Ze široké nabídky produktů z kategorie venkovní sušáky na prádlo si u nás na MALL.cz vybere každá hospodyňka i bytový designér.

Zobrazit více
  • Objednané zboží z kategorie venkovní sušáky na prádlo doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, na dobírku nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zakoupené zboží nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtr pro nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Přehlednými sekcemi v kategorii Vybavení domácnosti však můžete brouzdat klidně hodiny a vždy objevíte něco nového.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

-90%
Blome 12055 hliník
1x

Blome 12055 hliník

399 Kč
39 Kč

Blome držák využijete nejen pro upevnění venkovního sušáku, ale i pro slunečníky a party stany. Má zesílenou hliníkovou objímku a je je vybavený dvěma nástavci pro menší průměr nohy sušáku, slunečníku apod.

Od prodejce MALL
Anop Spona na ponožky - žlutá

Anop Spona na ponožky - žlutá

84 Kč

Žlutá spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na prádelní šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - červená

Anop Spona na ponožky - červená

84 Kč

Červená spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - růžová

Anop Spona na ponožky - růžová

84 Kč

Růžová spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - mix barev

Anop Spona na ponožky - mix barev

84 Kč

Spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na prádelní šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - šedá

Anop Spona na ponožky - šedá

84 Kč

Šedá spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na prádelní šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - zelená

Anop Spona na ponožky - zelená

84 Kč

Zelená spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.
Anop Spona na ponožky - modrá

Anop Spona na ponožky - modrá

84 Kč

Modrá spona na ponožky (ponožkovač, párovač či kolíček na ponožky) vyřeší Vaše problémy při manipulaci s ponožkami. Je originálním dárkem a praktickým pomocníkem v každé domácnosti. Ponožky jsou sepnuté v páru v pračce, sušičce, na prádelní šňůře či sušáku, ve skříni i v prádle. Opakované použití.

Partner: Anop s.r.o.

Venkovní sušáky na prádlo

Venkovní sušák na prádlo je ideální k sušení prádla na zahradě nebo terase. Může být ukotven do země nebo ke stěně. Velmi oblíbený je krytý sušák nebo skládací sušák na balkon, který zabírá jen minimum místa. Na zahradu je ideální sušák se zatahovacími šňůrami.

Jak ukotvit venkovní sušáky prádla?

  • Na stěnu – nástěnné venkovní sušáky prádla se jednoduše připevní na fasádu domu pomocí šroubů. Instalují se často pod okna. Jsou vhodné i jako nouzové řešení do bytů, které nedisponují balkonem.
  • Do země – volně stojící venkovní sušáky jsou velmi prostorné a vzdušné, proto na nich prádlo rychle uschne. Venkovní sušáky prádla je však nezbytné stabilně ukotvit do země, aby odolaly poryvům větru. Spolehlivým způsobem je ukotvení do betonu.

Zahradní sušák na prádlo je stabilní a prostorný

Samostojné sušáky na prádlo pojmou až 4 obsahy pračky. Jsou ideální pro rodiny s dětmi, které mají na zahradě dostatek prostoru. Instalují se do země.

Otočný sušák na prádlo může mít i zatahovací šňůry

Sušáky jsou vybaveny otočným systémem, který usnadňuje věšení prádla i proces sušení. Otočné sušáky se obvykle fixují do betonu kvůli dostatečné stabilitě. Otočné sušáky můžete pořídit také se zatahovacími šňůrami. Pokud sušák nepoužíváte, šňůry na prádlo se schovají do těla sušáku a budou vždy čisté.

Skládací sušák na prádlo využijete i na balkoně či terase

Skládací sušáky na prádlo využijete v interiéru i exteriéru. Při složení nezaberou téměř žádné místo, jsou lehké a snadno se přenáší. Jsou však méně stabilní.

Venkovní nástěnný sušák na prádlo připevníte na zeď domu

Nástěnné sušáky na prádlo snadno připevníte na fasádu domu. Nejsou tak prostorné jako samostatně stojící sušáky, ale jsou skládací – v případě nevyužití je sklopíte a nepřekáží.

Závěsný sušák na prádlo zabere na balkoně minimum místa

Balkonový sušák na prádlo je vybaven stropním pouzdrem. Pouzdro ukotvíte do balkonu nad vámi a v případě potřeby sušák jednoduše stáhnete a rozložíte.

Velikost sušáku na prádlo vybírejte dle četnosti praní. Počítejte, že jeden obsah pračky vyžaduje přibližně 10 metrů šňůry.

→ Moderním řešením především v bytech nebo domácnostech s malými dětmi jsou kondenzační sušičky prádla. Prádlo rovnou z pračky putuje do sušičky, odpadají tak starosti s věšením a sbíráním prádla. Pokud nemáte na sušičku dostatek místa, vyberte si některý z modelů kombinované pračky se sušičkou.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Venkovní sušáky na prádlo.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Venkovní sušáky na prádlo výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Venkovní sušáky na prádlo akce.