Fiskars Ostřič nožů Roll-Sharp Essential 1023811
329 Kč

240 Kč

Ostřič nožů Roll-Sharp Essential pro jednoduché a rychlé naostření nožů. Tento ostřič je vhodný pro leváky i praváky. Je vybaven keramickými ostřícími kotoučky, které spolehlivě naostří váš nůž.


Lamart LT2081 BLOK NA NOŽE 22,5CM ČERNÝ
319 Kč

299 Kč

Univerzální blok na nože Lamart ve svém elegantním provedení se stane ozdobou každé kuchyně. Blok je vyroben z odolného plastu a vnitřek je šetrně upraven tak, aby nože netupil. Je snadno omyvatelný.


Lamart LT2083 BLOK NA NOŽE 22,5CM ŠEDÝ
319 Kč

299 Kč

Univerzální blok na nože Lamart se stane elegantním pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyroben z odolného plastu. Vnitřek je šetrný k vaším nožům a netupí je. Blok je snadno omyvatelný.


SCANPAN Brousek na nože 3 stupňový
1 179 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Brousek na nože od značky SCANPAN nabízí tři stupně broušení, aby se s nimi pracovalo snáze a bezpečně. Pravidelné broušení udržuje kvalitní hladké ostří, které vydrží mnoho let.


Lamart LT2082 BLOK NA NOŽE 22,5CM BÍLÝ
319 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Masivní univerzální blok na nože Lamart v bílém provedení se stane elegantním pomocníkem ve vaší kuchyni. Speciální vnitřek bloku je vyroben tak, aby nože netupil. Blok je vyroben z odolného plastu a je snadno omyvatelný.


Kesper Blok na nože s kuchyňským náčiním
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blok na nože s kuchyňským náčiním značky Kesper je praktickým doplňkem do každé kuchyně. Blok je vybaven dvěma přihrádkami. V první z nich najdete tři vařečky z bambusového dřeva, druhá je vyplněna plastovými štětinami pro bezpečné uložení nožů. Nože stačí do přihrádky libovolně zasunout, výplň perfektně ochrání jejich ostří. Nože nejsou součástí balení.


SCANPAN Ocílka 25 cm diamant
939 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Praktická ocílka od značky SCANPAN je určena pro každodenní ostření kuchyňských nožů. Bezpečné uchopení díky ergonomické rukojeti a čepel z prvotřídní německé nožířské oceli zajistí snadné a perfektní naostření všech nožů.


SCANPAN Ocílka 25 cm
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Praktická ocílka od značky SCANPAN je určena pro každodenní ostření kuchyňských nožů. Bezpečné uchopení díky ergonomické rukojeti a čepel z prvotřídní německé nožířské oceli zajistí snadné a perfektní naostření všech nožů.


Fackelmann Ostřič na nože 3-fázový
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ostřič na nože od značky Fackelmann umožňuje 3 fázové ostření pro profesionální pocit z nožů. Ddržadlo je vyrobeno z ABS plastu v černé barvě a funkční část je z nerezové oceli. Tento ostřič odstraní a vyhladí všechny nerovnosti.


SCANPAN Brousek na nože 3 stupňový vodní
829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ostré nože můžete používat i pokud nejste šéfkuchař. Brousek na nože od značky SCANPAN nabízí tři stupně broušení na vlhko, aby se s nimi pracovalo snáze a bezpečně. Pravidelné broušení udržuje kvalitní hladké ostří, které vydrží mnoho let.


Kesper Blok na nože, dřevo gumovníku
679 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Blok na nože značky Kesper umožňuje snadné a přehledné uložení nožů. Blok pojme sedm nožů různých velikostí, které stačí jednoduše vložit do odpovídajících otvorů. Vyroben je ze dřeva gumovníku a jeho design je čistě přírodní. Spodní část bloku na nože je opatřena protiskluzovými nožičkami.


Tescoma Blok WOODY pro 13 nožů a nůžky/ocílku (869508)
499 Kč

Masivní univerzální blok na nože Tescoma Woody, který je určený pro 13 nožů a má jeden větší otvor pro nůžky na drůbež nebo ocílku. Stojan na nože je vyroben z prvotřídního dřeva gumovníku brazilského (Hevea brasiliensis) a umožňuje přehledné, praktické a bezpečné uložení kuchyňských nožů.


Berndorf-Sandrik Profi-Line magnetická lišta na nože 45cm
521 Kč

434 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Magnetická lišta na nože má dva silné magnety, které poskytují rychlé, bezpečné a přehledné odložení nožů. Profi-Line lišta značky Berndorf-Sandrik bude nad vaší linkou vypadat skvěle.


Tescoma Ocílka AZZA 20 cm (884550)
399 Kč

Ocílka AZZA 20 cm, která je vyrobena ze speciální brusířské oceli s vysokým obsahem uhlíku. Ergonomická rukojeť pro bezpečné použití má očko pro zavěšení. Určeno k broušení nožů AZZA a ostatních kuchyňských nožů s hladkým ostřím. Záruka 10 let.


Tescoma Blok WOODY pro 5 nožů a nůžky (869505)
349 Kč

Tescoma blok Woody je vyrobený ze speciálního ušlechtilého dřeva gumovníku brazilského (Hevea brasiliensis). Je určen pro 5 nožů a nůžky na drůbež. Umožňuje přehledné, praktické a bezpečné uložení kuchyňských nožů a zaručuje dokonalou ochranu jejich ostří.


Tescoma Magnetická lišta na nože PRESIDENT, s brouskem
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro přehledné uložení kuchyňských nožů s nerezovou čepelí na stěnu kuchyňské linky. Opatřeno silnými magnety pro bezpečné uchycení nožů, s brouskem s diamantovým povrchem pro jejich účinné broušení.


Fiskars Edge Roll-sharp ostřič
339 Kč

Ostřič na nože pro leváky i praváky s keramickými ostřícími kotoučky, který se snadno používá a na stole neklouže. Je také vhodný pro ostření tlustých čepelí jako mají velké kuchyňské nože a sekáčky.


Berndorf-Sandrik Profi-Line ocílka 20cm
266 Kč

249 Kč

Ocílka vrátí nožům během chvilky jejich původní ostrost. I ten nejkvalitnější nůž časem mírně otupí. Doporučujeme nože ostřit ideálně po každém použití.


Toro Blok na nože 23, 8 X 11, 1 X 15 CM
719 Kč

599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Univerzální blok na nože je vhodný do každé domácnosti. Nože jsou v něm prakticky uloženy a navíc se netupí. Blok se přizpůsobí každému tvaru nože. Zajistěte pořádek ve vaší kuchyni.


Toro Stojan na nože magnetický, akátové dřevo
509 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěkný kousek do vaší kuchyně vám umožní mít nože vždy při ruce. Magnetická deska na nože vyrobená z akátového dřeva pod značkou Toro bude na vaší lince vypadat skvěle.


Banquet Lišta na nože magnetická CULINARIA 49 cm
209 Kč
199 Kč

Magnetická lišta na nože CULINARIA o délce 49 cm je praktický pomocník do každé kuchyně. Díky ní budete mít nože neustále po ruce. Povrch lišty je z plastu v černé barvě. Pevné uchycení nožů zajišťuje dvojice silných magnetických pásků.


CS Solingen Brusný kámen na nože Tromso
539 Kč

Brusný kámen má 2 stupně hrubosti a je určený k dokonalému naostření vašich nožů. Je vhodný pro všechny typy ocelových čepelí, zvláště vhodný pro ostření Damaškových čepelí.


AnySharp Pro brousek
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brousek na nože s vysoce odolnou kovovou konstrukcí a silnou přísavkou. Brousek AnySharp nemusíte přidržovat rukama. Elegantní šedý design.


Banquet Stojan na nože dřevěný BRILLANTE Bamboo
249 Kč

Stojan na nože BRILLANTE Bamboo značky Banquet je vyroben z bambusového dřeva. Praktický pomocník do kuchyně udrží vaše nože pěkně pohromadě a vy je budete mít stále po ruce. Blok o rozměrech 14 × 9 × 22 cm.


Lamart Brousek na nože 3x1 Edge LT2058
249 Kč

219 Kč

Tří stupňový brousek na nože vyroben z ABS plastů se soft úpravou a protiskluzovou základnou. Diamantový kámen, wolframový nerezový a keramický kámen.


Banquet Stojan na nože METALLIC
499 Kč

Stojan na nože METALLIC je ideálním řešením pro uskladnění vašich nožů, zejména značky Metallic. Stojan chrání nože před poškozením jejich ostří.


Fiskars Ocílka 20 cm
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Odolná ocelová ocílka pro broušení nožů. Kvalitní ocílka z řady Fiskars Functional Form je vhodná pro broušení všech druhů nožů. Ergonomické držadlo a chránič prstů zaručují pevný a bezpečný úchop při každém použití.


Westmark Brusný kámen

Westmark Brusný kámen

Hodnocení: 5
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brusný kámen sloužící k opravení poškozeného ostří nože či k jeho naostření. Firma Westmark jej navrhla tak, aby každá jeho strana měla jinou funkci. Pro bezpečnější použití je podložen bezpečností pryžovou podložkou.


Mediashop Bavarian Edge
599 Kč

499 Kč

Novinka

Univerzální brousek na nože Bavarian Edge s technologií X-Cross, díky které se přizpůsobí každému noži, je ideální na všechny typy nože s jednostranným, oboustranným nebo zkoseným ostřím. Brusné tyče jsou vyrobeny z extra tvrdého wolframu, který zaručí dokonalé obroušení vašeho ostří.


Orion Stojan na nože kulatý štětiny BLACK
399 Kč

Stojan na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce.


Kela Magnetická lišta na nože PLAN 45x5x1,5 cm
755 Kč
739 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Lišta je vyrobená z nerezové oceli v matné upravě o délce 45 cm. Lišta Plan značky Kela udrží nože díky zabudovanému magnetu. Díky liště budou vaše nože vždy při ruce a bezpečně uložené z dosahu dětských rukou.


Richardson Sheffield Magnetický stojan na nože - Doodle
1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stojan má odkládací plochu o velikosti 21 × 30,5 cm. Magnetický stojan Richardson Sheffield na nože je revolučním vynálezem do vaší kuchyně jenž není jen praktický ale také stylový.


Banquet Brousek na nože ALIVIO 3v1
259 Kč
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brousek na nože se 3 fázemi. BANQUET ALIVIO se hodí pro broušení klasických ocelových kuchyňských nožů. Prvním brouskem čepel nože opravíte, druhým zaostříte a vrátíte do původního tvaru, třetím čepel naleštíte. Bezpečnost zajišťuje protiskluzová základna.


AnySharp brousek
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brousek na nože s vysoce odolnou konstrukcí a silnou přísavkou. Brousek AnySharp nemusíte přidržovat rukama. Elegantní design.


Tescoma Brousek SONIC

Tescoma Brousek SONIC

Hodnocení: 3,5
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Brousek SONIC TESCOMA je vynikající pro snadné broušení kuchyňských nožů SONIC a ostatních nožů s hladkým ostřím. Brusné kotouče z nerezavějící oceli s vysoce účinným diamantovým povrchem.


Banquet Stojan na nože CULINARIA Red 18 cm, se štětinami
459 Kč

343 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojan na keramické nože červený Culinaria je skvělý doplněk do kuchyně. Výška stojanu je 18 cm. Je vyroben z odolného plastového materiálu. Plastová vložka se štětinami na zapichování nožů.


Zwilling Brousek černý
670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zwilling brousek pro snadné obnovení ostrosti vašich nožů. Broušení je bezpečné a rychlé. Vy se už nebudete zlobit s tupostí vašich nožů a nebudete muset nikam nosit nože nabrousit.


Orion Stojan na nože štětiny 16 cm
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Stojan na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce.


Orion Stojan na nože dřevo štětiny
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stojan dřevěný na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce.


Fiskars Ostřič nožů FUZION Roll-Sharp
529 Kč

344 Kč

Ostřič nožů Fuzion Roll-Sharp je vhodný pro leváky i praváky. Keramické ostřicí kotoučky se snadno používají a nekloužou vám po stole. Pravidelné ostření ostřičem bude udržovat vaše nože stále ostré


Orion Stojan na nože štětiny 18 cm
399 Kč

Stojan na nože s plastovými štětinami zajistí bezpečné uložení nožů, nůžek i jiných kuchyňských nástrojů. Nože se neztupí a hlavně jsou v případě potřeby ihned po ruce.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: