Počet nalezených produktů: 565

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Le Petit Olivier Šampon pro mastné vlasy Myrta a růžový jíl 250 ml
90 Kč

Šampón pro rychle se mastící vlasy francouzské značky Le Petit Olivier. S výtažky z myrty a růžovým jílem. Vlasy jsou čisté, lehké a nadýchané. Po pravidelném použití se méně mastí.  Objem: 250ml. Bez parabenů, barviv a fenoxyethanolu.


Alpecin Černý kofeinový šampon Tuning (Shampoo) 200 ml
215 Kč

S přibývajícím věkem ztrácí vlasy schopnost tvořit barevné pigmenty, a tím přibývá šedivých vlasů. Šampon s intenzivně působícími pigmenty posiluje přirozenou barvu vlasů a zanechá je tmavší a bohatší. Zároveň eliminuje jejich vypadávání.


Šampon a sprchový gel Baby (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
49 Kč

Novinka

Šampon a sprchový gel Baby je speciálně vyvinutý pro dětské vlásky a pokožku. Je 100% bez parfemace, pH neutrální a jemný vůči pokožce. Nedráždí oči, takže se nemusíte obávat slziček. Koupání se stane se šamponem a sprchovým gelem Baby zkrátka zábavou. .


Šampon a sprchový gel Kids Boy (Shampoo & Shower Gel) 250 ml
49 Kč

Novinka

Šampon a sprchový gel Kids Boy obsahuje jemnou recepturu – je bez umělých barviv. Je zkrátka vytvořen přesně pro dětské vlasy a pokožku. Je pH neutrální vůči pokožce a s jeho pomocí už nezažijete při koupeli žádné slzy a žádné cuchání při česání. Navíc chrání pokožku před vysušením.