10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Miminka a nejmenší děti koupání milují, a pobyt ve vaně jim můžete zpříjemnit hračkami, které jsou vhodné na hraní ve vodě. Miminka mají v oblibě bublinkovače do vany, krásné vodolepky nebo měkké pěnové hračky. Větší děti se zabaví s vodním mlýnkem či nejrůznějšími skládačkami.

Zobrazit více

Hračky do vody

Hračky do vany jsou určeny pro nejmenší děti od narození až do 3 let. Větší děti mohou vybrat atraktivní hračky do vody, které je možné používat jak ve vaně, tak v zahradním dětském bazénu.

Hračky do vany pro nejmenší děti

 • Hračky do vany jsou bezpečné, vyrobeny z materiálů bez ftalátů, BPA a těžkých kovů.
 • Hračky splňují hygienické normy.
 • Neobsahují malé kousky.
 • Podporují rozvoj smyslů a správný úchop.
TIP!

Větším dětem můžete pořídit nejen atraktivní hračky do vody k dětskému bazénku, ale i skvělé nafukovací hračky a plavidla, nafukovací kruhy nebo míče nejrůznějších velikostí.


Jak vybrat hračky do vody

 • Plavací hračky – hračky z jednoho kusu se širokou základnou. Kačenky, jiná zvířátka, lodičky.
 • Naučné hračky – z více kusů, ve vodě se skládají nejrůznější skládanky.
 • Kyblíčky – různé tvary a velikosti pro přelívání ve vodě. Vhodná je sada více kusů.
 • Pískací hračky – materiál určený do vody, po stisknutí píská, děti trénují úchop.
 • Rozvoj smyslů – hračky na vylovení ze dna či s pomocí podběráku, udice, lopatky.
 • Nalepovací hračky – skládanky a obrázky pro nalepení na vanu a kachličky.
 • Mechanické hračky – hračky na natahování, ve vodě plavou. Pro starší děti.
 • Čerpadla – složitější mechanismus, vodu z vany přečerpávají a znovu pouští. Pro starší děti.

Bublinkovač

Bublinkovač do vany se umístí na dlaždičky nebo na vanu nad vodní hladinu. Mechanizmus začne vyrábět a foukat mýdlové bubliny. Některé modely zároveň přehrávají melodie.

Pěnové hračky do vany

Pěnové hračky jsou z měkkého materiálu a příjemné na dotyk. Rozvíjí úchop a dětskou motoriku. Netlačí při dotyku a nezlomí se při nechtěném dosednutí. Zpravidla je možné lepit je na vanu.

Vodolepky

Vodolepky jsou ze speciálního materiálu, po namočení drží přilepené na povrchu vany i na dlaždičkách. Vybrat můžete milé obrázky nebo skládanky pro větší děti.

Vodní mlýnek pro děti

Vodní mlýnek má otočný mechanismus. Do horní části se nalévá voda, ta se otáčí ve vodním mlýnku a znovu vypouští do vody. Může mít podobu nejrůznějších zvířátek.

Kachnička do vody

Kachnička do vody je obvykle vyrobené z nezávadné gumy. Je oblíbenou hračkou již několik generací a voděodolné modely mohou svítit a hrát různé melodie. Pro dospělé je kačenka doplněna rádiem.

Síťka na hračky do vany

Zavěsí se v blízkosti vany s pomocí přísavek. Hračky umístíte do kapes hned po koupeli, a ty začnou prosychat. Prodlužuje životnost hračky.

Box na hračky do vany

Box na hračky do vany se připevní s pomocí přísavek. Má pevnou konstrukci a zpravidla plastové provedení. Je doplněn několika otvory, aby odtékala přebytečná voda a hračky vyschly co nejdříve.

TIP!

Po dlouhém a zábavném koupání je nutné děti důkladně vysušit. Prohlédněte si dětské osušky nebo hřejivé dětské župánky.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Yookidoo Kouzelný kohoutek Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Yookidoo Kouzelný kohoutek

Bateriové čerpadlo kohoutku snadno čerpá vodu z vany. Vytváří tak nekonečný proud bez zbytečného plýtvání vodou nebo Vašich obav z popálení dítěte horkou vodou z běžného vodovodního kohoutku. Dítě u kohoutku vydrží sedět, sledovat tekoucí vodu a naplňovat přiložené pohárky. Sympatický obličej potápěče děti vyzývá, aby mu ukazovaly jak dokáží naplnit kelímky a pohárky s různými efekty.

můžete mít DNES

Od MALL
Yookidoo Vodní laboratorní stanice Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Yookidoo Vodní laboratorní stanice

Senzační čas na koupání a učení s překvapivými efekty vody – roztočené oči, otočný vodoměr, víceproudý rozstřikovač a rotující vrtule. Tolik úžasných funkcí v jedné hračce do vany. Hračka se připojuje k vaně pomocí přísavek.

můžete mít DNES

Od MALL
Hape Muzikální fontána Velryba Yookidoo Vodní laboratorní stanice
Hape Muzikální fontána Velryba

Nevíte, jak zpestřit dětem koupání? Muzikální fontána Velryba od Hape s barevnými velrybami vám s tím jistě pomůže. Pomocí přísavky hračku snadno nalepíte na dno vany. Fontána má automatický režim s 5 melodiemi a režim vlastního hraní, kdy každá velryba slouží jako klávesa klavíru.

můžete mít DNES

Od MALL
Hape Hračky do vody - stříkající zvířátka Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Hape Hračky do vody - stříkající zvířátka

Tito malí kamarádi do vody jsou připraveni nasáknout vodu nebo bublinky ve vaně. Potom zmáčkněte a zjistěte, které zvířátko nejdál dostříkne vodu ve vaně. Můžete nastavit různé cíle, na které budete stříkat!

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary

Kohoutek do vany s nekonečným proudem vody a ozubenými tvary. Bateriové čerpadlo kohoutku snadno čerpá vodu z vany. Vytváří tak nekonečný proud bez zbytečného plýtvání vodou nebo z obav popálení dítěte horkou vodou z běžného vodovodního kohoutku. Barevné ozubené tvary podporují myšlení a učí děti řešit jejich pohyb pomocí převodovky.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Yookidoo Ponorka s vodní stanicí Yookidoo Kouzelný kohoutek s ozubenými tvary
Yookidoo Ponorka s vodní stanicí

Ponorka pracuje na principu oběhového čerpadla, které dokáže dopravit vodu do sprchové hlavice. Vytváří skvělé efekty, které pobaví a zároveň rozvíjí Vaše dítě. Sprchová hlavice v designu potápěče je ergonomicky navržena pro malé ruce a aktivuje se pouze stlačením oboustranného tlačítka.

můžete mít DNES

Od MALL
Yookidoo Slon do vany - šedý Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka
Yookidoo Slon do vany - šedý

Hračka do vany, která se stane nezbytným doplňkem dětí při koupání! Slon ve tvaru trychtýře obsahuje tři zábavné vyměnitelné doplňky, které se umisťují na konec chobotu.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1 Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka
Smoby Little Sedátko do vany 2 v 1

Rostoucí sedátko do vany 2 v 1 v modrém provedení nabízí pro nejmenší skvělou zábavu při koupání a maximální bezpečnost. Ergonomický tvar s měkkým sedákem a oblé tvary bez hran zajistí spoustu pohodlí. Pro snazší uložení dítěte lze pultík s aktivitami posunout dopředu díky promyšlenému bezpečnostnímu systému.

můžete mít DNES

Od MALL
Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka
Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka

Pastelky do vany s motivem veselých zvířátek. Děti se nyní skvěle pobaví při každodenním koupání a rozvinou v sobě svou kreativitu. Po skončení malování své výkresy jednoduše setřou houbičkou s obrázkem kačenky a je uklizeno.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Yookidoo Požární hydrant Freddy Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma
Yookidoo Požární hydrant Freddy

Požární hydrant s jedinečným systémem cirkulace vody. Bateriově poháněné čerpadlo čerpá vodu z vany a vytváří tak nekonečný proud vody. Zatažením páky hydrantu se aktivuje vodní čerpadlo. Z helmy pak začne stříkat voda a roztočí Freddyho oči.

můžete mít DNES

Od MALL
Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma
Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma

Vytvořte si farmu podle vlastních představ. A to klidně rovnou ve vaně. Vbalení naleznete 12 vodolepek ve tvaru zvířátek a dalších nezbytných součástí farmy. Vodolepky stačí namočit a krásně drží, po koupeli stačí uklidit do přiložené síťky.

můžete mít DNES

Od MALL
Totum Bing vodolepky Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma
Totum Bing vodolepky

Pozvěte si do koupelny zvířátka Bing. Vodolepky stačí namočit a hned jdou lepit na vanu i obklady. Snadno se přesouvají i sundávají. S vodolepkami budou všechny děti koupání milovat.

můžete mít DNES

Od MALL

Hračky do vany

Pro miminka jsou nejoblíbenější hračkou do vany vodolepky a nejrůznější pěnové hračky. Pro větší děti můžete pořídit pěnové skládanky do vody, vodní mlýnek nebo bublinkovač.

Hračky do vany od 1 roku

Ve chvíli, kdy dítě ve vaně bezpečně sedí, můžete pořídit i hračky na potápění nebo mechanické hračky. Oblíbené jsou nejrůznější mechanické hračky, které po natažení klíčkem ve vodě plavou. Nezbytnou výbavou je sada různě velkých kelímků s otvory ve dně pro přelévání.

Hračky do vany pro větší děti

Větší děti milují hračky, které vodu přelévají s použitím složitějších mechanizmů. Oblíbené jsou hračky do vody doplněné nejrůznějšími písty a čerpadly. Děti vodu načerpají do nádrže a následně ji vypouštějí nebo stříkají.

Hračky do vany Yookidoo

Hračky Yookidoo mají propracovaný systém tak, aby učinily z koupání oblíbenou zábavu. Vybrat můžete přečerpávací hračky, hračky s nekonečným proudem vody nebo mechanické hračky na natáhnutí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky do vany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky do vany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky do vany akce.