Počet nalezených produktů: 19

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Liqui Moly Přípravek proti hlodavcům
288 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Přípravek proti hlodavcům chrání proti překousnutí kabelů v motorovém prostoru. Pro všechny dostupné plastové a pryžové díly v motorovém prostoru a podvozku. Sprej objem 200 ml.


CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců 12V
419 Kč
<
AKCE: K nákupu tohoto produktu při min. hodnotě objednávky 1 000 Kč teď 14 dnů asistenční služby Autem Bez Starostí ZDARMA (platí od 4. 6. do 1. 7. 2018 nebo vyprodání zásob).
Plašič kun a hlodavců, který účinně brání zvířatům v ohlodávání izolace kabelů v motoru vozidla.** Zařízení generuje tón** na hranici slyšitelnosti o frekvenci 22.5kHz (+/- 2.5kHz).

CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců CMOS 12 V
1 049 Kč

Moderní mikroelektronický CMOS plašič zvířat. Brání kunám, lasičkám a hlodavcům v ohlodávání kabelů v motoru vozidla a dalších součástí. Pro zvířata je naprosto bezpečný, nepoškozuje jejich sluch. Připojení k pojistce stálého napětí 12 V DC nebo přímo na svorky akumulátoru přes spínač, popř. přes parkovací světla.


CarPoint Plašič kun a drobných hlodavců KEMO/TEG M208 12 V
729 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento plašič zabraňuje kunám, lasičkám a hlodavcům v ohlodávání kabelů a dalších součástí v motoru vozidla. Pro zvířata je naprosto bezpečný, nepoškozuje jejich sluch. Opatřeno LED diodou. Možnost využití i v domácnostech nebo dílnách k odhánění myší apod.