Nobilis Tilia Keramický difuzér
1 038 Kč
+ doprava zdarma

Bílý keramický difuzér čistého zenového designu kombinuje blahodárné účinky aromaterapie a světla. Rozptyluje éterické oleje bez zahřívání pomocí vody a ultrazvuku a éterické oleje si tak zachovávají všechny vlastnosti, důležité pro jejich aktivní účinek v ovzduší.

Nobilis Tilia Éterický olej Imunita 10 ml
244 Kč

Směs éterických olejů Imunita značky Nobilis Tilia se vyznačuje silnými protivirovými a antibakteriálními účinky, stejně tak jako uvolňujícím působením na nervový systém. Účinně posiluje obranyschopnost organizmu, ulevuje při úzkosti a depresích, harmonizuje srdce a emoce.

Nobilis Tilia Éterický olej Eukalyptus Globulus 10ml
149 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Éterický olej Eukalyptus s typickou intenzivní pronikavou kafrovitou vůní má vynikající protiinfekční účinky, zejména v oblasti ORL, dýchacího a močového systému. Má silné protivirové účinky a zároveň čistí a posilují dýchací systém.

Nobilis Tilia Éterický olej Radost ze života 10 ml
274 Kč

Éterický olej Radost ze života značky Nobilia Tilia v této kompozici má zklidňující a povznášející účinky na psychiku. Uvolňuje tvořivost a zlepšuje intuici. Ulevuje při depresi, strachu a melancholii, přináší radost a optimismus.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Dětská 10ml
249 Kč

Jemná ovocno-heřmánková vůně směsi éterických olejů podporuje děti v jejich individuální cestě životem. Přetváří vše, co děti za den prožijí do pozitivních životních zkušeností, posiluje jejich schopnost radovat se z úspěchů a učit se z neúspěchů.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Druhý dech 10ml
199 Kč

Směs éterických olejů posiluje dýchací, podporuje vykašlávání a celkově zpříjemňuje dýchání. Na psychické úrovni pomáhá zpracovávat nové zážitky, posiluje sebedůvěru a dodává optimismus. Dodává energii při únavě a nervové slabosti, projasňuje myšlení a napomáhá koncentraci.

Nobilis Tilia Tea Tree extra (Čajovník) 10 ml
174 Kč

Tea Tree olej značky Nobilis Tilia je silné přírodní antibiotikum. Má antibakteriální účinky, protiplísňové účinky. Účinná ochrana při virových infekcích. Může se použít lokálně neředěné k dezinfekci drobných poranění.

Nobilis Tilia Mlhový ZEN difuzér éterických olejů
1 320 Kč
+ doprava zdarma

Mlhový difuzér v krásném ZEN designu potěší milovníky aromaterapie doma i v kanceláři. Difuzér představuje nejjednodušší a zároveň nejšetrnější způsob rozptylování éterických olejů do prostoru.

Nobilis Tilia Éterický olej Ylang-ylang 5 ml
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Intenzivní, sladce květinová vůně éterického oleje ylang-ylang značky Nobilis Tilia výrazně uklidňuje nervy, povznáší ducha, harmonizuje srdce a emoce (neklid, nespavost, noční pocení, vysoký tlak), působí afrodiziakálně, má omlazující účinky na pokožku.

Nobilis Tilia Tea Tree extra 20 ml
249 Kč

Tea Tree olej značky Nobilis Tilia je silné přírodní antibiotikum. Má antibakteriální účinky, protiplísňové účinky. Účinná ochrana při virových infekcích. Může se použít lokálně neředěné k dezinfekci drobných poranění.

Nobilis Tilia Tea Tree BIO 10 ml
229 Kč

Tea Tree olej značky Nobilis Tilia je silné přírodní antibiotikum. Má antibakteriální účinky, protiplísňové účinky. Účinná ochrana při virových infekcích. Může se použít lokálně neředěné k dezinfekci drobných poranění.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Těhotenská 10 ml
289 Kč

Směs čistých éterických olejů voní lehce a vzdušně, přesto oslovuje hluboké niterné pocity, které těhotenství provázejí. Podporuje ženu, aby se připravila na porod bez obav a provádí jí změnou vnímavě, radostně a sebevědomě.

Nobilis Tilia Aromaterapie podle ročních období
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nová kniha Adély Zrubecké pro všechny milovníky aromaterapie vysvětluje jak využívat sílu éterických olejů v každém ročním i životním období. Éterické oleje zachycují něco jedinečného, co zasahuje naše smysly na mnoha úrovních. Harmonizují emoce, posilují intuici a zlepšují zdraví.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Pracovní 10ml
279 Kč

Svěží vůně plná energie vám pomůže rozvinout vaše schopnosti a tvůrčí potenciál. Směs éterických olejů na fyzické úrovni podporuje prokrvení mozku a proudění energie v těle, účinně tak pomáhá při učení, posiluje koncentraci a paměť, povzbuzuje při únavě.

Nobilis Tilia Osvěžovač vzduchu pro děti Majda 200 ml
274 Kč

Osvěžovač vzduchu pro miminko značky Nobilis Tilia obsahuje bio éterické oleje, které provoní, pročistí a zvlhčí vzduch v místnosti. Obsahuje jen velmi jemnou koncentraci zmíněných olejů, proto je vhodný už od narození pro usnadnění dýchání miminka při zahlenění.

Nobilis Tilia Éterický olej Příliv energie 10 ml
234 Kč

Směs éterických olejů Příliv energie značky Nobilis Tilia se používá k povzbuzení při únavě a k rozproudění energie v těle. Posiluje při nervové slabosti a úzkosti, obnovuje nadšení a sebedůvěru, dodává odvahu. Účinně posiluje sebevědomí, rozptyluje smutek a melancholii.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Rozmarýn 10 ml
219 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svěží bylinná balzamická vůně s lehce dřevitým nádechem pomáhá rozproudit energii a krevní oběh, prohřívá a zvyšuje krevní tlak, zlepšuje koncentraci a paměť, je účinná při melancholii, únavě a nervovém vyčerpání. S vysokým tlakem si ale moc nerozumí, tak pozor.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Zklidnění 10ml
209 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Éterické oleje v této kompozici pomáhají uvolňovat při stresu a nervovém napětí a ulevují při psychosomatických potížích nervového původu. Mají schopnost stabilizovat a zklidňovat rozbouřené emoce a znovu nabýt duševní a emocionální rovnováhy.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Niaouli 10 ml
199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Éterický olej Bio Niaouli značky Nobilis Tilia přináší čerstvé, silné, medicinální aroma s kafrovitým, mírně nasládlým balzámovým nádechem. Má čerstvé a silné, medicinální aroma, účinné ve všech směsích na dýchací, virová a imunologická onemocnění.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Péče při migréně 10 ml
199 Kč

Směs éterických olejů Péče při migréně značky Nobilis Tilia je zaměřena komplexně a působí na řadu potenciálních příčin bolestí hlavy. Pomáhá nervovému zklidnění a zmírňuje stres, zároveň ulevuje při trávicích a žlučníkových obtížích. Je účinná při žaludeční neuróze a zmírňuje svalové spazmy.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Tymián 5ml
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Intenzívní bylinná pronikavá vůně s fenolickým nádechem působí zejména proti infekcím v dýchacím, močopohlavním a zažívacím systému, posiluje srdce a krevní oběh, rozptyluje melancholii.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Tantra 10 ml
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Speciálně vytvořená směs éterických olejů Tantra značky Nobilis Tilia ze skořice a ylang-ylangu prohlubuje prožitek z erotické a tantrické masáže a má smyslnou exotickou vůni. Zavede vás hluboko k vašim pocitům a umocní spojení se sebou samým i s druhými na tělesné i duševní úrovni.

Nobilis Tilia Éterický olej Benzoe Absolue 50% 10ml
189 Kč

Sladká balzámová vůně. Pročišťující a posilující olej pro slezinu a slinivku, zažívací, dýchací a močopohlavní systém (nadýmání, průjem, úporný kašel, sípání, ztráta hlasu), má zklidňující účinky, pomáhá při přílišném přemýšlení a starostech.

Nobilis Tilia Keramická destička 1 ks
38 Kč

Neglazovaná keramická destička Nobilis Tilia ruční výroby. S vybraným éterickým olejem se stává vytrvalou bezpečnou aromalampou s jemnou vůní, kterou lze obnovovat podle potřeby. Může se umístit kamkoliv do interiéru, šatníku nebo do auta.

Nobilis Tilia Mini Difuzér
849 Kč

Praktický přenosný Mini difuzér s ventilátorem, vhodný i jako noční lampička s volitelnou barvou světla. Na výběr je  sedm různých barev a mnoho vůní. Vyzkoušejte na pracovní stůl směs éterických olejů Pracovní nebo do dětského pokoje směs Dětskou.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Respirant 10 ml
184 Kč

Éterický olej Respirant  značky Nobilis Tilia v této kompozici pomáhá při nachlazení, uvolňuje dýchací cesty, má mukolytické účinky a účinně podporuje vykašlávání. Směs posiluje při slabosti a únavě, napomáhá vylučování škodlivých látek z organismu a podporuje zdravou imunitu.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Uvolnění 10ml
199 Kč

Důmyslná směs éterických olejů uvolňuje při stresu a přepracovanosti, pomáhá při úzkosti a nervovém vyčerpání. Zmírňuje rozrušení, frustraci a podráždění, dodává klidnou sílu a jistotu. Díky malému množství skořice má kompozice mírné afrodiziakální účinky.

Nobilis Tilia Éterický olej Pomeranč 10 ml
144 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Éterický olej Sladký pomeranč značky Nobilis Tilia přináší svěží, typickou pomerančovou vůni. Olej ulevuje při neklidu, úzkosti a depresi, má více harmonizační působení než pomeranč hořký.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Borovice 10ml
259 Kč

Éterický olej v BIO kvalitě Borovice se svěží balzamickou jehličnatou vůní. Má antibakteriální a protiinfekční účinky, působí na širokou škálu dýchacích potíží od běžného nachlazení až po astma, výborně uvolňuje zahleněné dutiny, pomáhá při infekcích močových cest a revmatizmu, posiluje při únavě.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Sauna 10 ml
184 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs éterických olejů Sauna značky Nobilis Tilia přináší vyváženou kompozici éterických olejů. Má očistné účinky jak na tělo, tak i na duši. Podporuje detoxikaci působením na dýchací a močový systém, v psychické rovině pak pomáhá zpracovat vše staré a vytvořit nové.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Harmonie 10ml
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Směs éterických olejů Harmonie je esencí štěstí a pomáhá nám vyjadřovat spokojenost a potěšení. Nastoluje rovnováhu mezi aktivitou a odpočinkem, neboť vše, co je v harmonii přináší úspěch.

Nobilis Tilia Výkladové karty Vůně v obrazech
579 Kč

Harmonizační karty éterických olejů vás provedou světem léčivých vůní. Nádherné výtvarné zpracování vytvořila Lenka Losertová. Pomocí automatické kresby se propojila s energií éterického oleje a pro každý olej tak vznikl jedinečný zářivý obraz mandaly.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Cist 5 ml
449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Éterický olej Cist v Bio kvalitě posiluje a reguluje nervový systém, ukotvuje a vyrovnává emoce, působí sedativně. Má protiinfekční, protivirové, protiplísňové a antibakteriální účinky. Jeho teplá, balzámová, dřevito-bylinná vůně s medovými až květovými podtóny.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Zimní večer 10 ml
199 Kč

Směs éterických olejů Zimní večer značky Nobilis Tilia je dokonalou kompozicí k vyvolání příjemných a známých pocitů spojených se zimou a obdobím Vánoc. Směs éterických olejů Zimní večer prohřívá, harmonizuje zažívání, navozuje sváteční pocit a podporuje dobrou náladu.

Nobilis Tilia Éterický olej Lemongras Bio 10ml
244 Kč

Příjemná,ale výrazná citronová vůně se silně protibakteriálními a protiplísňovými účinky. Pomáhá při očistě žaludku a střev, pomáhá vylučovat parazity, používá se na neuralgie, bolesti a pohmožděniny, osvěžuje, pročišťuje. Osvěží a pročistí jakýkoli prostor, pomáhá při koncentraci.

Nobilis Tilia Éterický olej Kouzlo adventu 10 ml
309 Kč

Kouzelná vánoční směs éterických olejů s vůní kadidla, myrhy a přírodní vanilky přinese klid, harmonii a rodinnou pohodu. Nahrazuje tradiční františky či purpuru. Vyvážená vůně kadidla, myrhy a přírodní vanilky posiluje slavnostní atmosféru adventu a nabádá k rozjímání.

Nobilis Tilia Sada Zimní rozjímání
234 Kč

Směs éterických olejů Zimní večer značky Nobilis Tilia je dokonalou kompozicí na vyvolání příjemných a známých pocitů spojených se zimou a obdobím Vánoc. Směs olejů prohřívá, navozuje sváteční pocit a podporuje dobrou náladu.

Nobilis Tilia Éterický olej BIO Máta peprná 10 ml
368 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Éterický olej se svěží, výraznou mátovou vůní s chladivým efektem snižuje práh bolestivosti, posiluje zažívání (kolika, nevolnost, zácpa, nadýmání) a nervy (migréna, závratě, špatná paměť, koncentrace, vyčerpání), má protiinfekční účinky.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů Meditace 10ml
239 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každý rok v našem životě je možné vnímat jako zásadní či mimořádný. Ať už se rozhodneme ho vnímat na osobní, společenské, světové, planetární nebo duchovní úrovni, může to být období nelehké, plné zkoušek naší vnitřní integrity a mravní síly, plné pohybu a nečekaných zásadních změn.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.