10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Dětské vaničky a příslušenství

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Kruzzel Dětský koupací kšilt ISO - Růžový Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby
Kruzzel Dětský koupací kšilt ISO - Růžový

Ochranná čepice vyrobena z PUR pěny, nastavitelná na plastové cvoky skvěle chrání malé děti proti stékání vody a šampónu do obličeje. SPECIFIKACE: Barva: růžová (možnost varianty) Obvod: 13–15 cm Hmotnost: 20 g

můžete mít 30.5.

Kruzzel Dětský koupací kšilt ISO - Modrý Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby
Kruzzel Dětský koupací kšilt ISO - Modrý

Ochranná čepice vyrobena z PUR pěny, nastavitelná na plastové cvoky skvěle chrání malé děti proti stékání vody a šampónu do obličeje. SPECIFIKACE: Barva: modrá (možnost varianty) Obvod: 13–15 cm Hmotnost: 20 g

můžete mít 22.5.

Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby
Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby

Hrnek na oplachování šampónu Moby přináší inovaci při oplachování. Díky vnitřním přepážkám je tok vody ustálený, čímž se zajistí rychlé oplachování. Měkká guma přirozeně kopíruje tvar čela, čímž se zabrání vniknutí vody do očí.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Tega Baby KOMFORT 2v1 Baby Patent Digitální vanička pro děti 3v1 Aquascale s váhou a teploměrem
Tega Baby KOMFORT 2v1

Vanička Komfort 2v1 s vnitřní anatomickou formou byla navržena tak, aby při koupání podporovala dítě. Tato vana byla navržena a vytvořena pro usnadnění koupání dítěte, zejména v prvních měsících jeho života.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Baby Patent Digitální vanička pro děti 3v1 Aquascale s váhou a teploměrem Baby Patent Digitální vanička pro děti 3v1 Aquascale s váhou a teploměrem
Baby Patent Digitální vanička pro děti 3v1 Aquascale s váhou a teploměrem

Digitální vanička pro děti 3v1 s integrovanou váhou a teploměrem pro měření teploty vody. Speciálně navržený jedinečný ergonomický tvar vaničky, spolu s protiskluzovou podložkou, pro zafixování dítěte v té správné poloze. Vanička je určená pro děti do dvou let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Skip hop Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová bílá Baby Patent Digitální vanička pro děti 3v1 Aquascale s váhou a teploměrem
Skip hop Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová bílá

Vanička s ergonomickou podložkou poroste s vaším dítětem ve třech etapách. Skip Hop Vanička s ergonomickou podložkou Moby 3 fázová bílá je vybavena podložkou s dvouvrstvou síťovinou, kterou můžete nastavit ve dvou polohách – vyšší pro celoplošnou podpěru a nižší pro oporu při sezení. Když dítě umí sedět samo, lze podpěru zcela odstranit. Protiskluzová vnitřní struktura.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
SHNUGGLE Vanička bílá s šedou opěrkou new Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink
SHNUGGLE Vanička bílá s šedou opěrkou new

Dětská vanička v bílém provedení s šedou opěrkou od britské značky Shnuggle zajistí bezpečné a pohodlné koupání pro děti od narození do 12 měsíců. Miminka do 6 měsíců se snadno opřou o měkkou zádovou opěrku podepřenou speciální zarážkou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink
Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink

Vytvoří místo pro umístění vaničky, termovaničky nebo koupacího kyblíku Bébé-Bubble – praktický kovový stojan Bebe-jou Kovový stojan Click na vaničku 98 cm Pale Pink s inovativním Click systémem, kdy stačí jen 2 kliknutí pro bezpečné umístění vaničky. Disponuje otvorem pro zavěšení ručníku i místem pro odložení mýdla.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Lorelli Pěnové lehátko do vaničky MAXI COSING Startovací sada pro novorozence 13-dílná
Lorelli Pěnové lehátko do vaničky MAXI

Pěnové lehátko do vaničky MAXI od Lorelli je určeno ke koupání miminek od narození. Poskytuje příjemnou oporu pro miminko a bezpečí. Během koupele si tak spolu užijete větší zábavu, a to také díky dodané mycí houbě v různých tvarech. Díky pórovitosti pěny se také miminko lépe do koupele ponoří.

můžete mít DNES

Od MALL
COSING Startovací sada pro novorozence 13-dílná COSING Startovací sada pro novorozence 13-dílná
COSING Startovací sada pro novorozence 13-dílná

Cosing Startovací sada pro novorozence 13-dílná obsahuje vše důležité pro nastávající maminky: dětskou vaničku, osušku, prostěradlo, zavinovačku, lahvičky atd. Ideální jako dárek!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
keeeper Dětská vanička 100cm "Little Duck" COSING Startovací sada pro novorozence 13-dílná
keeeper Dětská vanička 100cm "Little Duck"

Dětská vanička Keeeper v moderním jednobarevném provedení z kvalitního materiálu. Praktická pomůcka, která vám usnadní koupání vašeho malého andílka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL