Dinotrux Set do vanychristmas delivery

Dinotrux Set do vany

Hodnocení: 3,6
430 Kč 249 Kč

Užij si spoustu vodní zábavy s robotickými dinosaury. S tím to setem můžeš ve vaně dělat bubliny nebo pomocí robo-žáby stříkat vodu, třeba do terče. Který je součástí sady. Sada se jednoduše přichytí k vaně nebo dlaždičkám pomocí přísavek na zadní straně.

Yookidoo Ponorka s vodní stanicíchristmas delivery
989 Kč

Ponorka pracuje na principu oběhového čerpadla, které dokáže dopravit vodu do sprchové hlavice. Vytváří skvělé efekty, které pobaví a zároveň rozvíjí Vaše dítě. Sprchová hlavice v designu potápěče je ergonomicky navržena pro malé ruce a aktivuje se pouze stlačením oboustranného tlačítka.

Teddies BABY Vodolepky Moje první zvířátka - oceánchristmas delivery
229 Kč 219 Kč

Akce

Vytvořte si farmu podle vlastních představ. A to klidně rovnou ve vaně. V balení naleznete 12 vodolepek ve tvaru zvířátek a dalších motivů z oceánu. Vodolepky stačí namočit a krásně drží, po koupeli stačí uklidit do přiložené síťky.

SHNUGGLE Wishy hračka do vodychristmas delivery
249 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Wishy hračka do vody od značky Shnuggle je připravená na dovádění ve vaně. Hračka má tvar hvězdičky a je složena ze tří částí, které děťátku nabídnou spoustu zábavy. Senzorické světýlko v hračce doslova rozzáří každou koupel. Vhodné pro děti od narození.

Canpol babies Kyblíky do vody Hello Little 3 kschristmas delivery
199 Kč 189 Kč

Canpol babies Kyblíky do vody Hello Little 3 ks pro vodní hrátky, ale i jako zpestření během koupele ve vaně. Kyblíky mají ve dně otvory, kterými si děti mohou vytvářet déšť, nebo si mohou kyblíkem s plným dnem vodu přenášet a oplachovat se s ní. Vhodné pro děti od 9 měsíců.

DBB Remond Vodní hračky z kaučuku s koupací knihou, 3kschristmas delivery
299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábava pro vaše nejmenší do vody. Síťka se třemi kachničkama, které jsou hrdiny v koupací knize. Zpestřete si každodenní koupání příběhem o kachničkách.

Teddies BABY Vodolepky Krtek a zajíčekchristmas delivery
289 Kč

Vodolepky Krtek a kalhotky je skvělá hračka pro děti, které se netěší na každodení koupání. Oblíbenou postavičku Krtečka, doplňuje žába, sova, myška a rodinka zajíců.

Nuby Hračky do vany / krokodýl, slon, kachna / 3ks 4 + m
212 Kč

Nuby Hračky do vany / krokodýl, slon, kachna / 3ks 4 + m Změňte vašemu dítěti čas koupání na divokou zábavu. Hračky slouží pro stlačování a stříkání, jejich jasné barvy a příjemný materiál přinese do vaší koupelny zcela no

Profibaby 3 zvířátka do vody
125 Kč

Zvířátka do vody z lehkého plastu jsou ideální volbou pro vaše dítě! Jsou skvělými společníky pro každodenní zábavu.

Profibaby 3 mořská zvířátka
135 Kč

Pravidelně rozšiřujeme náš sortiment o nové výrobky, ať už se jedná o nové figury hraček, nebo o celé sady hraček ve všech kategoriích.

Profibaby 4 lodičky+kačenka
95 Kč

Čtyři lodičky v různých barvách s kačenkou jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný hraček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby 3 lodičky
69 Kč

Tři lodičky v různých barvách jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný lodiček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby Lodička+zvířátko
69 Kč

Koupání se díky lodičce se zvířátkem stává obrovskou zábavou. Pro hraní ve vaně a také v bazénu. Kromě zábavy poskytuje dítěti pomoc při vývoji.

Profibaby 4 lodičky s kačenkou-černobílá
112 Kč

Čtyři lodičky s kačenkou nyní i v černobílé kombinaci jsou ideální pro hraní ve vodě. Vana nebo bazén plný hraček je další příležitostí k zábavě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte.

Profibaby 3 malé kačenky
109 Kč

Gumové kačenky jsou ideální pro hraní ve vodě. Velikost i tvar hračky je přizpůsoben malé ruce dítěte. Různé barvy a tvary podporují zábavu.

Svítící dětská fontánka - žlutá-50%
599 Kč 299 Kč

Výprodej

Bojí se vaše děti vody? Dostat děti dobrovolně do vany u vás představuje nadlidský úkol? Pokud ano, máme pro vás tip, jak dětem koupání zpříjemnit.

Butlers Gumová kachnička DJ
89 Kč

Pro individualisty, mistry koupání i vodní víly právě teď přichází vodní kačenka BUBBLE BABE, která si klidně plave proti proudu. A je jedno, jestli šplouchají zábavné vlny ve vaně, bazénu nebo brouzdališti. Vyrobeno z měkké umělé hmoty bez ftalátů. Rozměry: Š 8,5 x H 7 x V 8,5 cm.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Hračky do vany.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Hračky do vany výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Hračky do vany akce.