Doomoo Shantala White

Doomoo Shantala White

Vanička Shantala Baby, přizpůsobená novorozencům od 0 do 6měsíců, dovoluje příjemné koupání v dětem blízké poloze. Může být umístěna do optimální výšky a šetřit tak rodičům záda. Díky promyšleně designovaným tvarům je dítě ponořeno až nad úroveň ramen ve vodě, která zůstává déle teplá. Vanička Shantala Baby má celou řadu výhod jak pro dítě, tak pro rodiče. Celý popis

Barva

default
default
679 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Od prodejce MALL

U dodavatele

6.12.2021 k osobnímu odběru
Prodejny
 
6.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1381506001

Popis

Shantala

Vlastnosti

  • Ve své Shantala vaničce novorozenci spočívají v podobné poloze jako v prenatálním období, to je uklidňuje a cítí se šťasní a spokojení. Velký prostor je naopak zneklidňuje. Mohou si vybrat pozici, která jim nejvíce vyhovuje a nejsou omezováni ležením na plocho jako v obyčejné vaničce.
  • Dítě se nemusí bát potopit i jeho malé nožičky vždy najdou oporu okolo dna nádoby.
  • Nehrozí riziko nastydnutí. Při koupání v Shantala Baby vaničce jsou totiž kompletně ponořeni a obklopeni teplou vodou.
  • Rodiče se díky tomu, že vaničku lze postavit do takové úrovně, která jim nejvíce vyhovuje, vyhnou bolesti zad.
  • Vanička dává při koupání dítěte optimální oporu rukám. V Shantala Baby zůstává voda déle teplá. Je snažší ji plnit i vylévat. Je jednodušší ji přenášet, pokud je naplněna vodou. Je stabilní a nepřevrhne se. Ke svému uskladnění nepotřebuje mnoho místa.

Součást balení

  • 1× Shantala