Woodwick vonná svíčka Oheň v krbu, keramika Fireplace 425 g
899 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Unikátní svíčka z kolekce Fireplace intenzívně provoní váš domov a naplní ho jemným zvukem praskajícího knotu, který podpoří atmosféru pohodlí a útulnosti. Neboť domov je tam, kde praská oheň.

Yankee Candle vonná svíčka Coastal Living 411 g
619 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Život na pobřeží. Fascinující směs slané a sladké vůně – pobřežní květiny, nesené na teplém oceánském větru. Nádherná svěží letní vůně.

Yankee Candle vonná svíčka Black Plum Blossom 623 g
779 Kč 699 Kč

Značka Yankee Candle se inspirovala magickou vůní růžových kvítků švestky a výsledkem je nádherně sytý nektar půvabných kvítků černé švestky s dotekem bílého pižma a vanilky.

Woodwick vonná svíčka Černá třešeň 453 g
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Intenzivní a delikátně bohatá vůně šťavnatých a vyzrálých černých třešní. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Woodwick vonná svíčka Trilogy, Letní bobule 453 g
849 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svíčka je složena ze směsi vůní a barev, které jsou vzájemně sladěné. Každá barevná vrstva obsahuje jinou vůni, a když svíčka hoří, horní vrstva postupně taje do vrstvy pod ní a vytváří tím novou a jedinečnou vůni.

Goose Creek vonná svíčka Teplý vanilkový dort 680 g
799 Kč 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě, kdy si chcete jen tak sednout a chvíli relaxovat. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní jako zrovna upečený vanilkový dort. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto vůní?

Goose Creek  vonná svíčka Starodávná limonáda 680 g
799 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Svíčky neodmyslitelně patří k domácí pohodě. Pro tuto příležitost je ideální tato vonná svíčka Goose Creek, která voní jako starodávné limonády. Kdo by nechtěl mít provoněný dům právě touto letní vůní?

Woodwick dárkový set Bakery Cupcake & Rose 136 g
849 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dárková sada obsahuje dvě vázy 136g ve vůních Bakery Cupcake a Rose. Díky patentovanému praskajícímu knotu Pluswick® Innovation rychle vytvoří útulnou atmosféru kdekoli.

Woodwick vonná svíčka Trilogy, Námořní únik 453 g
849 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečná směs s vůní tropické oázy, písku a naplaveného dřeva na pláži. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Woodwick vonná svíčka Vanilka, dekor Love 453 g
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dopřejte své milované odpočinek s teplou, přírodní vůní čisté vanilky. Skvělý dárek! Limitovaná edice. Nová patentovaná inovace 100% přírodního dřevěného knotu umožňuje rychlejší uvolnění vůně a lepší hoření. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Woodwick vonná svíčka Rose (Růže) 453 g
799 Kč 719 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Čarovná vůně růže, omamující gardénie a petrklíč. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Woodwick vonná svíčka Trilogy, Dezert v kavárně 453 g
849 Kč 769 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vůně pravého a jedinečného koláče Biscotti doplněná o tóny vanilky a karamelu. Unikátní dřevěný knot zajistí efekt věrně praskajícího ohně v krbu a extra zářivý plamen.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Aroma lampy, vonné difuzéry a svíčky akce.