Počet nalezených produktů: 111

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Vypnout filtr

Seznam je omezen pomocí filtrů:  Skladem


Brazil Keratin Brazilský keratin Beauty 150 ml
659 Kč

580 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Brazilský keratin je speciální léčba pro uhlazení a obnovení poškozených vlasů. Základem péče je keratinový a kolagenový komplex, který vlasy zanechává lesklé a hydratované a umožňuje snazší úpravu. Brazilský keratin je vyrobený v EU dle originální brazilské receptury, upraveno pro evropský vlas.


Brazil Keratin Elixír pro suché a poškozené vlasy (Gold Elixir Repair Treatment)
263 Kč

Elixír obsahuje vzácné a účinné oleje, které bohatě vyživují vlasy, dodávají jim potřebnou hydrataci a vitalitu! Již pár kapek tohoto vzácného elixíru oživí i velmi narušené a poškozené vlasy, vlasy velmi suché, bez lesku a života, vlasy poškozené častnými chemickými úpravy nebo vlivem agresivního o


Dr. Hauschka Nimbová vlasová kúra (Hair Treatment) 100 ml
490 Kč

Novinka

Unikátní vlasová kúra, která viditelně ošetřuje a zkrášluje vlasy od kořínků po konečky. Pro všechny typy vlasů, zejména pro namáhané, třepivé a poškozené jak slanou vodou, tak sluncem, také ale pro problematickou pokožku hlavy, po barvení a trvalé.


Floïd Tonikum na vlasy (Hair Tonic Blue) 400 ml
359 Kč

316 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Floid vlasové tonikum vhodné i pro bílé a šedivé vlasy pomáhá udržovat přirozenou a zdravou barvu vlasů a zabraňuje žloutnutí u šedých vlasů. Vlasové tonikum posiluje vlasové kořínky a jejich přirozenou a zdravou strukturu.