Miminka a nejmenší děti koupání milují, a pobyt ve vaně jim můžete zpříjemnit hračkami, které jsou vhodné na hraní ve vodě. Miminka mají v oblibě bublinkovače do vany, krásné vodolepky nebo měkké pěnové hračky. Větší děti se zabaví s vodním mlýnkem či nejrůznějšími skládačkami.

Zobrazit více

Hračky do vody

Hračky do vany jsou určeny pro nejmenší děti od narození až do 3 let. Větší děti mohou vybrat atraktivní hračky do vody, které je možné používat jak ve vaně, tak v zahradním dětském bazénu.

Hračky do vany pro nejmenší děti

 • Hračky do vany jsou bezpečné, vyrobeny z materiálů bez ftalátů, BPA a těžkých kovů.
 • Hračky splňují hygienické normy.
 • Neobsahují malé kousky.
 • Podporují rozvoj smyslů a správný úchop.
TIP!

Větším dětem můžete pořídit nejen atraktivní hračky do vody k dětskému bazénku, ale i skvělé nafukovací hračky a plavidla, nafukovací kruhy nebo míče nejrůznějších velikostí.


Jak vybrat hračky do vody

 • Plavací hračky – hračky z jednoho kusu se širokou základnou. Kačenky, jiná zvířátka, lodičky.
 • Naučné hračky – z více kusů, ve vodě se skládají nejrůznější skládanky.
 • Kyblíčky – různé tvary a velikosti pro přelívání ve vodě. Vhodná je sada více kusů.
 • Pískací hračky – materiál určený do vody, po stisknutí píská, děti trénují úchop.
 • Rozvoj smyslů – hračky na vylovení ze dna či s pomocí podběráku, udice, lopatky.
 • Nalepovací hračky – skládanky a obrázky pro nalepení na vanu a kachličky.
 • Mechanické hračky – hračky na natahování, ve vodě plavou. Pro starší děti.
 • Čerpadla – složitější mechanismus, vodu z vany přečerpávají a znovu pouští. Pro starší děti.

Bublinkovač

Bublinkovač do vany se umístí na dlaždičky nebo na vanu nad vodní hladinu. Mechanizmus začne vyrábět a foukat mýdlové bubliny. Některé modely zároveň přehrávají melodie.

Pěnové hračky do vany

Pěnové hračky jsou z měkkého materiálu a příjemné na dotyk. Rozvíjí úchop a dětskou motoriku. Netlačí při dotyku a nezlomí se při nechtěném dosednutí. Zpravidla je možné lepit je na vanu.

Vodolepky

Vodolepky jsou ze speciálního materiálu, po namočení drží přilepené na povrchu vany i na dlaždičkách. Vybrat můžete milé obrázky nebo skládanky pro větší děti.

Vodní mlýnek pro děti

Vodní mlýnek má otočný mechanismus. Do horní části se nalévá voda, ta se otáčí ve vodním mlýnku a znovu vypouští do vody. Může mít podobu nejrůznějších zvířátek.

Kachnička do vody

Kachnička do vody je obvykle vyrobené z nezávadné gumy. Je oblíbenou hračkou již několik generací a voděodolné modely mohou svítit a hrát různé melodie. Pro dospělé je kačenka doplněna rádiem.

Síťka na hračky do vany

Zavěsí se v blízkosti vany s pomocí přísavek. Hračky umístíte do kapes hned po koupeli, a ty začnou prosychat. Prodlužuje životnost hračky.

Box na hračky do vany

Box na hračky do vany se připevní s pomocí přísavek. Má pevnou konstrukci a zpravidla plastové provedení. Je doplněn několika otvory, aby odtékala přebytečná voda a hračky vyschly co nejdříve.

TIP!

Po dlouhém a zábavném koupání je nutné děti důkladně vysušit. Prohlédněte si dětské osušky nebo hřejivé dětské župánky.

Yookidoo Ponorka s vodní stanicí
92x

Yookidoo Ponorka s vodní stanicí

999 Kč
989 Kč

Ponorka pracuje na principu oběhového čerpadla, které dokáže dopravit vodu do sprchové hlavice. Vytváří skvělé efekty, které pobaví a zároveň rozvíjí Vaše dítě. Sprchová hlavice v designu potápěče je ergonomicky navržena pro malé ruce a aktivuje se pouze stlačením oboustranného tlačítka.

Od prodejce MALL
Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - oceán
65x

Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - oceán

269 Kč

Vytvořte si farmu podle vlastních představ. A to klidně rovnou ve vaně. V balení naleznete 12 vodolepek ve tvaru zvířátek a dalších motivů z oceánu. Vodolepky stačí namočit a krásně drží, po koupeli stačí uklidit do přiložené síťky.

Od prodejce MALL
Canpol babies Kyblíky do vody Hello Little 3 ks
9x

Canpol babies Kyblíky do vody Hello Little 3 ks

229 Kč

Canpol babies Kyblíky do vody Hello Little 3 ks pro vodní hrátky, ale i jako zpestření během koupele ve vaně. Kyblíky mají ve dně otvory, kterými si děti mohou vytvářet déšť, nebo si mohou kyblíkem s plným dnem vodu přenášet a oplachovat se s ní. Vhodné pro děti od 9 měsíců.

Od prodejce MALL
Canpol babies Hračka do vody Animals 4 ks
3x

Canpol babies Hračka do vody Animals 4 ks

269 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Canpol babies Hračka do vody Animals 4 ks zpříjemní každodenní koupel vašeho dítěte. Kravička, králík, žabka i pejsek už se těší na skoky do vody. Kdo skočí jako první? Barevní kamarádi jsou velcí milovníci vodních her. Hračky jsou vhodné pro děti od narození.

Od prodejce MALL
-64%
Alum online Bublinkovač do vany - Žába
40x

Alum online Bublinkovač do vany - Žába

699 Kč
249 Kč
Výprodej

Zářivě zelená žába se širokým úsměvem se bude líbit klukům i holkám a co víc – umí vykouzlit nekonečné množství obrovských bublin.

Partner: Alum
Yookidoo Vodní laboratorní stanice
15x

Yookidoo Vodní laboratorní stanice

509 Kč

Senzační čas na koupání a učení s překvapivými efekty vody – roztočené oči, otočný vodoměr, víceproudý rozstřikovač a rotující vrtule. Tolik úžasných funkcí v jedné hračce do vany. Hračka se připojuje k vaně pomocí přísavek.

Od prodejce MALL
Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma
61x

Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - farma

229 Kč
219 Kč
Akce

Vytvořte si farmu podle vlastních představ. A to klidně rovnou ve vaně. Vbalení naleznete 12 vodolepek ve tvaru zvířátek a dalších nezbytných součástí farmy. Vodolepky stačí namočit a krásně drží, po koupeli stačí uklidit do přiložené síťky.

Od prodejce MALL
-61%
BUBLINKOVAČ DO VANY - KRAB
6x

BUBLINKOVAČ DO VANY - KRAB

749 Kč
289 Kč
Výprodej

Zářivě modrý krab se širokým úsměvem se bude líbit klukům i holkám a co víc – umí vykouzlit nekonečné množství obrovských bublin.

Partner: Alum
Yookidoo Dětská sprcha slon - šedorůžová
11x

Yookidoo Dětská sprcha slon - šedorůžová

799 Kč

Kompaktní bateriová přenosná sprcha s jemným proudem je určena pro snadnou manipulaci při koupání dětí. Sprchová hlavice je ergonomicky navržena a aktivuje se stlačením oboustranného tlačítka, čímž umožňuje snadnou regulaci průtoku vody se zachováním konstantní teploty vody.

Od prodejce MALL
Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka
41x

Teddies Pastelky do vany Moje první zvířátka

209 Kč

Pastelky do vany s motivem veselých zvířátek. Děti se nyní skvěle pobaví při každodenním koupání a rozvinou v sobě svou kreativitu. Po skončení malování své výkresy jednoduše setřou houbičkou s obrázkem kačenky a je uklizeno.

Od prodejce MALL
Yookidoo Kelímky do vany
13x

Yookidoo Kelímky do vany

259 Kč

Tři výměnné kelímky s různými vodními efekty – vytvoření sprchy, točení vrtule, objevování schovaného kelímku. Držák kelímků se připevňuje ke stěně vany pomocí přísavky.

Od prodejce MALL

Hračky do vany

Pro miminka jsou nejoblíbenější hračkou do vany vodolepky a nejrůznější pěnové hračky. Pro větší děti můžete pořídit pěnové skládanky do vody, vodní mlýnek nebo bublinkovač.

Hračky do vany od 1 roku

Ve chvíli, kdy dítě ve vaně bezpečně sedí, můžete pořídit i hračky na potápění nebo mechanické hračky. Oblíbené jsou nejrůznější mechanické hračky, které po natažení klíčkem ve vodě plavou. Nezbytnou výbavou je sada různě velkých kelímků s otvory ve dně pro přelévání.

Hračky do vany pro větší děti

Větší děti milují hračky, které vodu přelévají s použitím složitějších mechanizmů. Oblíbené jsou hračky do vody doplněné nejrůznějšími písty a čerpadly. Děti vodu načerpají do nádrže a následně ji vypouštějí nebo stříkají.

Hračky do vany Yookidoo

Hračky Yookidoo mají propracovaný systém tak, aby učinily z koupání oblíbenou zábavu. Vybrat můžete přečerpávací hračky, hračky s nekonečným proudem vody nebo mechanické hračky na natáhnutí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky do vany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky do vany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky do vany akce.