Subwoofer je důležitou součástí reprosoustavy. Subwoofer reprodukuje zvuk o nízké frekvenci, a je tedy basovou jednotkou. Vybrat můžete pasivní subwoofer bez zesilovače nebo aktivní subwoofer. Při výběru se zaměřte na výkon, citlivost a konstrukci.

Zobrazit více

Pasivní subwoofer

Má nízko-pásmový filtr. Je zapotřebí zesilovač s jeden a půl krát vyšším výkonem, než má akustický reproduktor.

  + minimální zkreslení zvuku - bez zpracování a převodu signálu
  + filtrování frekvence - nutný nákup zesilovače

Aktivní subwoofer

Zesilovací jednotka je už součástí zařízení. Subwoofer stačí připojit k reprosoustavě.

  + filtrování frekvence - není vhodný do auta
  + zesílení signálu - nevhodný do malých a uzavřených míst
  + snadné propojení se zbytkem reprosoustavy + snadné propojení se zbytkem reprosoustavy

Bezdrátový (Bluetooth) subwoofer

Aktivní i pasivní subwoofery mohou být připojeny bezdrátově pomocí Bluetooth. Snadno se spárují s ostatním zařízením bez potřeby otravných kabelů. Často se s nimi setkáte u moderních domácích kin, u kterých je aktivní bezdrátový subwoofer jejich součástí. V takovém případě je ale subwoofer připojitelný pouze k dané řídící jednotce domácího kina.

Info:

Pro ozvučení větších místností je vhodné začlenit subwoofer do sloupové reprosoustavy.


Jak vybrat subwoofer

Subwoofery podle konstrukce

Typ vstupu/výstupu Využití
Jack 3,5 mm Klasický audio jack pro sluchátka.
USB port Může být použit k propojení s PC a dalšími zařízeními.
RCA-Cinch Pro profesionální přenos zvuku, minimální zkreslení.
Síťový kabel Pro připojení více PC.
TIP!

Pro reprosoustavu budete potřebovat nejrůznější stojany a držáky. Prohlédněte si je.

Jamo S810SUB, černý
2x

Jamo S810SUB

7 990 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dodá vaší oblíbené muzice pořádný basový drajv a vnese do interiéru krapet skandinávského stylu – subwoofer Jamo S810SUB vás okouzlí svým designem inspirovaným Skandinávií a výkonem, za který vděčí 150W zesilovači třídy D. Je vyrobený z MDF desky a pyšní se 10palcovým basovým reproduktorem. Hraje skvěle horizontálně i vertikálně.

Od prodejce MALL
Jamo S 808 SUB, bílý
4x

Jamo S 808 SUB

6 790 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Subwoofer s možností nastavení dělící frekvence a fázového posunu. Jamo S 808 SUB dokáže vytvořit vysoký akustický tlak 108 dB aniž by docházelo ke zkreslení. Basový 8palcový reproduktor a zesilovač třídy D o výkonu 100 W poskytují působivé hluboké tóny pro domácí kino i 2kanálový poslech hudby.

Od prodejce MALL
Polk Audio HTS 12, bílý
5x

Polk Audio HTS 12

10 990 Kč
Doprava zdarma

Rozduňte svoje domácí kino hlubokými basy, které jsou hlavní předností 12" subwooferu Polk Audio HTS 12 s patentovanou technologií Power Port zajišťující dokonalou odezvu hlubokých tónů. Přístroj se pyšní špičkovým zesilovačem třídy D o výkonu 400 W, nízkopásmovým filtrem a RCA i LFE vstupy.

Od prodejce MALL
Polk Audio HTS 10, černý
2x

Polk Audio HTS 10

8 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Rozkmitejte každičký atom v místnosti díky aktivnímu subwooferu Polk Audio HTS 10 s výkonem zabudovaného zesilovače třídy D až 200 W. Přístroj má 10palcový reproduktor s polypropylenovou membránou a je optimalizovaný metodou Kippel. Ve výbavě nechybí RCA a LFE vstup, ovládání i automatické spínání.

Od prodejce MALL
Jamo C 912 SUB, černý
4x

Jamo C 912 SUB

10 790 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inspirovaný skandinávským stylem a mimořádně výkonný – subwoofer Jamo C 912 SUB má 12palcový měnič a nabízí maximální zatížitelnost 400 W. Hned po zprovoznění vás čekají mohutné basy, které subwoofer vyzařuje dopředu. Díky portu WA-2 lze subwoofer propojit se zesilovačem i bezdrátově.

Od prodejce MALL
AQ Tango 94
4x

AQ Tango 94

7 990 Kč
6 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Nadčasové provedení, česká výroba – kvalitní ozvučení vaší domácnosti zajistí špičkový subwoofer AQ Tango 94 osazený zesilovačem s autodetekcí signálu a také s možností nastavení citlivosti i dělicí frekvence. Přístroj má basový reproduktor s aluminiovou membránou a bassreflexovou ozvučnici.

Od prodejce MALL
Jamo C 910 SUB, černý
1x

Jamo C 910 SUB

8 490 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Inspirovaný skandinávským stylem a mimořádně výkonný – subwoofer Jamo C 910 SUB má 10palcový měnič a nabízí maximální zatížitelnost 300 W. Hned po zprovoznění vás čekají mohutné basy, které subwoofer vyzařuje dopředu. Díky portu WA-2 lze subwoofer propojit se zesilovačem i bezdrátově.

Od prodejce MALL
Q Acoustics Q B12 subwoofer - černá karbon

Q Acoustics Q B12 subwoofer - černá karbon

12 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Aktivní subwoofer Q B12 je první subwoofer od Q Acoustics, který je osazen 220 wattovým zesilovačem třídy D v kombinaci s velkým 12 palcovým měničem je přímo předurčen pro akční scény. Žádná scéna z hollywoodského filmu není pro subwoofer B12 příliš hlasitá nebo příliš hluboká.

Polk Audio HTS 12 černá

Polk Audio HTS 12 černá

10 690 Kč
Doprava zdarma

Aktivní subwoofer Polk Audio HTS12. 12palcový reproduktor Dynamic Balance, vestavěný 400 W zesilovač třídy D, bassreflex s technologií Power Port, LFE a RCA vstupy, automatické zapnutí a vypnutí.

SONOS Sub, černý

SONOS Sub

21 990 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jedinečný design připomínající moderní umělecké dílo, jedinečně silné basy těšící vaše uši – stylový bezdrátový subwoofer SONOS Sub si vás získá vzhledem i výkonem. Připojuje se přes WiFi nebo Ethernet port a pyšní se 2 zesilovači třídy D i 2 ovladači směřujícími dovnitř, které eliminují riziko šumu skříně. 

Od prodejce MALL
MAGNAT Alpha RS 8 - černá

MAGNAT Alpha RS 8 - černá

6 990 Kč
Doprava zdarma

Aktivní subwoofer Alpha RS 8 je osazen 200 mm měničem, který je optimalizován systémem Klippel k dosažení nejlepších parametrů. Ozvučnice je z MDF, krycí čelní mřížka je odjímatelná. Na čelní desce je také dvojice bassreflexových portů. Subwoofer je osazen antirezonančními podložkami. Subwoofer prac

MAGNAT Alpha RS 12 - černá

MAGNAT Alpha RS 12 - černá

8 990 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Aktivní subwoofer Alpha RS 12 je osazen 300 mm měničem, který je optimalizován systémem Klippel k dosažení nejlepších parametrů. Ozvučnice je z MDF, krycí čelní mřížka je odjímatelná. Na čelní desce je také dvojice bassreflexových portů. Subwoofer je osazen antirezonančními podložkami. Subwoofer pra

Subwoofery

Ať už vybíráte malý subwoofer do auta či větší subwoofer k domácímu kinu, zřejmě sáhnete po aktivním subwooferu. Vsaďte na prověřené značky.

Malý subwoofer

 • Malý subwoofer je vhodné pořídit do auta nebo k PC. Vybrat můžete Samsung či Bose.

Aktivní subwoofer

 • Aktivní subwoofer je nejoblíbenějším modelem subwooferů pro domácnosti. Integrovaný zesilovač se stará o přesný přenos zvuku. Vybrat můžete Jamo, MAGNAT či SONOS.

Aktivní subwoofer k domácímu kinu

 • Domácí kino si můžete sestavit vlastními silami. Reprosoustavu a subwoofer můžete vybrat podle požadovaného výkonu a celek propojit. K domácímu kinu se hodí subwoofer BST či IBIZA SOUND.

Subwoofer do auta

 • Subwoofer do auta doplní váš audio systém o kvalitní basy. Subwoofer může být v autě umístěný v kufru nebo pod sedadlem. Do auta se doporučuje aktivní subwoofer s citlivostí okolo 90 dB.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Subwoofery.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Subwoofery výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Subwoofery akce.