Tommi Indoor Dog Shampoo 500 ml
159 Kč 120 Kč

Šampon s pečujícím balzámem proti vysušování srsti a stárnutí kůže psů chovaných převážně v bytech.

Beaphar Šampon proti zacuchání 2v1 250ml
259 Kč

Superpremium šampón 2 v 1 je určený pro psy s polodlouhou a dlouhou srstí jako je například jorkšírský terriér, dlouhosrstá čivava, maltézský psík, kokršpaněl, zlatý retrívr.

Menforsan Šampon zvýrazňující černou barvu 300ml
199 Kč 179 Kč

Speciální šampon pro psy s tmavou černou srstí barvy havraních křídel je určen tento speciální šampon, který krásu srsti zdůrazní a udrží ji dlouhodobě krásně černou, jemnou a lesknou.

Beaphar Šampon antiparazitní Flea 200ml
229 Kč 183 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Šampon pro psy zbavuje psí srst blech. Přípravek stačí naředit a hned je možné ho aplikovat na mokrou srst. Lze ho používat již od 6. měsíce věku psa. Beaphar Šampon antiparazitní Flea 200ml obsahuje 0,2% účinné látky perrmethrin.

Beaphar Šampon FR pro štěňata 250ml
239 Kč 162 Kč

Krémový šampon pro štěňata s citlivou pokožkou jemně čistí srst a stará se o její lesklost a snadné rozčesání. Výtažky z heřmánku, bavlníku a pomerančového květu zanechávájí srst vonící a měkkou. Beaphar Šampon FR pro štěňata 250ml je vyvinutý veterináři.

Menforsan Pěnový šampon s Aloe Vera pro psy i kočky 200ml
265 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pěnový šampón vhodný pro mazlíčky, kteří se nemohou koupat – štěňata po očkování, zvířata v rekonvalescenci. Absorbuje přebytečnou mastnotu, nečistoty a pachy. Ideální je také pro čištění tlapek či jiných špinavých ploch.

Beaphar Šampon FR pro lesklou srst 250ml
239 Kč 204 Kč

Šampon pro psy s extrakty z manga a kiwi zanechává srst psů lesklou a zdravou. Mastné kyseliny obsažené v mangu vyživují suchou srst, vitamíny v kiwi mají revitalizační efekt. Beaphar Šampon FR pro lesklou srst 250ml je vyvinutý veterináři.

Alavis Extra jemný šampon
416 Kč 399 Kč

ALAVIS Extra jemný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních. Obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potížích a napomáhá snižovat zánět.

Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml
329 Kč

Protisvědivý šampón se speciálními nedráždivými tenzidy. Aptus Oripru antipruritický šampon 250 ml obsahuje přirozenou protidráždivou složku lipidové kožní bariéry. Šampón je navíc šetrný i díky tomu, že neobsahuje žádné alergeny. Určen pro psy a kočky.

Menforsan Ochranný šampon s norkovým olejem 5000ml
1 180 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Velmi kvalitní ochranný šampón pro všechna psí plemena s vysokou efektivitou ve výživě díky norkovému oleji bohatého na esenciální mastné kyseliny.