Hartmann Veroval compact digitální tlakoměr
1 193 Kč 999 Kč

Digitální plně automatický tlakoměr Veroval® Compact pro měření krevního tlaku a tepové frekvence na paži. Upozorní i na poruchy srdečního rytmu. Paměť pro ukládání výsledků měření pro dva uživatele. Velký přehledný displej a jednoduché intuitivní ovládání. Univerzální manžeta 22 – 42 cm.

Omron Tonometr digitální M3 Comfort
1 388 Kč

Tonometr digitální M3 Comfort s barevným indikátorem hypertenze využívá jedinečnou technologii Intellisense a je vybavený prodlouženou Intelli manžetou.

SENCOR Digitální tlakoměr SBP 690
536 Kč

Digitální tlakoměr SBP 690 je určen pro měření systolického a diastolického tlaku a srdečního pulzu na paži.

Hartmann Veroval digitální Tlakoměr s EKG
3 365 Kč 3 263 Kč

Digitální tlakoměr s EKG měří srdeční rytmus, krevní tlak a tepovou frekvenci. Kdykoliv a kdekoliv během 30 sekund, pomůže s odhalením fibrilací srdečních síní, které zaznamená a uloží do paměti. Paměť pro 2 uživatele.

Omron Tonometr M6 Comfort s Intelli manžetou
1 729 Kč

Tonometr M6 Comfort s Intelli manžetou je nový model pažního tlakoměru Omron, který má bohatou výbavu, velký displej a technologii Intellisense.

Omron Tonometr M400 s prodlouženou manžetou
1 325 Kč

Tonometr M400 s prodlouženou manžetou je nástupcem oblíbeného tonometru M400. Tento tlakoměr na paži je obohacen o zcela nové funkce, např. barevný indikátor hypertenze a utažení manžety.

Medisana Tlakoměr na paži BU535
866 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakoměr na paži Medisana BU-535 51176 je ideálním společníkem pro každého, kdo chce mít své zdraví pod kontrolou. Výhodou tohoto tlakoměru je XL displej s velkými čísly.

Omron Tonometr MIT Elite
1 468 Kč

Tonometr MIT Elite je luxusní a elegantní tonometr s komfortní manžetou CM1 pro obvod paže 22–32 cm.

Omron Tonometr M400 + zdroj

Omron Tonometr M400 + zdroj

Hodnocení: 4,9
1 489 Kč

Tonometr M400 + zdroj je nástupcem oblíbeného tonometru M400. Tento tlakoměr na paži je obohacen o zcela nové funkce, např. barevný indikátor hypertenze a utažení manžety.

Medisana Tlakoměr na paži BU540 s bluetooth
1 019 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tlakoměr na paži Medisana BU-540 51182 je ideálním společníkem pro každého, kdo chce mít své zdraví pod kontrolou a informace dostupné i ve svém telefonu nebo pc pomocí Bluetooth.

Omron Adaptér OMRON HHP-CM01,6VDC/700mA
305 Kč

Adaptér Omron HHP-CM01 je určen pro plně automatické pažní tonometry OMRON. Díky své nové konstrukci je velmi lehký a malý. .

iHealth START BPA - pažní měřič krevního tlaku
815 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Automatický pažní tlakoměr iHealth Start je nenahraditelným pomocníkem při sledování hladin krevního tlaku. Měří aktuální hodnoty systoly, diastoly a tepu na pažní tepně.

Rossmax Automatický tlakoměr Rossmax X5_BT
2 418 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Automatický tlakoměr Rossmax, je jediný tlakoměr na trhu, který detekuje všechna hlavní rizika vzniku mrtvice. Je určen všem, kteří to myslí se svým zdravím vážně. Tlakoměr Rossmax X5 je komplexní přístroj pro kontrolu krevního tlaku a kontrolu všech forem srdečních arytmií.

iHealth NEO BP5S chytrý měřič krevního tlaku
2 753 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tlakoměr NEO kromě hodnoty systolického a diastolického tlaku měří také tepovou frekvenci a dokáže odhalit nepravidelný srdeční rytmus – arytmii. Výsledky měření vidíte ihned na velké obrazovce a můžete je porovnat s doporučením Světové zdravotnické organizace (WHO).

Omron Profesionální tlakoměr HBP 1100
5 120 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Profesionální tlakoměr HBP 1100 je určen pro profesionální klinické použití.  Je vhodný pro dospělé i děti od 3 let.

Medisana Pažní tlakoměr BW320
611 Kč

Tlakoměr na zápěstí Medisana BW 320 51074 je velmi  komfortním a přesným měřičem krevního tlaku. Měří tlak i tep, detekuje arytmii a zobrazuje tlak pomocí barevné stupnice WHO.

Omron Měřič tlaku M6 Comfort s AFib +5let záruka!
2 450 Kč 2 308 Kč

Prémiový model Záruka 5 let na přístroj již zahrnuta v ceně! Detekce síňové fibrilace AFib – jedné z hlavních příčin mozkové mrtvice Intelli manžeta pro vysoce přesné výsledky.

Beurer Digitální tlakoměr na paži BM 44
1 121 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Digitální tlakoměr na paži BM 44 o obvodu manžety 22 až 30 cm slouží k měření krevního tlaku.

Braun Digitální tlakoměr BUA 6150
1 784 Kč

Digitální tlakoměr na paži jemmně se nafukuje, aby zaručil největší pohodlí. Možnost kontroly třech posledních měření pro určění správného průměru tlaku. Detekce nepravidelného tlukotu srdce. Podpora dvou uživatelů, 2× 40 posledních měření.

Esperanza Tlakoměr pažní
917 Kč

Tlakoměr pažní – Krevní tlak může kolísat v závislosti na měnících se podmínkách, a proto není vždy možné jej správně vyhodnotit na základě jediného měření. Náš monitor krevního tlaku vám umožňuje uložit výsledky do paměti zařízení spolu s datem a časem měření. To umožnilo sledovat změny tlaku.

Hartmann Veroval digitální pažní tlakoměr
1 653 Kč 1 529 Kč

Pažní tlakoměr Vám umožňuje kdykoliv zjistit svůj aktuální tlak. Digitální pažní tlakoměr Veroval přesně změří hodnoty systolického, diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Extra velký displej. Univerzální anatomicky tvarovaná manžeta 22 – 42 cm.

Medisana Tlakoměr na paži BU512
866 Kč

Tlakoměr na paži Medisana BU 512 51162 je jednoduchým a praktickým společníkem nejen doma, ale i na cestách. Tlakoměr na paži Medisana je určen pro měření krevního tlaku na paži.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Tlakoměry pažní.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Tlakoměry pažní výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Tlakoměry pažní akce.