Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13474819

Brazil Keratin Shampoo Loss 300 ml

Brazil Keratin Shampoo Loss 300 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stimuluje přirozený růst vlasů. Je vhodný k dennímu použití pro muže i ženy. Šampon s keratinem – vhodný zejména pro slabé vlasy. Obsahuje ,,životně" potřebný keratinový hydrolyzát, biotin, ricínový olej a panthenol. Vlasy posiluje je a zamezuje jejich vypadávání. Celý popis
179 Kč
179 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

21.6.2024 na výdejním místě
20.6.2024 - 21.6.2024 na vaší adrese

Popis

Stimuluje přirozený růst vlasů. Je vhodný k dennímu použití pro muže i ženy. Šampon s keratinem – vhodný zejména pro slabé vlasy. Obsahuje ,,životně" potřebný keratinový hydrolyzát, biotin, ricínový olej a panthenol. Vlasy posiluje je a zamezuje jejich vypadávání. 


Složení:

Panthenol - má příznivý vliv na kvalitu a růst vlasů, zlepšuje jejich lesk a ohebnost. Chrání vlasy před mechanickým poškozením a obecně zvyšuje jejich odolnost vůči škodlivým vlivům okolního prostředí a zátěži při česání, fénování a ondulaci. 


Hydrolyzed Keratin – se výrazně podílí na hloubkové regeneraci poškozených vlasů. Sirné aminokyseliny z hydrolyzátu umožní chemické obnovení pojivových sirných můstků ve vlasech a tím je zpevní a zregenerují. 


Zinc PCA – zinek výrazně redukuje vypadávání vlasů 


Dioica Leaf Extract – kopřiva posiluje vlasy a pomáhá v boji proti lupům 


Ricinum Oil – podporuje růst vlasů, redukuje šedivění vlasů 


Babassu Oil – obdoba kokosového oleje, má vynikající hydratační schopnosti 


Biotin – zabraňuje šedivění vlasů, jejich nadměrnému vypadávání a využívá se i při léčbě plešatosti. 


Vitamín E – je antioxidant s blahodárnými účinky k regeneraci a stimulaci vlasové pokožky. Chrání buňky proti stárnutí. Podporuje krevní oběh na pokožce hlavy, což vede k podpoře růstu vlasů a eliminaci vypadávání. Tento vitamín řada odborníků považuje za nejdůležitější v oblasti kvalitní péče 

Aplikace:

Šampon naneste na mokré vlasy naředěný vodou v poměru 1:3, napěňte a poté opláchněte. Následně použijte kondicionér nebo masku. Pouze po zředění dosáhnete potřebné pěnivosti šamponu se šetrným mytím vlasů a zároveň tak budete chránit i pokožku hlavy! Šampony BK jsou koncentrované a je nutné je ředit, dle návodu na obalu nebo měrky zakoupené v našem internetovém obchodě. 

Obsah:

300 ml