Alcina Bezoplachová kúra pro barvené vlasy N°1 (Farb-Schutz Lotion) 100 ml
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezoplachová kúra pro barvené vlasy N°1 okamžitě a viditelně regeneruje vlasy, pečuje o ně a zanechává je viditelně lesklé a hebké na dotek. Tento přípravek vyhlazuje strukturu vlasu, uzavírá jej a tím usnadňuje rozčesávání. Je určen pro každodenní použití. .


Alcina Bezoplachové sérum na vlasy Royal 30 ml
499 Kč

Novinka

Bezoplachové sérum na vlasy Royal je určeno pro vlasy barvené, poškozené a namáhané. Obsahuje vysoce účinné látky, které chrání vlasy po celý den a dodávají jim potřebnou hydrataci. Sérum dodává vlasůmm zdravý lesk, plný účes a hebkost.


Alcina Emulze pro vlnité vlasy (Curl Emulsion) 100 ml
289 Kč

Novinka

Emulze pro vlnité vlasy je bezoplachový vlasový přípravek, který vám pomůže vykouzlit perfektně tvarované kadeře. Dokonale tvaruje kudrnaté a vlnité vlasy, brání jejich krepatění a dodává vlnám objem i potřebné zpevnění. .


Alcina Fluid na konečky vlasů (Hair Tip Fluid) 30 ml
429 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Fluid na konečky vlasů je bezoplachový vlasový přípravek určený pro suché a roztřepené konečky vlasů. Tento fluid okamžitě regeneruje a posiluje poškozené konečky a dodává jim hedvábný lesk, který vydrží po celý den. .


Alcina Pěstící kúra na vlasy Royal 200 ml
569 Kč

Novinka

Pěstící kúra na vlasy Royal obsahuje pěstící látky, které pečují o poškozené, barvené a namáhané vlasy. Chrání vlasy před negativními vlivy vnějšího okolí, posiluje vlasovou strukturu a dodává vlasům pružnost. Díky tomu se snižuje riziko lámavosti vlasů. .


Bione Cosmetics SOS sprej proti padání vlasů pro ženy 200 ml
149 Kč

129 Kč

Akce

Záchranný SOS sprej unikátně a komplexně spojuje účinné látky chránící vlasy před předčasným vypadáváním, zároveň podporuje zrychlený růst vlasů nových. Na hlavě tak zůstávají i ty vlasy které by již jinak vypadly, k nim zrychleně přirůstají nové a vlasový porost se tak výrazně zahustí.


Brazil Keratin Brazilský keratin Beauty 150 ml
659 Kč

Brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Základem péče je keratinový a kolagenový komplex, který vlasy zanechává lesklé a hydratované a umožňuje snazší úpravu. Brazilský keratin je vyrobený v EU dle originální brazilské receptury, upraveno pro evropský vlas.


Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
199 Kč

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o


GOLDWELL Sérum pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth (6 Effects Serum) 100 ml
259 Kč

233 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sérum pro nepoddajné vlasy Dualsenses Just Smooth je určeno pro krepatějící se a hrubé vlasy, které hravě zkrotí. Vyhlazuje porézní vlasová vlákna a zvyšuje odolnost vlasů proti krepatění. Poskytuje vlasům potřebnou výživu a hydrataci a usnadňuje rozčesávání vlasů. .