Babymoov Vanička Aquanest
1 590 Kč

1 399 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Babymoov Vanička Aquanest je první dětská vanička, která udržuje teplotu vody při koupání dítěte. Vanička je vyráběna ve Francii. Rozměr: 82×51×34,5 cm.


Babymoov Aquascale s kojeneckou váhou
2 390 Kč
+ doprava zdarma

Babymoov Vanička Aquascale s kojeneckou váhou je unikátní spojení dětské vaničky, váhy a teploměru vody v jednom. Vanička je tvarovaná, s displejem, ergonomickým lehátkem, odkládacími plochami. 51 × 23 × 81 cm. Pro děti od narození do 12m/20kg.


Babymoov Nafukovací vanička, Blue
699 Kč

659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Babymoov Nafukovací vanička má komfortní měkké lehátko a výpust. Spodní odtok zajišťuje snadné vyprazdňování. Vhodné pro děti od 0 do 12 měsíců.


Badabulle Ergonomická vanička FUN
699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ergonomická vanička Badabulla přinese při každodenní koupeli radost a pobavení. Má integrovaný přihrádku na odkládání mycích prostředků. Určena pro děti od 0 do 12ti měsíců.


Badabulle Nafukovací vanička LAGON
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nafukovací vanička LAGON Badabulle je ideální pro použití doma i na cestách. Díky nafukovacímu dnu je velmi komfortní a pohodlná. Vhodné pro děti 0 až 12 měsíců (max. 9kg). Lze využít i jako bazének.


CAM Baby Bagno 2016

CAM Baby Bagno 2016

Hodnocení: 5
750 Kč

Luxusní Cam BABY BAGNO je anatomicky tvarovaná vanička s praktickými přihrádkami na věci a protiskluzovou úpravou.


CAM Bollicina 2016

CAM Bollicina 2016

Hodnocení: 3,5
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní Cam Vanička Bollicina je anatomicky tvarovaná vanička s praktickými přihrádkami na věci a protiskluzovou úpravou.


keeeper Dětská vanička 84cm, Cars
338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Keeeper Vanička 84 cm se zátkou pro vypouštění vody má zaoblený tvar bez ostrých hran a integrovaný držák na mýdlo. Určena pro děti od narození do 12 měsíců


Luma Vanička

Luma Vanička

Hodnocení: 4,5
569 Kč

499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětská plastová vanička Luma v pastelových barvách. Koupejte své nejmenší v pohodlné vaničce, která oplývá velmi povedeným designem. K vaničce je možno dokoupit praktický stojan Luma.


keeeper Dětská vanička
338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OKT Dětská vanička z oblíbené dětské kolekce „Mickey&Minnie“ pro příjemné chvilky koupání s Vašimi nejmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hran, praktický integrovaný držák na mýdlo. Délka 84 cm.. Pro děti do cca 1 roku věku.


keeeper Dětská vanička 100 cm Hippo
265 Kč

Dětská vanička 100 cm Hippoergonomickým tvarem přinese při každodenní koupeli radost a pobavení. Má integrovaný držák na mýdlo. Určena pro děti od 0 do 12ti měsíců.


keeeper Dětská vanička "Forest"
239 Kč

OKT Dětská vanička „Forest“ pro příjemné chvilky koupání s Vašimi nejmenšími. Zaoblený tvar bez ostrých hran, praktický integrovaný držák na mýdlo. Délka 84 cm.. Pro děti do cca 1 roku věku. V neutrální hnědé barvě.


keeeper Vanička se zátkou "Winnie Pooh", 100 cm
368 Kč

OKT Vanička se zátkou „Winnie Pooh“, 100 cm přinese radost při každodenním koupání Vašich nejmenších. Určena pro dětičky již od narození. Pohodlná, s integrovaným držákem na mýdlo.


keeeper Vanička se zátkou "Winnie Pooh", 84 cm
338 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

OKT Vanička se zátkou „Winnie Pooh“, 84 cm přinese radost při každodenním koupání Vašich nejmenších. Určena pro dětičky od narození do cca 1 roku věku.


SHNUGGLE Vanička bílá

SHNUGGLE Vanička bílá

Hodnocení: 5
799 Kč

SHNUGGLE Vanička bílá, pohodlná, bezpečná a velice praktická. Ponechá Vám obě ruce volné, postačí Vám pouhé 2 litry na vykoupání. Pro děti od narození do 12 měsíců, rozměry 60 × 39 × 36 cm.


Skip hop Hrnek na oplachování šampónu Moby
179 Kč

Hrnek na oplachování šampónu Moby přináší inovaci při oplachování. Díky vnitřním přepážkám je tok vody ustálený, čímž se zajistí rychlé oplachování. Měkká guma přirozeně kopíruje tvar čela, čímž se zabrání vniknutí vody do očí.


G-mini Vanička Krteček 84 cm
299 Kč

G-mini Vanička Krteček 84 cm – koupejte své nejmenší v pohodlné vaničce, která je vyrobena v designu s oblíbeným dětským kresleným hrdinou.


KIDDO Vanička skládací green
999 Kč

Skládací vanička pro děti od 0–36 měsíců, o hmotnosti maximálně 25kg. Skládací vanička ideální na cesty, úsporná na uskladnění. Ideální jak na koupání tak na prádlo. Protiskluzové nožičky pro potřebnou stabilitu. Možnost naklonění. Vaničku je možné zavěsit pro snadnější vyschnutí třeba na sprchu.


Tega KOMFORT 2v1
499 Kč

Novinka

Vanička Komfort 2v1 s vnitřní anatomickou formou byla navržena tak, aby při koupání podporovala dítě. Tato vana byla navržena a vytvořena pro usnadnění koupání dítěte, zejména v prvních měsících jeho života.


DeltaBaby Shantala nádoba

DeltaBaby Shantala nádoba

Hodnocení: 4,5
610 Kč

DeltaBaby kyblík – nádoba na koupání Shantala je přizpůsobená novorozencům od 0 do 6 měsíců, pro příjemné koupání v dětem blízké poloze.