Shell Shock ™ gelová výplň – skvěle chrání ruku Quick-EZ ™ inteligentní uzávěr pro dokonalé utažení a povolení ru

Master boxovací rukavice pytlovky
299 Kč

Pytlovky MASTER se silnou absorbční pěnou která lépe tlumí nárazy. Díky klasickému tvaru rukavice poskytuje velmi blízký kontakt s boxovacím pytlem, ale zároveň ruku chrání před případným zraněním.

Adidas Boxerské rukavice Hybrid 100 Black/White
1 999 Kč 1 299 Kč

Materiál rukavic vychází z nové technologie PU3G Innovation, optimální tlumení nárazů, díky novému typu zapínání, které kombinuje výhody elastického i pevného upnutí rukavic.

Adidas Boxerské rukavice Hybrid 50 Black/Red
1 499 Kč 999 Kč

Vylepšete svoji rychlost a sílu úderů s boxerskými rukavicemi ADIDAS Hybird 50. Vynikající tréninkové rukavice, které jsou bestsellerem již několikátou sezonu.

Adidas Boxerské rukavice Speed 200 Black/Gold
2 999 Kč 2 699 Kč
+ doprava zdarma

Materiál rukavic vychází z nové technologie PU3G Innovation, vyrobeny jsou z inovativní IntegralX jednodílné sendvičové konstrukce poskytující pevnou oporu zápěstí.

Benlee Boxerské rukavice BENLEE CARLOS
890 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice BENLEE CARLOS v černo červeném provedení s bílým logem BENLEE. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z umělé kůže. Boxerské rukavice CARLOS jsou na suchý zip.

Benlee BOXERSKÉ RUKAVICE BENLEE SUGAR Deluxe
1 790 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

BOXERSKÉ RUKAVICE BENLEE SUGAR Deluxe v černo červeném provedení s bílým logem BENLEE. Boxerské rukavice jsou vyrobeny z kůže. 

Benlee Lapovací rukavice BENLEE LAMPUNG - zelené
1 290 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Boxerské rukavice „LAMPUNG“ od značky BENLEE jsou určeny pro maximální ochranu rukou a zápěstí při tréninku. Skvělé allround rukavice, ideální pro použití na sparring. S přídavným polstrováním na zadní straně ruky pro větší podporu zápěstí.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ 6oz - Britská vlajka
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské boxerské rukavice BLITZ kůže v Britské vlajky. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z měkké kůže. Dětské rukavice BLITZ jsou speciálně pro děti ve věku cca 5–6let (jsou li ruce zabandážované), nebo 6–7let bez bandáží. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - červené
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v červené barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - modré
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v modré barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - neonově oranžové
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v neonově oranžové barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - neonově růžové
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v neonově růžové barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Blitz Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU - neonově zelené
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětské Boxerské rukavice BLITZ PU v neonově zelené barvě. Dětské boxerské rukavice BLITZ jsou vyrobené z prvotřídní syntetiské kůže. Rukavice BLITZ mají ultra zakřivený polstrovaný palec pro zmenšení rizika poranění při nárazu. Rukavice BLITZ jsou na suchý zip.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Boxerské rukavice.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Boxerské rukavice výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Boxerské rukavice akce.