Nutrend Voltage Energy Bar 65 g
54 Kč

Energie sbalená do tyčinky VOLTAGE ENERGY BAR vám pomůže zdolat překážky, které vás od něj ještě dělí.

High5 Energy Bar 55 g
55 Kč

Energy Bar lze bez nadsázky považovat za skutečnou královnu mezi energetickými tyčinkami, a to s více než 10ti letou tradicí.

Nutrend DeNuts dárkové balení
110 Kč

Dárkové balení delikátních tyčinek plné zdravých ořechů a medu. Skvělá chuť křupavých oříšků, semínek a medu je doplněna o vynikající hořkou čokoládu. Mandle či slané arašídy v lahodné čokoládě si přímo zamilujete!

Nutrend Endurance Bar 45 g
51 Kč

Velká dávka energie vložená do balení, které nebude při sportovní aktivitě překážet.

Nutrend Excelent Protein Bar 40 g
45 Kč

Proteinová tyčinka s ovocem či oříšky, zalitá v mléčné čokoládě nebo jogurtové polevě. Obsahuje 24 % bílkovin, 43 % sacharidů, dále větvené aminokyseliny (BCAA) a neesenciální aminokyselinu L-glutamin.

Nutrend Flapjack Gluten Free 100 g
52 Kč

Delikátní tyčinka s vysokým obsahem vlákniny, která je nově k dispozici i v bezlepkové podobě. Výtečná svačina plná energie, vhodná nejen pro zájemce s celiakií nebo s intolerancí na lepek.

Nutrend Fruit Energy Bar 35 g
37 Kč

Ovocná sportovní tyčinka s mimořádnou chutí, která je ideální pro doplnění energie nejen v průběhu sportovní aktivity.

Nutrend ProFigur Müsli 33 g
33 Kč

Šťavnatá müsli tyčinka ProFigur s ovocnou chutí obohacená o L-karnitin, vlákninu, lecitin a vitamíny.

Nutrend Raw bar 50 g
38 Kč

Skvělé ovocné tyčinky, splňující podmínky RAW technologie výroby, které jsou ideálním zdrojem energie pro jakoukoliv aktivitu.

Nutrend Raw seeds bar 50 g
38 Kč

Ovocné tyčinky s obsahem semínek, splňující podmínky RAW technologie výroby, které jsou ideálním zdrojem energie pro jakoukoliv aktivitu.

Blackfriars Flapjack 110 g
49 Kč

Blackfriars Flapjack tyčinky jsou vhodné jako rychlá zdravá svačina, pro sportovce k dodání postupně uvolňované energie anebo na vyplnění mezer mezi jídly.

Enervit Competition Bar 30 g
75 Kč

Vysokosacharidová energetická tyčinka bez lepku pro doplňování energie během intenzivního nebo dlouhotrvajícího sportovního výkonu.

Extrifit Hydro Protein Bar 80 g
62 Kč

Unikátní kombinace proteinových složek, kterou tvoří syrovátkový protein + hydrolyzovaný 90 % mléčný izolát + kasein + sójové křupínky.

Vitargo Endurance bar 65 g
79 Kč

Tyčinka s ovesnými vločkami a kousky karamelu, která pomůže dodat energii před i během výkonu a zároveň pomůže i svalové hmotě.

Vitargo Performance bar 65 g
79 Kč

Tyčinka s mléčným proteinem a jogurtovou polevou, která pomůže dodat energii před i během výkonu a zároveň pomůže i regeneraci.

Penco Energetická tyčinka ULTRA ENERGY BAR 50g Datle & Kakao & Mandle
33 Kč

Datlová tyčinka s pravým kakaem a kousky mandlí. Byla vyvinuta speciálně pro sportovce. Na rozdíl od “RAW” tyčinek je obohacena unikátním disacharidem Palatinosou a bohatým zdrojem energie ve formě MCT tuků. Neobsahuje řepný cukr ani kukuřičný sirup. Doporučujeme během výkonu nebo jako…

Penco AKCE 3+1 ZDARMA ULTRA ENERGY BAR 50g
132 Kč 98 Kč

Časově omezená akce na datlové tyčinky. Na rozdíl od “RAW” tyčinek jsou obohaceny unikátním disacharidem Palatinosou a bohatým zdrojem energie ve formě MCT tuků. Neobsahují řepný cukr ani kukuřičný sirup. Doporučujeme během výkonu nebo jako ”předtréninkový snack”.

Penco Energetická tyčinka ULTRA ENERGY BAR 50g Datle & Meruňka
33 Kč

Datlová tyčinka s kousky meruňek. Byla vyvinuta speciálně pro sportovce. Na rozdíl od “RAW” tyčinek je obohacena unikátním disacharidem Palatinosou a bohatým zdrojem energie ve formě MCT tuků. Neobsahuje řepný cukr ani kukuřičný sirup. Doporučujeme během výkonu nebo jako ”předtréninkový…

Penco Energetická tyčinka SPORT ENERGY BAR 40g Meruňková
22 Kč

Šťavnatá energetická tyčinka se zvýšeným obsahem kousků meruněk v pravé čokoládě. Dodává organizmu efektivní antioxidační systém s koenzymem Q10, pohotový zdroj energie ve formě MCT tuků a přírodní sójový lecitin.

Penco Energetická tyčinka SPORT ENERGY BAR 40g Lesní plody
22 Kč

Šťavnatá energetická tyčinka se zvýšeným obsahem kousků lesního ovoce v jogurtové polevě. Dodává organizmu efektivní antioxidační systém s koenzymem Q10, pohotový zdroj energie ve formě MCT tuků a přírodní sójový lecitin.

Penco Energetická tyčinka SPORT ENERGY BAR 40g Pomerančová
22 Kč

Šťavnatá datlová tyčinka s meruňkami a kousky sušených jablek. Byla vyvinuta speciálně pro sportovce. Na rozdíl od “RAW” tyčinek je obohacena unikátním disacharidem Palatinosou a bohatým zdrojem energie ve formě MCT tuků. Doporučujeme během výkonu nebo jako ”předtréninkový snack”.

Weider Fitness bar ENERGY 35g
33 Kč 26 Kč

Extra porce rychlé energie. BodyShaper Energy Plus obsahuje odzkoušený mix sacharidů, bílkovin a vitamínů. Tyčinka BodyShaper Energy Plus je vhodná k použití mezi jídly jako svačinka, která doplní zásoby energie potřebné pro fyzický výkon. Je ideální pro rychlý vzestup hladiny energie.

Isostar ENDURANCE+ SPORT BAR 3x40g OVOCE a CEREÁLIE
70 Kč

Energetická ovocná tyčinka máčená v mléčné polevě s vitamíny. Vyrobena na bázi vločkovaných obilovin a sušeného ovoce (sušené meruňky a švestky). Oceněna vrcholovými sportovci za vynikající chuť.

Isostar ENERGY SPORT BAR 3x40g BRUSINKA
70 Kč

Energetická sportovní tyčinka určená pro jakýkoliv druh sportu. Obsahuje 30% cereálií a 12% ovoce . Zdrojem antioxydantů. Díky vitamínům C, B2, PP a B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Bez konzervantů. Charakteristika

Energetická tyčinka s banány bohatá na sacharidy.

Isostar ENERGY SPORT BAR 3x40g BANÁN a CEREÁLIE
70 Kč

Energetická sportovní tyčinka vhodná pro jakýkoliv druh sportu. Obsahuje 30% cereálií a 10% ovoce. Díky vitamínům C, B2, PP a B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Charakteristika

Energetická tyčinka s banány bohatá na sacharidy.

Isostar CEREAL MAX BAR 3x55g JABLKO/MERUŇKA
89 Kč

Cereální tyčinky s dobrou proporcí mikronutrientů (proteinů, tuků a cukrů). Zdroj 6 vitamínů C, B1, B2, B6, E, PP a sodíku. Vhodné ke snídani stejně tak jako před a během cvičení. Charakteristika

Energetické tyčinky v triopacku bohaté na cukry.

Isostar CEREAL MAX BAR 3x55g LÍSKOVÝ OŘECH/ČOKOLÁDA
89 Kč

Cereální tyčinky s dobrou proporcí mikronutrientů (proteinů, tuků a cukrů). Zdroj 6 vitamínů C, B1, B2, B6, E, PP a sodíku. Vhodné ke snídani stejně tak jako před a během cvičení. Charakteristika

Energetické tyčinky v triopacku bohaté na cukry.

Isostar ENDURANCE+ SPORT BAR 40g OVOCE a CEREÁLIE
29 Kč

Energetická ovocná tyčinka máčená v mléčné polevě s vitamíny. Vyrobena na bázi vločkovaných obilovin a sušeného ovoce (sušené meruňky a švestky). Oceněna vrcholovými sportovci za vynikající chuť.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Sacharidové tyčinky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Sacharidové tyčinky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Sacharidové tyčinky akce.