MAGNAT Alpha RS 8 - černá

MAGNAT Alpha RS 8 - černá

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Aktivní subwoofer Alpha RS 8 je osazen 200 mm měničem, který je optimalizován systémem Klippel k dosažení nejlepších parametrů. Ozvučnice je z MDF, krycí čelní mřížka je odjímatelná. Na čelní desce je také dvojice bassreflexových portů. Subwoofer je osazen antirezonančními podložkami. Subwoofer prac Celý popis
6 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Skladem u partnera 3 kusy

22.9.2021 - 23.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LEPSIZVUK.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058706041

Popis

Aktivní 200 mm Subwoofer s výkonem až do 160 W

Magnat Alpha RS 8 je vybaven vysoce výkonným basovým reproduktorem s dlouhým dosahem 200 mm (8 palců) v Basreflexový krytu, který je vybaven dvěma porty Airflex. Integrovaný zesilovač třídy D poskytuje RMS výkon 80 W, zatímco špičkový výkon je působivých 160 W. Technologie zabudovaná do RS8 umožňuje reprodukovat frekvence až do 25 Hz. Elektronika zesilovače umožňuje regulaci hlasitosti, frekvence výhybky a fáze, což umožňuje optimální přizpůsobení se akustice místnosti.

Masivní kryt MDF je dispozici v provedení černý popel nebo mocca. RS8 má šířku 260 mm a výšku 350 mm. Standardní látkovou mřížku lze snadno demontovat a odhalit působivé basové šasi.

Aktivní subwoofer Magnat Alpha RS8 je ideálním doplňkem každého domácího kina nebo hi-fi soustavy. Díky svým variabilním parametrům lze RS8 připojit k reproduktorům od kteréhokoli výrobce a vždy tak dosáhnout optimální zvukové výsledky.

  • RMS 80 W / špičkový výkon 160 W
  • 200 mm basový reproduktor
  • Ovládání hlasitosti, dělící frekvence a fáze
  • Systém magnetů optimalizovaný technologií Klippel
  • Barvené provedení: Černý, Mocca