Lansky LKCLX Dlx 5 Stone System

96%
Hodnocení: 4,8
Lansky

Lansky LKCLX Dlx 5 Stone System

96%
Hodnocení: 4,8
Lansky

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Lansky Deluxe je brusná souprava, která obsahuje 5 brusných kamenů rozlišených podle tloušťky, brusné emulze a montáže. Veškeré vybavení je uloženo do praktického kufříku, který usnadní manipulaci a přenášení výbavy. Pomocí soupravy profesionální nabrousíte jakýkoliv nůž. Na snadnou orientaci při v Celý popis

1358
4.8 5
1 565 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 358 Kč
Již se neprodává

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100010983890

Popis

Popis produktu

Lansky Deluxe je brusná souprava, která obsahuje 5 brusných kamenů rozlišených podle tloušťky, brusné emulze a montáže. Veškeré vybavení je uloženo do praktického kufříku, který usnadní manipulaci a přenášení výbavy. Pomocí soupravy profesionální nabrousíte jakýkoliv nůž. Na snadnou orientaci při výběru jsou jednotlivé brusné kameny odlišeny barevně. Určitě oceníte patentovaný systém svorky a velmi jednoduchou přípravu před samotným broušením. To je také velmi jednoduché, protože vodící tyče pomáhají udržovat přesný sklon, který je na nabroušení daného nože potřebný. Díky soupravě Lansky Deluxe budete mít všechny nože nabroušené jako od profesionála.

Balení obsahuje: extra hrubý kámen, hrubý kámen, středně hrubý kámen, jemný kámen, extra jemný kámen, olej, svorka na nůž s vyznačenými úhly, 5× vodící tyčka.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%