Q Acoustics Q B12 subwoofer - černá karbon

Q Acoustics Q B12 subwoofer - černá karbon

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Aktivní subwoofer Q B12 je první subwoofer od Q Acoustics, který je osazen 220 wattovým zesilovačem třídy D v kombinaci s velkým 12 palcovým měničem je přímo předurčen pro akční scény. Žádná scéna z hollywoodského filmu není pro subwoofer B12 příliš hlasitá nebo příliš hluboká. Celý popis
12 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera poslední 1 kus

22.10.2021 - 25.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera LEPSIZVUK.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100058765314

Popis

Aktivní subwoofer Q B12 je první subwoofer od Q Acoustics, který je osazen 12 palcovým měničem. Tento 220 wattový zesilovač třídy D v kombinaci s velkým 12 palcovým měničem je přímo předurčen pro akční scény. Žádná scéna z hollywoodského filmu není pro subwoofer B12 příliš hlasitá nebo příliš hluboká.

Q B12 je první subwoofer od Q Acoustics, který je osazen 12 palcovým měničem. Tento velký měnič je poháněn výkonným zesilovačem třídy D s mimořádně nízkým zkreslením. Výsledkem jsou spořádané a energické basy. Ve spojení se stereo reproduktory a centrem z řady 3000i dodá subwoofer B12 hollywoodských filmům jemnou texturu a hloubku basových nástrojů.

Od nejjemnějších nuancí po otřes vulkánu

220 wattový zesilovač třídy D v kombinaci s velkým 12 palcovým měničem je přímo předurčen pro akční scény. Žádná scéna z hollywoodského filmu není pro subwoofer B12 příliš hlasitá nebo příliš hluboká. A protože energie bez kontroly je k ničemu, dokáže B12 basy výborně ovládnout a vykreslit i ty nejjemnější nuance kontrabasu nebo kopáku elektrických bicích.

Síla a kontrola

B12 má uzavřenou konstrukce, ozvučnice má chytře navržené podpěry, které zajišťují maximální pevnost, která omezuje nežádoucí vlivy na hluboké tóny. Mechanická stabilita je podmínkou pro spokojené ucho.

Snadná obsluha, jednoduchost a výkon

Subwoofer B12 má zesílenou ozvučnici z MDF s 36 mm silným čelem a zapuštěným terminálovým panelem. Součástí dodávky jsou také nastavitelné hroty s gumovými podložkami. Na výběr jsou dvě povrchové úpravy – černá a bílá. B12 je jednoduše nastavitelný a snadno pozicovatelný subwoofer, který je radost poslouchat.