Ferrino Lightent 1
4 790 Kč 4 309 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dvouplášťový stan s voděodolnou úpravou disponuje pruty s barevným rozlišením, které usnadňují stavbu. Vchod je krytý moskytiérou. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Lightent 1 je ideální na turistiku.

Ferrino Nemesi 1
5 690 Kč 5 119 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stan pro 1 osobu s voděodolnou úpravou disponuje regulací vypínacích šňůr. Vchod je krytý moskytiérou, která vás ochrání před nevítaným hmyzem. Uvnitř je háček na zavěšení svítilny a kapsy na uložení drobností. Ferrino Nemesi 1 je ideální na turistiku.

MSR Hubba Tour 1
13 640 Kč 12 619 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Stan pro jednu osobu MSR Hubba Tour 1 je skvělý nejen na cyklovýlety. Prostorná ložnice a předsíň uzpůsobená k úschově např. kola, ale i ostatních zavazadel. Kromě prostoru je výhodou rychlá a snadná stavba a nízká hmotnost. Velké vchody ve tvaru D a dostatečné odvětrávání stanu a přísun čerstvého vzduchu zajišťuje síťové okno vnitřního stanu. Maximálně kompresní obal s velkým bočním vstupem usnadňuje balení.

ZAJO Gotland 1 UL Tent
3 669 Kč
+ doprava zdarma

Nejlehčí stan v naší kolekci. Celoroční stan Gotland 1 poskytuje vysoký stupeň pevnosti a odolnosti v náročných podmínkách, ale jeho hlavním charakteristickým znakem je lehkost.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: